Kolejność prowadzących podczas kolejnego Topu WszechCzasów, który już od piątkowego poranka w #trojka

9.00 Marek Niedźwiecki

13.00 Piotr Baron

16.00
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szanuję Trójkę za to, że nawet gdy skończyły się Święta, to wciąż regularnie puszczają świąteczne utwory. Inne stacje już 27.12 kompletnie zapominają o temacie, ale oczywiście jako pierwsze atakują Georgem Michaelem od początku grudnia.

I prawidłowo - do końca grudnia powinno czuć się jeszcze dzwoneczki, a najlepiej do 6.01.

#trojka #muzyka #swieta
AdrianJ - Szanuję Trójkę za to, że nawet gdy skończyły się Święta, to wciąż regularni...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, dzisiaj o 14:35 w radiowej #trojka, w #powtorkazrozrywki leciał monolog pani Joanny Kołaczkowskiej o mandacie, jechaniu 120 na 40kh/h, i o miłości na skarpie soli :P
Czy dałoby radę gdzieś to znaleźć?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jest może jakaś archiwalna ramówka radia #trojka Chciałbym zobaczyć jaka audycja była 21.09.2013 wieczorem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirasek: Czego konkretnie szukasz? Jak późnym wieczorem? Wydaje mi się, że wtedy w soboty po północy była jeszcze Ciemna Strona Mocy, potem Atelier... A przed północą pewnie Mało Obiektywnie i Lista Osobista, to chyba się nie zmieniło.
  • Odpowiedz
Co się o--------a w Radio Trójka. Facet jedzie grubo, zawodowy żołnierz mówi o homoseksualizmie swojego syna, po czym się rozpędził i mówi, że go zastrzeli na środku miasta pod kamerami. W ogóle cały wywód trzeba by było przesłuchać, ciekawe czy gdzieś to będzie. Ale się zdziwiłem, nie ukrywam.

edit: to był telefon od słuchacza jak coś, ucięli telefon po tych słowach

#radio #trojka #c---------------a
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy tylko mi podczas licytacji w #trojka tych fantów na cele charytatywne do głowy przychodzi pytanie "skąd ci ludzie mają tyle kasy, że mogą ją właściwie anonimowo dać?"

licytacja jakiejś płyty podrzędnej gwiazdy, zaczynamy od 500zl. człowiek na minutę się zamysli przy #radio a tu pan Marek przelicytowuje pana Grzesia do kwoty 30tys i pan Grześ pasuje albo dorzuca kolejny tysiak.

nie chce wyjść na skąpego ale poważnie:
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TomgTp: Proszę cię, Wykop to 90% szamba i 10% wartościowej treści (albo i mniej), takiemu zapracowanemu gościowi jak Mann nie będzie się chciało przez to przebijać.
  • Odpowiedz