Trójkowe mirki które słuchają stream Trójki z moich serwerów, przypominam o aktualizacji playlisty, stare adresy niebawem nie będą działały. Aktualna lista adresów jest tu archiwum bez zmian jest tu
#trojka
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dktr: Dzięki wielkie! Robisz świetną robotę! Dzięki Tobie mam moment kiedy dodzwoniłem się po raz pierwszy do Trójki :) kalendarz, to było takie oczywiste :D ale na to nie wpadłem. W każdym razie dziękuję, za to co robisz :)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RomeYY: tak jest jak coś się puszcza na okrągło w Trójce. Mnie dziwi, że nikt nie docenił grupy Balthazar - Lipsk świetna piosenka ale niestety nie zagrana ani razu. Nawet z poczekalni nie wyszła.
Niestety jeśli radiowcy jakąś piosenkę faworyzują i puszczają to nie dziwi, że później ona zajmuje najlepsze miejsca na LP3 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Istnieje jakiś program do zgrywania nagrań dostępnych na stronie? Chce ściągnąć pewien podcast ze strony radia ale jest tylko player z flasha. W pracy nie mogę tego uruchomić bo mi się nie chcą wczytać reklamy i chcę sobie zgrać bezpośrednio na telefon

#pc #pcmasterrace #radio #podcast i może ktoś spod tagu #trojka bedzie wiedział #pytanie #kiciochpyta
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@brylek: Szczerze to słuchając tego czuję satysfakcję, że są ludzie na tyle bogaci żeby wydać moje roczne zarobki (albo ich wielokrotność) na przepis na bigos są chętni oddać te pieniądze na cele charytatywne i to wszystko w przyjacielskiej atmosferze.
  • Odpowiedz
A na wypoku mówią, że jak państwowe to wrzucanie pieniędzy do studni, a tu proszę, jakie interesy ( ͡ ͜ʖ ͡)
#trojka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja wiem, że ta kobieta przeżyła wielką tragedię i los nie był łaskawy dla jej dziecka, ale mam nadzieję że nie będzie gościła w każdej licytacji. Strasznie działa mi na nerwy.
#trojka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Mirabele!
Dzisiaj o 22.30 u Wojewódzkiego będzie emisja odcinka, w którym pojawił się Kortez!
Kto zainteresowany nich ogląda!

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O, jak pragnę zdrowia! Ale mnie w-----a ta baba, co teraz gada na #trojka. Dobrze, że idę do pracy, bo bym chyba do Essen śmignął i jej sprzedał lepę na ucho. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach