Mircy pomuszcie :<
Moja współlokatorka zostawiła wczoraj iPhona w ubierze we #wroclaw jest pewna, że został tam bo wsiadając sprawdzała blachy, a wysiadając zaraz po odjeździe zorientowała się że nie ma telefonu. Napisała do ubera ale odpisali jej że nie znaleziono żadnego telefonu w samochodzie.
Telefon był naładowany i z włączonym internetem, sprawdzała dzisiaj lokalizację i wyszło, że telefon nie ma połączenia z internetem i jest wyłączony, bo włącza się
Moja współlokatorka zostawiła wczoraj iPhona w ubierze we #wroclaw jest pewna, że został tam bo wsiadając sprawdzała blachy, a wysiadając zaraz po odjeździe zorientowała się że nie ma telefonu. Napisała do ubera ale odpisali jej że nie znaleziono żadnego telefonu w samochodzie.
Telefon był naładowany i z włączonym internetem, sprawdzała dzisiaj lokalizację i wyszło, że telefon nie ma połączenia z internetem i jest wyłączony, bo włącza się
























źródło: Screenshot_2023-03-28-09-40-33-566-edit_ee.mtakso.driver
PobierzNie warto, opłaca się to może tylko firmą co mają własne floty i cała księgowość u siebie i zatrudniają studentów na zlecenie 201zl reszta pod stołem.