Dzisiaj mój wydział organizuje spotkanie pt. "Non-aligned teachers", w czasie którego starający się o azyl będą opowiadać o swoich krajach i doświadczeniach uchodźstwa. Wystąpienia będą wygłoszone po angielsku i francusku. Bardzo spoko inicjatywa, uczelnie w Polsce też powinny ogarnąć takie spotkania, coby podleczyć trochę strachy i obawy.
#uchodzcy #imigranci #studia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli to kogoś zainteresuje to (głownie dla osób znających niemiecki) wstawiłem artykuł dotyczący rosnącej bezdmoności w Kolonii. Tutaj pozwolę sobie na krótki komentarz. Według danych w Kolonii jest już 5 tysięcy bezdomnych.Tajemnicą poliszynela jest to, że większość z nich to emigranci. Powiecie pewnie - co to jest dla bogatego i tak dużego miasta? Nic bardziej mylnego! Dla przykładu: według danych w Łodzi (która jest przecież biednym miastem) żyje około tysiąca bezdomnych. Łódź
centryfuga - Jeśli to kogoś zainteresuje to (głownie dla osób znających niemiecki) ws...

źródło: comment_lJxm1Ii13Op7CL85yQcu4zAZEJI0hxjI.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polska.

Chłopakowi jednego z członków Grupy Stonewall zdarzyła się dzisiaj przykra, delikatnie mówiąc, sytuacja. Nie jest to pierwszy raz, kiedy ludzie zwracają uwagę na jego ciemną karnację. Tym razem jednak historia jest wyjątkowo wstrząsająca. Dedykujemy ją wszystkim przekonanym, że w Polsce nie mamy problemu z rasizmem i ksenofobią. Co się wydarzyło?


"Jem spokojnie frytki, rozmawiam przez telefon (po angielsku).

Wchodzi 20 uroczych, acz wkurzających przedszkolaków z pięcioma bardzo głośnymi "nauczycielkami".
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@M4ks: argumentacja w stylu to twoja wina ździro, po co troglodytę szczułaś.

przeciętna kobieta jest na poziomie przeciętnego ucznia..

nie generalizuje ale lubię dowcipy o blondynkach
  • Odpowiedz
argumentacja w stylu to twoja wina ździro, po co troglodytę szczułaś.


@dinozu: Nie, raczej skoro cale zycie zachowuja sie jak dwunastolatki w konkursie miss, to ujednolicenie wyglada problem niejako zalatwia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz