#uber
Mirki jak się obsługuje tą apkę na androidzie? Zlokalizowało mnie i mam przycisk "rozpocznij kurs tutaj".

1. Ktoś przyjedzie i skąd będę wiedział, że już jest?
2. Kiedy podaje punkt końcowy trasy?
3. Kiedy poznam cene przejazdu?
4. Czy da się zamówić kurs z A do B na konkretną godzinę, np 20:00?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1. Dostaniesz powiadomienie, widzisz też kierowcę na mapie.
2. Najpóźniej po wejściu do samochodu.
3. Jak skończysz kurs.
4. Nie.
  • Odpowiedz
@NiedzielnyMirek: .

1. miejsce odbioru mozesz wpisac recznie nazwa ulicy i numer, wtedy pinezka jest dokladnie wpieta.
2.3. jak klikniesz uzyskanie wyceny przejazdu to podasz miejsce docelowe, potem mozesz zaakceptowac to i wyszukac kierowce ktory Cie zawiezie.
4. chyba nie, kierowca przyjezdza w ciagu paru minut jak go zamowisz.
  • Odpowiedz
Mam opcje uberNite w appce. Czy jestem w szczęśliwym gronie 3% użytkowników, którzy mieli mieć dostęp do takiej opcji, czy też wszyscy już macie taką opcję? (Wawa)
#uber
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kiedys kupiłem starter, założyłem drugie konto na innego maila i inne dane. Chciałem skorzystać drugi raz z 50 zł :) Jednak za trzecim razem niestety pobrało kasę z konta. Wiecie na jakiej zasadzie to działa? Jak się skapnęli?
#uber
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#uber
Murki, założyłem sobie konto i podczas rejestracji użyłem kodu Play100 (2x50zł zniżki). Zalogowałem się na telefonie i nigdzie nie widzę tych kuponów, a jak próbuję podać jeszcze razten kod to dostaję wiadomość, że "ten kod promocyjny został już przypisany do twojego konta"
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

masz 2 przejazdy po 50 zł czyli

Opcja A: kurs za 10 zł - używa ci kupon i płacisz 0 zł
Opcja B: kurs za 60 zł - używa ci kupon i płacisz 10 zł

Kolejne 50 zł na kolejny kurs, ale pamiętaj one się automatycznie używają.
  • Odpowiedz
Działalność gospodarcza na Uberze będzie wymagana - info ze spotkania z przedstawicielem firmy. Wymóg zostanie wprowadzony w przeciągu najbliższych dwóch miesięcy. Będzie odpowiednie info wcześniej.

#uber
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TheMan: oczywiście, że nie dobrze, bo to kończy całą opowieść o "sharing economy", o podwożeniu itd itp

moim zdaniem jeśli zamknie się dopływ świeżej, młodej krwi - ludzi podjaranych uberem, ludzi, którzy na codzień robią coś innego, często ciekawego - to uber skiśnie jak inne korpo i wozić będą sami uberjanusze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Czy pod Ubera można podpiąć tzw. wirtualną kartę (kredytową?)?
Czy np. mBank ma takie karty "wirtualne" które można podpiąć po Ubera?

Ja bardzo nie lubię podawać innym firmom numeru mojej karty ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#uber #pytanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jest jakiś mirek, który pracuje dla ubera? Mam parę pytań ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#uber
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NiedzielnyMirek: Widzę, że @MichalQ20 wrzucił lepszy kod, bierz :) Nawet nie wiedziałem, że teraz takie dobre kody funkcjonują. :D

Ale wracając do pytań:

1. Tak
2. 25zł dla mnie na 1 przejazd. Po założeniu konta sam możesz polecać i zgarniać 25zł na jeden przejazd. :)
3. Zależy jakie miasto Mirku, ja w Warszawie nie czekałem dłużej niż ~10 minut nigdy.
  • Odpowiedz
@neo_vir: oczywiście że można uznać to jako wynagrodzenie. To że ktoś zarabia 5 zł czy 550 nie m znaczenia. Dostał pieniądze do ręki i to właśnie omija uber. Brak płatności kierowcy za przejazd.
  • Odpowiedz
Kolejne pytanie i chyba już ostatnie ode mnie ;) Jak wygląda kwestia podatków dla kierowcy Ubera? Rozumiem, że Uber ich nie odprowadza za kierowcę, tak? Jest w takim razie jakiś sposób na odprowadzenie podatku nie prowadząc działalności gospodarczej? Mam okazję, żeby pojeździć miesiąc, więc działalność gospodarcza nie ma dla mnie sensu, ale chcę, żeby wszystko było na czysto.
#uber #podatki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach