Pojeździłem trochę na bolt(od czwartku do niedzieli) na próbę, żeby zobaczyć jak to wygląda bo opinie są różne. No i podjarany widząc w aplikacji 1700zl za jazdę po 4-5h plus w niedzielę więcej, pomyślicie - dobry hajs, ale zaraz, zaraz.. prowizja bolt 25%, stawka VAT 23%, ekasa, zusy, prowizja partnera, paliwo, od każdego przejazdu podatek 8% VAT, myjnia.. I magicznie z 1700zl zrobiło mi się 700zl które mogę sobie wypłacić xD aha
Zubern - Pojeździłem trochę na bolt(od czwartku do niedzieli) na próbę, żeby zobaczyć...

źródło: Screenshot_2023-03-28-09-40-33-566-edit_ee.mtakso.driver

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@wezsepigulke: dziś dostałem przelew na te 700 zł i jest to rozpisane tak, że jeszcze muszę 50zl zapłacić z tytułu wynajmu mojego własnego auta do skarbówki xd, podsumowując:

Nie warto, opłaca się to może tylko firmą co mają własne floty i cała księgowość u siebie i zatrudniają studentów na zlecenie 201zl reszta pod stołem.
  • Odpowiedz
Mircy pomuszcie :<
Moja współlokatorka zostawiła wczoraj iPhona w ubierze we #wroclaw jest pewna, że został tam bo wsiadając sprawdzała blachy, a wysiadając zaraz po odjeździe zorientowała się że nie ma telefonu. Napisała do ubera ale odpisali jej że nie znaleziono żadnego telefonu w samochodzie.
Telefon był naładowany i z włączonym internetem, sprawdzała dzisiaj lokalizację i wyszło, że telefon nie ma połączenia z internetem i jest wyłączony, bo włącza się
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj przetestowałem aplikacje uber jako rower. Zrobiłem 3 kursy co dało 45zl. Długo czekalem na zamówienie mniej więcej godzina na zamówienie. Jedyny plus że nie musiałem czekać na odbiór w restauracji tylko już czekało. W bolcie nic nie wpadło więc nie wiem jak to wygląda ale dopóki mi nie aktywują glovo to będę jeździł na über, w Glovo w 8h potrafiłem zarobić 400 dniówki plus napiwki, praktycznie cały czas wpadały zamówienia tylko
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@TypowyPolskiFaszysta Szkoda że nie wszystkie wypadki/kolizję są do zobaczenia w internecie. W Krakowie prawie codziennie jeden uber się rozbija. Dla obcokrajowców z poza Unii Europejskiej chcących pracować jako kierowca powinien być obowiązkowy u nas egzamin na prawo jazdy.
  • Odpowiedz
  • 1
@PaluszkiRybneTanieAleNiesmaczne Tak w Glovo jest taka opcja. Jednak jest ona bardziej awaryjna w razie popsucia się roweru. Niestety komunikacja miejska może czasami jest w miarę szybką ale potem dystans pokonany pieszo do/z przystanku idąc jest bardzo powolny. Zamówienia dostaje się wtedy też krótkie i czasami płatne np. 5zł. Niestety najlepsze rozwiązanie to rower elektryczny.
  • Odpowiedz
Jak to jest możliwe, że kierowca #uber #bolt #freenow za przejechanie całego miasta zarobi 10/15 zł? Przecież te stawki są chore. Taksówkarz zarobi 50 zł, a Uber 10/15? Komu to ma się opłacać i jak to możliwe, że te ceny są tak bardzo niskie? Przecież to p------e żeby jeździć za takie stawki.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@NAIZDUP Oni zarabiają robiąc obrót. Ps skąd takie porównanie stawek. W Krakowie uber wychodzi niewiele taniej gdyby porównać do taniej korporacji.
  • Odpowiedz
@NAIZDUP: nie opłaca się. ale zanim taki driver się zorientuje, to minie kilka miesięcy. a jak się zorientuje, to zastąpią go kolejnym. dlatego w tych aplikacjach trwa ciągła rekrutacja. obiecują 10k/mc, ale zapominają dodać, ze od tego 30% prowizji dla apki, 2600-3200 za auto, 3000 paliwo...
  • Odpowiedz
zamówiłem żarcie na #ubereats - dostawca go nie dostarczył, w aplikacji miałem że niby dostarczono. Napisałem co i jak i dostałem zwrot. Teraz pytanie, kto za to zapłaci? #uber, restauracja, a może Amir który o--------ł mojego chińczyka

w polsce takich atrakcji nigdy nie miałem, w jukeju już ze trzy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest możliwość sprawdzenia ile miałem łącznie przejazdów jako pasażer?
#uber
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oho, widzę że już się zaczynają próby wybielania uberka po ostatnich aferach i kontrolach, no to akurat wam pokażę na jakie wyżyny s----------a się ci geniusze dziś wynieśli. Kiedyś rozważałem jazdę i się tam zarejestrowałem, od tego czasu dostaję maile dla kierowców. Dziś dostałem mail w sprawie zapobiegania problemom z kierowcami jeżdżącymi bez wymaganych dokumentów, z ciekawości przeczytałem. No więc co ci geniusze biznesu wymyślili? Mo bo w mediach się przecież chwalą,
TypowyPolskiFaszysta - Oho, widzę że już się zaczynają próby wybielania uberka po ost...

źródło: uberek

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach