No i zaczynamy, złapmy się za ręce i wszyscy razem! Czas na pierwsze miejsce.

K.Krawczyk - "Parostatek".

W starym albumie u mego dziadka
Jest takie zdjęcie, istny cud
S.....e - No i zaczynamy, złapmy się za ręce i wszyscy razem! Czas na pierwsze miejsc...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#trojka to mogłaby mieć hasło "od dinozaurów - dla dinozaurów".
Z tego ich #topwszechczasow wynika, że muzyka skończyła się w 1990, z paroma wyjątkami, co chyba przeniosły się o kilka lat do przodu wehikułem czasu z kenozoiku.

A może tak jest? Może faktycznie ludzie nagle przestali nagrywać dobre piosenki? Weźcie mi to wyjaśnijcie, spece od #muzyka.
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bolo1: muzyka według trójki to 90% rock inne gatunki muzyczne się nie liczą. Nie mówię że te kawałki dobre nie są.

Czy to muzyka od dinozaurów? Nie tak bardzo, po prostu zamkniętych, ograniczonych typów mówiących że teraz to już dobrej muzyki się nie robi. Nie ma to związku z wiekiem w jakikolwiek sposób.
  • Odpowiedz