Czy samodzielny upgrade ramu w #thinkpad t460s nie jest równoważny ze stratą gwarancji?
wpisy
Najnowsze
Archiwum
luki_sk
via Android- 3
- 3
hej @pustulka, uzywam od 4 lat #dell e5430 i jestem mega zadowolony, nigdy nie mialem z nim najmniejszych klopotow, ale wydajnosciowo to juz jednak nie to (i3 drugiej generacji, 6gb ramu, 64 ssd + 500hdd) i przyszedl czas na zmiane. Mam mozliwosc wziecia czegos z tej listy, z obnizonymi cenami.
http://poseidon.epfl.ch/files/content/sites/poseidon/files/catalogue-poseidon-2016-11c.pdf
Mysle o #hp 840. Czy po przesiadce z della bede odczuwal spadek jakosci itp? A
http://poseidon.epfl.ch/files/content/sites/poseidon/files/catalogue-poseidon-2016-11c.pdf
Mysle o #hp 840. Czy po przesiadce z della bede odczuwal spadek jakosci itp? A
- 2
Korzysta ktoś z karty ExpressCard z portami USB3 pod Thinkpadem #x220 Warto w coś takiego inwestować?
O coś takiego http://allegro.pl/kontroler-express-card-3x-porty-usb3-0-adapter-044-i6618754462.html
#kiciochpyta #thinkpad #komputery #laptopy #pcmasterrace
O coś takiego http://allegro.pl/kontroler-express-card-3x-porty-usb3-0-adapter-044-i6618754462.html
#kiciochpyta #thinkpad #komputery #laptopy #pcmasterrace
źródło: comment_zapGwfEHTxdX6vwB6MaiYcvDYobpw70M.jpg
Pobierz#thinkpad #hacking #angielski
https://www.reddit.com/r/thinkpad/comments/65i8y5/x220_bios_change_without_cables/ napisałem to dobrze?
i mam nadzieję że będzie coś ciekawego
https://www.reddit.com/r/thinkpad/comments/65i8y5/x220_bios_change_without_cables/ napisałem to dobrze?
i mam nadzieję że będzie coś ciekawego
@wytrzzeszcz: Myślę że by pomogło gdybyś tam dał linka do tej aplikacji, na którą chcesz podmienić apkę od lenovo.
Komentarz usunięty przez autora
Jaki ram do thinkpada t460s będzie najlepszy jeśli chodzi o jakość do ceny? Chciałbym kupić 16gb kość.
#thinkpad #pustulkowelaptopy
#thinkpad #pustulkowelaptopy
@luki_sk: szybki
@jas_wedrownik: i duży
- 2
@d3v: może sterowniki do płyty głównej mu zapodaj, ze strony lenovo, te od win7.
- 0
@grypa-grypowska: U mnie spowodowane to było tym, że coś proces od Windows Update coś namieszał i dlatego procek się grzał. Teraz mam wyłączony Windows Update i tylko włączam go raz na miesiąc, aby pobrać aktualizacje.
@d3v: Spróbuj skorzystać z TPFanControl, aby zredukować obroty wentylatora.
@d3v: Spróbuj skorzystać z TPFanControl, aby zredukować obroty wentylatora.
@zaporylie daj znać jak się sprawuje z linuxem :P
- 2
@luki_sk: so far so good ale większych stress testów nie robiłem. Miałem duży problem z instalacją, w pewnym momencie myślałem nawet że może dostałem uszkodzoną sztukę (bad sectory itp), ale problemem okazał się pendrive z instalatorem / livecd (sic!). Wymiana na inny, wolniejszy, pomogła i teraz wszystko chodzi jak powinno. Czas zweryfikuje...
- 1
@wytrzzeszcz: Windows 10 szpieguje użytkowników, nikt tego nie chce.
- 8
Coś dla fanów #thinkpad i trochę sztuka dla sztuki, recenzja przerobionego X61 na X62 z niskonapięciowym broadwellem, matrycą IPS, USB 3.0 i sata III:
https://www.notebookcheck.net/Lenovo-X62-Laptop-Review.211598.0.html
Cena tego chińskiego tworu to ok. 750 USD bez ram, ssd, baterii i zasilacza.
#laptopy
https://www.notebookcheck.net/Lenovo-X62-Laptop-Review.211598.0.html
Cena tego chińskiego tworu to ok. 750 USD bez ram, ssd, baterii i zasilacza.
#laptopy
źródło: comment_PLQhy6GnnLiDQCrWl92ZZj25GKLLweuH.jpg
Pobierz- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mam problem z X230. Od momentu kupna wszystko działało normalnie zarówno na zasilaczu jak i na baterii. Dzisiaj jednak zauważyłem coś dziwnego - bateria nie ładowała się mimo tego, że sprzęt był podłączony do zasilacza. Co dziwniejsze komputer pracował na baterii, zamiast ciągnąć prąd bezpośrednio z sieci. Mam teraz sporo pracy, więc po prostu kontynuowałem, aż bateria rozładowała się całkowicie a komputer się wyłączył. Nie da się go uruchomić z baterią w
- 1
@wytrzzeszcz: Tak czy inaczej dzięki. Wrzuciłem jeszcze posta na reddicie, jeśli nic nie wykombinuję to się przejadę do sprzedawcy - mam rok gwarancji na sprzęt, baterię i zasilacz.
- 1
Sprawa rozwiązana - winny był zasilacz. Wymieniono mi go na miejscu zaraz po przeprowadzeniu diagnozy. Spokojnie mogę polecić firmę Kompcenter z Zawiercia. Podejrzewam, że nawet oficjalny serwis Lenovo załatwiałby tę sprawę dłużej. :)
- 1
Miał ktoś może sytuacjię z #lenovo #thinkpad x230 w której chwilę po przejściu do systemu (niezależnie windows/linux) laptop się restartował? Sytuacja powtarza się kilka razy, aż w końcu (przynajmniej na windowsie) laptop bootuje się normalnie.
Ewentualnie jeśli ktoś od #naprawalaptopow #laptopy zna jakieś poważniejsze narzędzia diagnostyczne, chętnie bym czegoś poszukał. Nie jest to dla mnie krytyczna sprawa, to w sumie mój laptop do podróży
Ewentualnie jeśli ktoś od #naprawalaptopow #laptopy zna jakieś poważniejsze narzędzia diagnostyczne, chętnie bym czegoś poszukał. Nie jest to dla mnie krytyczna sprawa, to w sumie mój laptop do podróży
konto usunięte via Android
- 6
- 2
@goly8622: włożyć mu scalak by zrobić z niego klawiaturę właśnie
Mirasy, jakie diatro na lenovo x220? Głównie używam tego łapka do #programowanie i #spotify ;) wcześniej wgrałem apricort os ale miałem wrażenie że trochę muli..
#thinkpad #linux #komputery
#thinkpad #linux #komputery
konto usunięte via Android
- 0
@takeshoot Fedora/Debian
Komentarz usunięty przez autora
@mandrake13: Super laptop, wymień wszystko i masz super sprzęt xD
uszkodzenie polegało na tym że WinXP się w-----ł no i panie laptop nie działa
@Papasanbaba: xD ale dobrze, niech służy bo dobrze służy!
- 1
Ekran w moim T440s ma zaciemnione rogi, a w środku ekranu jest jaśniejszy obszar o kształcie eliptycznym. Wg. lenovo to uszkodzenie mechaniczne i mam się gonić. ( ͡° ʖ̯ ͡°) A specjalnie kupiłem thinkpada, bo wiedziałem, że będę więcej podróżował w czasie studiów i chciałem wytrzymalszy sprzęt. Jak będę musiał kupić następnego laptopa, to będę nieźle w kropce, bo na rynku coraz mniej sprzętu wartego uwagi. ( ͡
#thinkpad który "dobrze ciągnie" w 4K bo np mój x220 wyświetla ale ma duże problemy z wyświetlaniem płynnie pulpitu.
powinienem PC szykować, ale wiecie.. tak bez sutka...
powinienem PC szykować, ale wiecie.. tak bez sutka...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@AdireQ: no kubek normalnie
- 2
@wytrzzeszcz: To jest pozostałość po poprzednim ustroju. Miałem taki sam. Wszyscy mieli.
- 1
Jest jakiś sposób, żeby system nie wysypywał się, gdy odłączam napęd optyczny od komputera? Przy korzystaniu ze stacji dokującej jest to trochę uporczywe, gdy potrzebuję odłączyć laptopa. Stacja to Ultrabase 3, laptop #thinkpad X220
#windows #windows7 #pcmasterrace #komputery #kiciochpyta
#windows #windows7 #pcmasterrace #komputery #kiciochpyta
- 0
@wytrzzeszcz: Już dałem sobie radę. Winowajcą były sterowniki :)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@m1chau: https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20170401091909&SearchText=laptop+power+connector+90
Gdzieś tutaj? Musiałbyś podać wymiary wewnętrzen/zewnętrzne gniazda
Gdzieś tutaj? Musiałbyś podać wymiary wewnętrzen/zewnętrzne gniazda
- 0
@bl4desofglory: Znalałzem już ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wcześniej jak szukałem, to były tylko prostokątne -> okrągłe. ten "1 sold" to mój xD




















Wiesz moze czy ten xps15 jest do dostania w eruopie ze zintegrowana grafika?
@erwit: Niskonapięciowce są dwurdzeniowe oraz z uwagi na niskie tdp jak i chłodzenie tych maszyn bardzo często zrzucają zegary.
@erwit: Raczej nigdzie, w UK i DE przez pewien czas był dostępny precision M5510 bez