Uber wchodzi do Łodzi i równocześnie odpala przewozy pomiędzy Łodzią a Warszawą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"– Zastanawiamy się nad zaproponowaniem rozwiązania, jakim jest Uber Hop, w Polsce – mówi Ilona Grzywinska, Communications Lead w Uber. To dostępna m.in. w Stanach Zjednoczonych Ameryki i w Kanadzie usługa transportu pomiędzy miastami, głównie tymi, w których Uber prowadzi już standardowe dla siebie przewozy miejskie. Trasa pomiędzy dwoma największymi miastami centralnej
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciąg dalszy mojej zabawy z reklamacją w Uberze (opisywałem tutaj). Po odpowiedziach Nicole, z których nic nie wynikało odpisała Natalie, wręczając mi jednocześnie 20PLN na konto w Uberze. Oczywiście była też standardowa przeklejka o kwestiach bezpieczeństwa itp. itd. Natomiast polski support Ubera mnie zlał totalnie. Nie odpowiedzieli na moją wiadomość na Facebooku. Generalnie słabo to wyszło. Zawsze byłem zadowolony zarówno z Ubera, jak i ich supportu, a teraz wciskają mi 20PLN,
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vincenzo: Jak z tym są problemy to już widzę jak przydzielają prawnika bądź dają dodatkową kasę za zarzygany samochód. Może w USA to norma, bo tam Uber trzepie główne zyski, ale w Polsce to chyba sobie pomarzyć można xD
  • Odpowiedz
i wracał na pusto


@Nie_chcem_ale_muszem: myślę, że aplikacja Ubera jest w stanie to jakoś rozwiązać, czyli powrót nie musi być na pusto, a i auto może być wypełnione jak autobus, wszystkie miejsca zajęte, tak aby to sie opłacało wszystkim i sądzę, że skoro coś takiego wprowadzają w PL to znaczy, że gdzieś w USA to już sprawdzili.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zamówiłem sobie wczoraj UberPop i podjechał Daewoo Lanos xD Gość mi powiedział, że jest z 2006 roku i jeszcze może cały rok nim normalnie jeździć xD Zero problemów przy rejestracji. Nie spodziewałem się, że te samochody były tak długo produkowane.
#uber
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W sumie jak drogowka czy ktos zlapie Ubera to problem ma tylko kierowca czy tez osoba korzystajaca z danego przejazdu?
#uber
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciekawy projekt się szykuje do kampani na #kickstarter.

Cel: z mocą nowego systemy mikropłatności (opartym na #bitshares), stworzyć alternatywę dla kablówek, youtubów, netflixów, itp. Ów projekt ma zrobić to co #uber w przemyśle taksówkowym

Użytkownik powinien móc płacić indywidualnie za cenę danego filmu. Jaka jest różnica? Bowiem content ma być sprzedawany za ułamek cen. Np. za kilka centów, za $0.00001,
noisy - Ciekawy projekt się szykuje do kampani na #kickstarter. 

Cel: z mocą noweg...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@noisy: o i widzisz to jest cos pod co warto kupic bts z dwoch wzgledow spekulacyjnego i technologicznego. Kiedy startuja na kickstarter? Tam chyba wstepna selekcje musza przejsc. Kickstarter da spora reklame bts.
  • Odpowiedz
Co w przypadku gdy korzystam z ubera a nie mam środków na koncie? Zabierze mi i będę miał na debacie? Czy będą problemy jak dojadę na miejsce? Mam kartę debetowa, ale jak mam 0zl na koncie to i tak nie mogę zapłacić w sklepie.
#uber
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema mirki z #wroclaw. Mam takie pytanie jaki mniej więcej jest koszt przejazdu z galerii facory do hali stulecia z #uber?
I czy mogę się tam zatrzymać, zabrać kogoś i jechać do rynku? Ktoś coś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Coś ten ubernite słaby, w wawie wczoraj i dziś pokazuje mi brak dostępnych kierowców :( jak wasze wrażenia?

#uber
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

może się do mnie na priv jakiś mirek odezwać który jeździ w #uber najlepiej w Warszawie? mam kilka pytań. Dzięki z góry
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach