Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grave: Szkoda, że sami siebie nie zatrzymują jak stoją na Piotrkowskiej na chodniku 20 minut a z ich szrotów kapie olej na ulice.
  • Odpowiedz
Wracałem n------y w nocy Uberem, gość przewiózł mnie trochę naokoło, jak już zacząłem pijackim bełkotem ratować sytuację to złamał zakaz skrętu w lewo bo pewnie jechałby dalej w inna stronę, suma sumarum wysadził mnie jakieś 300 metrów dalej niż chciałem.. zgłosiłem do supportu i odpisali mi, że w sumie to mam rację ale koszt przejazdu mieści się w tym oszacowanym więc nic mi nie poradzą :D zatem wcale nie jest tak różowo
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@witam12: Najśmieszniejsze jest tutaj na wykopie jak ludzie opowiadają jak to taksówkarze oszukują, a Uber nie :D. Jestem kierowcą Uber od samego początku i to jak kierowcy o---------ą na około obcokrajowców to jest szok. Są nawet konkursy organizowane kto zrobi taką trasę z klientem, żeby narysować kutasa. Nawet 1% klientów tego nie zgłasza, bo nie jest świadoma.
@Szrlh:
  • Odpowiedz
@Leniek: próbowałem w czwartek wrócić uberem jakoś w nocy. Apkę mam, kuponów na grube cebuliony to sobie myślę, że za free mnie pierwszy raz podwiozą. LIpton, kazało mi podpiąć kartę ... no spoko, ale nie po pijaku w środku nocy. Więc skończyło się na lokowozie :P
  • Odpowiedz
Pierwszy raz jechałem z #uber i już wiem że do innej taryfy już nie wsiąde. Kultura, wygoda i co najważniejsze przyjemność jest z takiej jazdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten #uber to się musi opłacać na start bo dziś w #gliwice #zabrze wiózł mnie kierowca z Warszawy o_O Twierdził, że ma tu sprawy do załatwienia i przy okazji sobie dorabia bo mu się bardzo opłaca.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#uber
Jak na uberze mogę zgłosic reklamację?
Miałem darmowy przejazd od znajomego na 25zł. Kupon zniknął, kasa z konta zniknęła a znajomy dostał kolejny przejazd za free więc kupon musiał być aktywny
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć mirki, na pewno są tu jakieś mirasy jeżdzące jako kierowca dla #uber :). Chciałbym zacząć ale chciałbym najpierw pogadać i dowiedzieć się kilku rzeczy takich jak działalność gospodarcza. :)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem kierowcą od początku Ubera w Krakowie i jestem w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania


@FredzIo: Czy ciężko się żyje w Polsce osobie HIV pozytywnej? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz