@Tobiass: Rozumiem, że złotówy są rozgoryczone bo faktycznie oni muszą więcej zainwestować, żeby pracować jako taxi, ale czy zastraszanie młodych ludzi którzy sobie dorabiają to dobry kierunek? No raczej nie.
  • Odpowiedz
Hej, do tej pory jak potrzebowałem wrócić z picia to brałem #taxi ale w związku ze strajkiem i żądaniami złotów postanowiłem zainstalować #uber. Po rejestracji konta dostałem maila, że wczoraj o 11 ktoś się logował na moje konto z nowego urządzenia. O co w ogóle tu chodzi? Powinienem się tym martwić? Pewnie to błąd ubera, bo jak ktoś mógł się logować na konto, którego wczoraj nie było,
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trasa 23km wg google maps ale licencjonowany taksówkarz, który zdał oczywiście egzamin z topografii pojechał 32,5km bo pewnie korki o 23:30 w Warszawie są XD
224zł, Taxify to byś cały miesiąc za tyle jeździł
#taxi #taxihiv #uber
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ma ktoś jakiś pomysł co zrobić aby mi nie odrzucało karty płatniczej w Bolt? W każdej innej appce normalnie wchodziła i działała zawsze, a nie mam żadnej debetowej/kredytowej pod ręką.
Może wirtualna w ING? ktoś coś ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#taxify #bolt #uber
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podobno rząd chce zdelegalizować ubera. Dlaczego? Przecież to jest normalny kapitalizm, jeżeli konkurencja jest lepsza od taxówek to nie zadziałają strajki , trzeba ustalić lepsze oferty i pokzać sie z dobrej strony wtf. Pozatym jakim prawem oni delegalizują ubera, taxówki to oficialne rządowe przewoźniki komunikacji miejskiej ? XD #taxi #uber
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Danord: Jak spełnią wymagania prawne przestaną wyprowadzać pieniądze z Polski a partnerzy przestana świrować z fundacjami i wolontariuszami i zaczną płacić podatki... To może a nawet powinien działać... a jak nie to niech w--------a!!!
  • Odpowiedz
@Krowa_i_kurczak: lubie te skrajnosci, dla taxiarzy każdy w uberze powoduje stłuczki, jeździ pod prąd, nie placi żadnych podatków, a z drugiej strony taksiarze dla dużej czżsci społeczenstwa to złodzieje bez RiGCzu którzy sprzedali by własną matke, szeryfowie miasta którzy myślą że każdy skrawek asfaltu należy do nich.
I najlepsze jest to że to zazwyczaj jakies upośledzone jednostki rzutują na całą grupe społeczną

Bardziej 2 wymiarowej polski nie da sie zrobic
  • Odpowiedz
Kierowca #uber zaczął błądzić i wydłużył czas przejazdu z 30 min na 45, oraz cenę przejazdu z 30 zł na 50. Wg #uber „mieści się to w zakładanym poziomie opłaty”. Jak to mogę reklamować? Bo próbując przez stronę pokazuje się ten komunikat, a dodatkowej wiadomości nie mogę wysłać, bo „podczas przesyłania wystąpiły błędy”. Byłam pewna ze kwota początkowa pobierana przez uber jest ostateczna, a nie ze może wzrastać,
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hejka, potrzebuje kodu na ubera/Taxify na jakiś darmowy przejazd czy coś. Mam 35% zniżki na taxify ale chce przycebulić. Wiem ze były takie promki na piereszzt przejazd za free cxy coś #taxi #uber #taxify
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach