Wpis z mikrobloga

Wyczytałem, że od kilku dni należy mieć założoną własną działalność gospodarczą. Mam dwa proste pytania: czy będzie to dalej opłacalne? A i druga sprawa, czy można jeździć samochodem wypożyczonym z uber/innej korpo (tam się chyba płaci kilka stów miesięcznie) z kilkoma kolegami? Czy może go tylko jeden kierowca obsługiwać?
#uber
  • 10
pierwsze pytanie: opłaca, jeszcze jak, jeżeli na Ukrainie zarabiałeś 400pln miesięcznie, to tutaj masz profit ( ͜͡ʖ ͡€) w innym przypadku opłaca pewnie jedynie przy jeżdżeniu duuużo, mnie się opłacać przestało

na drugie pytanie uber odpowiedziałby pewnie: można, ale pod warunkiem, że wypożyczalnia się zgodzi i autko nie jest oklejone logo innej korpo
@mishix93: jeżeli potraktujesz ubera jako pracę na pełen etat i tylko temu się poświęcisz to na pewno będzie się dalej opłacało. liczba kierowców drastycznie się zmniejszyła a klienci którzy korzystali będą dalej korzystać.
co do wypożyczenia. uber samochodów nie wypożycza. możesz sobie znaleźć samochód w jakiejś wypożyczalni, dogadać się z nimi, uber nie ma nic do tego skąd masz samochód, ważne żeby spełniał wymagania. koszt wypożyczenia na miesiąc np. skody fabii
@majFriend: czyli najlepiej zalozyc wlasna dzialalnosc gospodarcza, autko z wypozyczalni spelnajace warunki, a kolegow brac na partnerow w uberze musze czy tylko umowa zlecenie zeby panstwo sie nie czepialo? Splaci sie caly zus autko i cos wskoczy do kieszeni przypadku jazdy 15h dziennie?