macie w #olsztyn #uber?
wpisy
Najnowsze
Archiwum

PoProstuMichal
via iOS- 2

MichalQ20
via Android- 1
@PoProstuMichal: tak

BJXSTR
- 4
@PoProstuMichal: mamy greentaxi - olsztyński quasi-uber.
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wracałem n------y w nocy Uberem, gość przewiózł mnie trochę naokoło, jak już zacząłem pijackim bełkotem ratować sytuację to złamał zakaz skrętu w lewo bo pewnie jechałby dalej w inna stronę, suma sumarum wysadził mnie jakieś 300 metrów dalej niż chciałem.. zgłosiłem do supportu i odpisali mi, że w sumie to mam rację ale koszt przejazdu mieści się w tym oszacowanym więc nic mi nie poradzą :D zatem wcale nie jest tak różowo
- 7
@witam12: Najśmieszniejsze jest tutaj na wykopie jak ludzie opowiadają jak to taksówkarze oszukują, a Uber nie :D. Jestem kierowcą Uber od samego początku i to jak kierowcy o---------ą na około obcokrajowców to jest szok. Są nawet konkursy organizowane kto zrobi taką trasę z klientem, żeby narysować kutasa. Nawet 1% klientów tego nie zgłasza, bo nie jest świadoma.
@Szrlh:
@Szrlh:
TO NIEMOŻLIWE, JEST GPS, KULTURA, NOWE AUTA, PŁATNOŚĆ KARTĄ, SMARTFON, COOL UBER NAJLEPSZY, MADE IN USA!!1
KOLEJNY SPISEK JANUSZY TARYFIARZY ABY OCZERNIĆ UBER UBERA
KOLEJNY SPISEK JANUSZY TARYFIARZY ABY OCZERNIĆ UBER UBERA
źródło: comment_4KORvb4vAb6XfiYVpPtBhVSEzfSfK9tZ.jpg
Pobierz- 2
- 1
@Leniek: próbowałem w czwartek wrócić uberem jakoś w nocy. Apkę mam, kuponów na grube cebuliony to sobie myślę, że za free mnie pierwszy raz podwiozą. LIpton, kazało mi podpiąć kartę ... no spoko, ale nie po pijaku w środku nocy. Więc skończyło się na lokowozie :P
Pierwszy raz jechałem z #uber i już wiem że do innej taryfy już nie wsiąde. Kultura, wygoda i co najważniejsze przyjemność jest z takiej jazdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Komentarz usunięty przez moderatora
@idiotoOdporny: nic nikomu nie musisz mówić. Wsiadasz i jedziesz.
- 2
#uber
Od rana nie moge sie zalogować na żadne z kont. Tez macie taki problem?
Od rana nie moge sie zalogować na żadne z kont. Tez macie taki problem?
źródło: comment_s01uj3XK6I1s898UxP6sSE8DxqmhEqKL.jpg
Pobierz
konto usunięte via iOS
- 0
@miesozerca1: Wiozłem dzisiaj kilku pasażerów, więc chyba działa. Sprawdź czy działa Ci internet, ew napisz do supportu
- 0
@miesozerca1: wyczyść cookies
Hej Mireczki. Podrzuci ktoś koda na #uber?
konto usunięte via iOS
- 1
@yousouyou: jakim autem Cie woził :D ? Bo mnie w Łodzi wczoraj tez woził gościu z Warszawy
- 1
#taxi #uber #januszebiznesu #zwiazki #oszukujo #s---------x
http://www.wykop.pl/link/3181805/witam-wykopowicze-postanowilem-ze-napisze-do/
serio?:D:D
http://www.wykop.pl/link/3181805/witam-wykopowicze-postanowilem-ze-napisze-do/
serio?:D:D
#uber
Jak na uberze mogę zgłosic reklamację?
Miałem darmowy przejazd od znajomego na 25zł. Kupon zniknął, kasa z konta zniknęła a znajomy dostał kolejny przejazd za free więc kupon musiał być aktywny
Jak na uberze mogę zgłosic reklamację?
Miałem darmowy przejazd od znajomego na 25zł. Kupon zniknął, kasa z konta zniknęła a znajomy dostał kolejny przejazd za free więc kupon musiał być aktywny
- 0
@miesozerca1: Mailem, zwykle jako odpowiedź do maila, który dostaniesz od Ubera po przejeździe.
- 1
Ma ktoś kodzik ref na #uber
- 1
@Danny33: zatrzymujo za brak gasnicy
- 5
Myślałem, że nie da się bardziej strzelić w kolano i obrzydzić klientom swoich usług i chyba miałem rację bo to co zrobił przewodniczący związków złotówek w Łodzi to jest wizerunkowym strzałem z głowę ...
Łódzcy taksówkarze szantażują organizatorów Auli Polskiej w Łodzi
#lodz #uber #aulapolska #afera #neuropa #4konseryw #mikroreklama
Łódzcy taksówkarze szantażują organizatorów Auli Polskiej w Łodzi
#lodz #uber #aulapolska #afera #neuropa #4konseryw #mikroreklama
@saint: Jak jestem w stanie zrozumieć oburzenie taksiarzy to jednak ich metody walki z Uberem sprawiają, że mam ochotę stanąć po stronie Ubera
- 0
- 1
Cześć mirki, na pewno są tu jakieś mirasy jeżdzące jako kierowca dla #uber :). Chciałbym zacząć ale chciałbym najpierw pogadać i dowiedzieć się kilku rzeczy takich jak działalność gospodarcza. :)
- 2
#uber #lodz #katowice #gliwice #sosnowiec #chorzow #slask #praca #bytom #zabrze
Jeśli ktoś jest zainteresowany jazdą z #uber i chce na wakacje dorobić to zapraszam na priv. Jestem kierowcą od początku Ubera w Krakowie i jestem w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania. Teraz kiedy wystartowały nowe miasta to jest szansa żeby
Jeśli ktoś jest zainteresowany jazdą z #uber i chce na wakacje dorobić to zapraszam na priv. Jestem kierowcą od początku Ubera w Krakowie i jestem w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania. Teraz kiedy wystartowały nowe miasta to jest szansa żeby
Uber testuje autonomiczne pojazdy, na zdjęciu amerykański Fusion. #uber
źródło: comment_36sSCLrgzqEUdqooL8sevzDXJ6vXd9yF.jpg
Pobierz





















