Wpis z mikrobloga

Pojeździłem trochę na bolt(od czwartku do niedzieli) na próbę, żeby zobaczyć jak to wygląda bo opinie są różne. No i podjarany widząc w aplikacji 1700zl za jazdę po 4-5h plus w niedzielę więcej, pomyślicie - dobry hajs, ale zaraz, zaraz.. prowizja bolt 25%, stawka VAT 23%, ekasa, zusy, prowizja partnera, paliwo, od każdego przejazdu podatek 8% VAT, myjnia.. I magicznie z 1700zl zrobiło mi się 700zl które mogę sobie wypłacić xD aha no i zapomniałem jeszcze o amortyzacji auta, które jest moje i zaraz się pewnie rozpadnie bo 200k na liczniku xd

Z 1700 zarobionych 1000 pochłonęły podatki i koszty

Praca 2/10, nie polecam xd

#bolt #uber #taxi #pracbaza
Zubern - Pojeździłem trochę na bolt(od czwartku do niedzieli) na próbę, żeby zobaczyć...

źródło: Screenshot_2023-03-28-09-40-33-566-edit_ee.mtakso.driver

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zubern ooo fajne zestawienie w 2k23 bo wlasnie sie zastanawialem jak z oplacalnoscia

co do amortyzacji to masz racje, trzeba to wliczac, ale nie mowmy ze te 4dni tak mocno Ci dowaliło auto, ze przez wozenie ludzi musisz je teraz naprawiac

ale raz na jakis czas chyba spoko opcja zeby dorobic czy nie myslisz tak o tym?
  • Odpowiedz
  • 0
@notrzeba:b razem 24 godziny siedząc w samochodzie, wiadomo że w tym czasie czasem się czekało na klienta, czasem na stacji przerwa na kawkę itp. Pracowałem różnie ale zwykle wieczorami do 20-22 max tylko w niedzielę 9h jeździłem do 24
  • Odpowiedz
  • 0
@Volantie: raz na jakiś czas szczególnie wieczory w weekendy to spoko nawet, mi po odjęciu wszystkich kosztów wyszło około 30 zł na godzinę uśredniając
  • Odpowiedz
  • 4
@wezsepigulke: dziś dostałem przelew na te 700 zł i jest to rozpisane tak, że jeszcze muszę 50zl zapłacić z tytułu wynajmu mojego własnego auta do skarbówki xd, podsumowując:

Nie warto, opłaca się to może tylko firmą co mają własne floty i cała księgowość u siebie i zatrudniają studentów na zlecenie 201zl reszta pod stołem.
  • Odpowiedz