Wpis z mikrobloga

Wróciłem do Tibii po bardzo długim czasie , zaczynam na nowo poznawać druida . Posiadam 150 poziom , od 3 dni na nowo gram i już zaliczyłem 4 deskę ... totalnie nie potrafię się odnaleźć w expieniu bez energy ringa . Solo na were mobach i Hero cave Edron nie daje rady - chwila nie uwagi i padam ... polecacie jakieś miejsca do poexpienia gdzie będę mógł na ,, spokojnie „ na nowo przypomnieć sobie działanie tej gry + będzie jakiś sensowny exp ? Bardzo mnie ciągnie do Tibi , nie chce nowej postaci bo do starej mam sentyment ale te wywrotki mnie demotywują bo już straciłem 3 lvle w ciągu 3 dni
#tibia
  • 17
@Kr3sowiak: czemu nie pójdziesz na jakieś lajtowe potworki żeby nauczyć się ponownie grać? Jakieś DLe
z SDkami, nightmary albo inny szajs co nie chodzi po fieldach / wallach i #!$%@?ć to z SDków albo innych pierdów? Old fortress z ava też może być ciekawym pomysłem ¯\_(ツ)_/¯ jak sobie ogarniesz co i jak to i exp przyjdzie, po prostu potrzeba wprawy ;;
@Kr3sowiak: a ja przekornie powiem idź i wywal się tyle razy na tych miejscach ile potrzebujesz by się nauczyć. Bo jestem pewien że połowa tych desek to sprawka panicznego braku skosa/bomby/utamy które by Ci uratowały życie a tego nie dasz rady opanować na słabych mobach jakby w symulacji. Opanuj skosy opanuj dobre hotkeye ale przede wszystkim opanuj stres. Te miejsca które wymieniłeś są miejscami które normalnie expia takie poziomy jak ty.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kr3sowiak: 1. Używasz imbue?
2. Nie idź nigdzie, gdzie będziesz pojedynczo klepał sd. Naucz się biegać z obszarówkami. Spróbuj wampiry na Edron. Potem jakieś oramond west np.
@Kr3sowiak @Wyklutek dobrze gada, polać mu. Masz taki lvl ze spokojnie powinieneś to biegać na hp. Edron were mobki to z ogarem mozna i na 120 biegać. Zacieśnij zęby przez tydzień i pojdzie z górki już potem. Jak tam sie nauczysz wybiegać te moby to potem to zaprocentuje.
Nie walcz o zmiejszenie stopnia trudności ale o zwiększenie umiejętności.
@M83_ no jakość gry jak już opanujesz znacznie się poprawia. Masz zawsze o 4 więcej możliwości ruchu. Zasadniczo im wcześniej na tych łatwiejszych mobach opanujesz tym lepiej, to jest must have na ek i rp. Magiczne owszem tez ale zależy od respa, czasem sie uchowają jak nie potrafią, ale palek? Jak chcesz doklejać moby do klaty bez skosów.
@M83_ bo mniej się obrywa? Rzadziej ginie? Bo zyskujesz skilla który przyda Ci się w 1/10 sytuacji kiedy to ten raz Ci dupsko uratuje? Ja też uważałem ze to zbedne. Nauczyłem się i bez sobie nie wyobrażam. To nie kosztuje, więc się naucz, polecam