Przemyślałem kilka spraw i w sumie niektóre sytuacje/użytkownicy to są śmiechu warci. Prostyhuop poszedł sobie na swój tag i miał poniekąd spokój więc i ja to zrobię.

Nie będę podawał powodów jak i nikogo nie zmuszam do siedzenia ze mną na tym tagu. Nawet jeśli sam tam będę to i tak będzie o wiele lepiej (XD).


⥴⥴⥴ #tiredmode ⥳⥳⥳
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach