@RomeYY: No kurde jak Iggy wskoczył to Kac poszedł w cholere! Nie wiem czy występuje ale przydałoby się Ace of Spades w tym topie oj bardzo....
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RomeYY: Digglera nie piłem, ale może gdzieś dostanę jeszcze. Kingpin obok np. Radugi to jest akurat fajna inicjatywa, bo widać, że się przykładają do roboty i nie zdarzyło im się wypuścić jakiegoś totalnego piachu jeszcze jak #drbrewcwel nie przymierzając czy inny #kraftwerkcwel. W takie browary akurat warto inwestować, bo pozytywnie wpływają na rynek w dłuższym okresie. Reszta patałachów niech ginie.
  • Odpowiedz
W sumie to taki sylwester nawet mi odpowiada. Jestem sam, nikt nie zawraca tyłka, nie krząta się bez sensu po mieszkaniu, puszczam sobie muzykę z #trojka, popijam ruskiego szampana przeglądając śmieszne forum obrazkowe. Relaks( ͡° ͜ʖ ͡°)
A że jestem sam? P-------ć to( ͡ ͜ʖ ͡)
Zaraz przespaceruje się pod Narodowy( ͡° ͜ʖ ͡°)
#sylwesterzwykopem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach