Mireczki mam aktualnie w pracy T420. Za pomocą stacji dokującej podłączony jest zew. monitor na DVI. Ale stacja ma tez DP i zastanawiam się, czy ogarnie to jeszcze jeden monitor (na pokładzie jest Intel 3000). Nie mam niestety jak sprawdzić aktualnie a bardzo mnie ta perspektywa kusi.

#thinkpad
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

X220 x230 z i7 ale touchpad porażka


No właśnie nie da sie z nim czegoś zrobić? Moze są jakies magiczne ustawienia na których jest on w miare używany?
  • Odpowiedz
Jakie znacie "serwisy komputerowe" ze sklepem. Wiecie siedzi taki Łukasz za ladą a na magazynie tony starych PC itd
szukam SANEK DO DYSKU DO THINKPADA T60 widziałem na Allegro ale wysyłka droższa niż część i myślę gdzie by spróbować na żywo dorwać. Byłem na Grunwaldzkiej w Gdańsku przy ETI i w Coolsystem w Gdyni

#trojmiasto #pcmasterrace #thinkpad #t60
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wytrzzeszcz: kurcze, zaznaczyłem rozdajo, ale zaraz po tym sobie przypomniałem ostatnie rozdajo z używanym lapkiem, którego wygrał jakiś cebulowy burak i pół dnia obrzucał darczyńcę błotem, bo jak tamten mógł mu za darmo oddać lapka noszącego ślady używania. Zdecydowanie nie rozdajo :/
  • Odpowiedz
@wytrzzeszcz: Myślałem o czymś mobilnym, abyś mógł pracować na 3 lapsach i móc sieci konfigurować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam tak łaziłem nieraz, miałem 1 toschibę z Coleron M 1x2ghz, Amilo z Pentium III 700mhz i macbooka A1181 z C2D ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Wszystko podłączone do małego switcha 100Mb, zasilanego z USB.
  • Odpowiedz
#thinkpad #thinkpadmasterrace #laptop #laptop #linux #windows #kupielaptopa #kupie
jako że u mojego vadera padła stacja


i nadejszła chwila by kupić coś nowego stacji nie chce bo nie będzie miał gdzie jej postawić itp więc padło na laptop-a
jako że już od lat nie interesuję się pod zestawami czy całymi lapkami to proszę byście pomogli mi coś zaproponować
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@damist to i7 ma 4mb cache, przy niektorych operacjach bedzie wydajniejsze od czterordzeniowca :-)
Co do klawiatury rzeczywiscie jest bez naklejek, ale to jest uklad klawiatury UK ( ͡ ͜ʖ ͡) Na allegro po 150zl bodajze byly ostatnio klawiatury PL-US z podswietleniem backlit.
Jest tu calkiem sporo Mirkow #thinkpadmasterrace ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
#informatyka #ibm #thinkpad

cześć potrzebuję zakupić laptopa. zależy mi na wzmocnionej obudowie + częściowej wodoodporności. jaki model z serii ThinkPad polecacie ? najlepiej jakiś starszy model który był porządnie wykonany z możliwości modyfikacji bebechów tzn. koniecznością jest posiadanie dysku SSD. mogę go dołożyć. najchętniej kupiłbym model używany.

jakieś propozycje?
budżet? - konkretnie nie określony ale będzie używany do internetu bez fajerwerków także im taniej tym lepiej.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nabuchodonozorII W510 to stacja robocza 15cali, posiada starszej generacji procesor niz T530/T430 oraz dedykowana grafike. Nie warto - jest za stary. Najrozsadniejszy wybor jesli chodzi o uzywane Thinkpady to na dzis dzien 3generacja z procesorami Ivy Bridge - T430/T530/W530/X230.
  • Odpowiedz