• 0
Czy UBER współpracuje jakoś oficjalnie z BOLTem?

Zamówiłem dzisiaj rano przejazd uberem z apki uber, a przyjechał samochód cały obklejony BOLT

#uber #bolt #taxify #taxi
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@estenten: Dobra, już mi zaakceptowali dokumenty, tylko, jak zgłosiłam, że będę rozwozić rowerem, to potrzebne dokumenty to: dowód, fota, zaświadczenie o niekaralności,Wpis do CEIDG/KRS (mam zarejestrować swoją działalność gospodarczą, jak nie mam partnera?) i wyciąg z banku
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Qbol69: kierowca może zgłosić że odwiózł zgubioną rzecz i wtedy uber pobiera 25zł, ale bird polska? może na hulajnogach za twój hajs jeździ xd
  • Odpowiedz
Mirasy,
Jestem kierowca ubera. Jeżdżę dla partnera, na wypożyczone auto, umowa śmieciówka zlecenie. Jakiś czas temu jeżdżąc w nocy uszkodziłem auto na parkingu (brak monitoringu) a konkretniej wjechałem na lekko wystający metalowy słupek który przebił chłodnicę i auto utknęło. Powiadomiłem o tym partnera, a ten kazał nigdzie nie dzwonić, czekać na niego to przyjedzie mi pomóc wyciągnąć auto. Po całej akcji kazał się nie martwić, powiedział że on wyłoży kasę a ja
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kotstrazak: Jak nie chcesz wydawać kasy to są darmowe porady prawne, albo zapłać za to. Ewidentne walenie na kase.
A nabicie klimy to koszt 150~ zł xD
Nigdy nie umawiaj się na gębę, zawsze miej papier. Nawet najuczciwszy Janusz nadal jest Januszem i jak poczuje zapach banknotów to będzie kręcił.
  • Odpowiedz
Miałem właśnie przejazd do zapłaty gotówką gdzie typo skorzystała z kodu -10zl i miałem 0,00zl do odebrania od niego odzyskam jakoś kasę czy mnie o-----o.
#uber #pytanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś z #francja (albo skądkolwiek indziej, byle z francuską kartą) chciałby się pobawić w #testowanieoprogramowania? Robimy testy różnych kart platniczych dla aplikacji konkurencyjnej #uber we Francji i potrzebujemy pokryć jeszcze ~40 kart płatniczych.

Jak ktoś ma stamtąd karte i chciałby spróbować swoich sił w testowaniu / crowdtestingu, to polecam się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach