Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wtf #uber #katowice jechaliśmy wczoraj wieczorem w 4 osoby i poprosiłem kierowcę żeby trochę zjechał z trasy dowieść moich znajomych pod dom a ten nas wszystkich wsadził gdzieś na zadupiu i kazał 'Vyyditʹ z mashyny' krótko po starcie... Ciekawe co na to rachunek uber, bo naliczył kwotę minimalną 10pln
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@blackmesa: teoretycznie tak praktycznie bywa inaczej. Działa to na zasadzie zamawiasz z punktu A do punktu B. Jedziecie w kilka osób i chcecie odwieźć każdego robicie dodatkowo 3 miejsca ponad programowe które widać na mapie z ubera. Wszyscy szczesliwi odwiezieni, ty już w domku, kierowca się cieszy aż nagle coś Ci odbiło i stwierdzasz, że piszesz do ubera, że kierowca CIe przez jakieś wsie wiózł żeby nabić na tobie kase.
  • Odpowiedz
@blackmesa: dokładnie potwierdzam to co powiedział @Nemootji jest dużo Januszow, którzy tak kombinują mogłeś powiedzieć, że dodasz przystanek w aplikacji i wtedy kierowca ma jakiś gwarant że otrzyma za to zapłatę.
  • Odpowiedz
W Krakowie przy placu Wszystkich Świętych była właśnie ustawka Uber vs Taxi ( ͡° ͜ʖ ͡°) nawalała się całkiem pokaźna gromadka ludzi, w ruch poszły noże, gazy i inne wynalazki. Raniona została policjantka.
Ciekawe czy rano będzie coś o tym w mediach ( ͡º ͜ʖ͡º)

#krakow #uber #taxi #truestory
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

albo sa ukraincami) xD


@biosy_: Nie obrażaj Ukraińców bo ogarnięci Ukraińcy którzy znają język polski zdają z powodzeniem te egzaminy i przesiadają się na taxi... I z tego co wiem napewno kilku było też na proteście!( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc zawęził bym grono do... Nieudaczników tylko... no ewentualnie ludzi z zerową znajomością naszego języka( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Brunner
@biosy_ albo takie wykopowe przegrywy s---------y, które nie potrafią nauczyć się ulic w mieście, po którym będą jeździć. I to dlatego jest taki kwik. No jakie to zamknięcie zawodu? Przecież każdy może zdać egzamin i tyle. No chyba że jest kompletnym debilem to pozostaje mu jeżdżenie uberem po 1,3 zł minus prowizja 25%. I to że uber pcha go w dupsko powoduje frustracje, tylko wylewa ja na taksówkarzy zamiast
  • Odpowiedz
A na Facebooku jak zwykle alternatywna rzeczywistość( ͡° ͜ʖ ͡°) "Jest moc, dziekujem za liczne przybycie itp.. I oczywiście kasowanie komentarzy które próbują zwrócić uwagę na zakłamywanie rzeczywistości( ͡° ʖ̯ ͡°)

W rzeczywistości było około 20 kilu osób z czego duża część to dziennikarze i blogerzy, kliku kierowców uber oraz podobno kilku taksówkarzy którzy monitorowali sytuacje..
Szkoda tylko tych (dosłownie) kilku dzieciaków co pewnie
Brunner - A na Facebooku jak zwykle alternatywna rzeczywistość( ͡° ͜ʖ ͡°) "Jest moc, ...

źródło: comment_G5b6m8yMJ0drd8SErwaGjoc75sa5V3Od.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No i jak tam? Hahaha!

WYNAGRODZENIA KIEROWCÓW UBER I BOLT ZAGROŻONE.
Raport dnia.
Dzisiaj US zablokował konta bankowe trzem partnerom firmy Bolt. Dodatkowo siedmiu osobom postawiono zarzuty z Art. 18 KK i 286 KK.
Jak przyznał Alex Kartsel, szef Bolta na Polskę u wielu partnerów są prowadzone kontrole.
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chyba taksiarze skorzystali z propozycji i zapisują się do Ubera, przed chwilą jechałem z chłopem, który wyglądał na w---------o na fakt, że jedziemy przejazd za 10 zł (bo oni nie widzą dokąd jadą dopóki klient nie wsiądzie do auta) i mówię coś tam, że kiedyś w nocy mnie odbierał koleś, który był za Sosnowcem(ja jeżdżę w Katowicach), a on do mnie, że ON BY NIE JECHAŁ, że tylko debile biorą ludzi w
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Antiselfist: norma, na postoju pod dworcem w krakowie stoją złotówy, biją się o miejsca a jak podchodzi klient i mówi że dzielnica obok albo centrum to mówią że od 30zł odpala silnik ;p większość czeka na strzała do lotniska od turystów żeby ich skasować 60-70 zł
  • Odpowiedz