Szanuję Trójkę za to, że nawet gdy skończyły się Święta, to wciąż regularnie puszczają świąteczne utwory. Inne stacje już 27.12 kompletnie zapominają o temacie, ale oczywiście jako pierwsze atakują Georgem Michaelem od początku grudnia.
I prawidłowo - do końca grudnia powinno czuć się jeszcze dzwoneczki, a najlepiej do 6.01.
#trojka #muzyka #swieta
I prawidłowo - do końca grudnia powinno czuć się jeszcze dzwoneczki, a najlepiej do 6.01.
#trojka #muzyka #swieta


























9.00 Marek Niedźwiecki
13.00 Piotr Baron
16.00