Mem z małpą która niby przedstawiać ma Polaka to najgorsze co mogło spotkać portal wykop.pl. Takie szkalowanie własnego narodu i samego siebie jest co najmniej nie na miejscu, a na pewno niespotykane wśród innych nacji. Tego nie można nazwać dystansem do samego siebie, to jest po prostu przykre. Poczucie własnej wartości jest u was tak niskie, że jesteście jak ten Polak który w opowieści Testo łapał ślinę Billiego w zęby...

#polak
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na święta przyjechała do nas rodzina z Francji. Kuzyn, lvl 16, ma lekkie problemy z polskim, ale ogólnie dobrze sobie radzi (można się dogadać). Wiem, że czasem przegląda polskie filmy na yt. Siedzimy przy stole, wjeżdżają pierogi. Pomyślałem, że na pewno polubi. Chciałem mu dać, żeby zjadł. Mówię: "Weź, poczęstuj się". On mówi, że non, non, merci. Ja do niego: "No weź, spróbuj jak smakuje". Wtedy krzyczy do mnie: "Nie nabierzesz mnie,
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No i jak tam polskie śmiecie? jajeczka poświęcone, a jak były pienionszki to i może kiełbaska z tesco za kuhwaa 6 zł za kilogram? J----e biedaki. J---e was wszystkich szmaciarze.

#testoviron
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@luki2511: XDDD Jedyne z czym się zgodzę, to to, że nie można stawiać Testovirona obok tego dzieciaka ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym, Testo po wystalkowaniu nadal nagrywał, a reszta się nie trzyma kupy IMO
  • Odpowiedz
Patrzcie skuhwysyny, to jest pasta z NOVAMIN. Możecie o tym zapomnieć.

Tak grzmiał Testo. Miał rację, w Polsce jak w chlewie obsranym gownem. Prawie 10 lat minęło od pamiętnego dyptyku poświęconemu bogactwu, i się w Polsce doczekaliśmy pasty z NOVAMIN.
Tylko co z tego jak już pasty z hydroksyapatytem są znacznie lepsze.

https://www.sensodyne.pl/produkty/pasty/odbudowa-i-ochrona/
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Mirabelki, wie ktoś jak się nazywał filmik Testovirona, gdzie mówił że jak dostanie wpłaty, to nagra 3 specjalne filmiki. Albo że już jakieś nagrał, i je wyśle. Jeden w szpitalu z Patrycją, a inny w kościele coś tam z flagą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oglądałem jakiś czas temu ale nie mogę znaleźć.

#testoviron #testo #klejnotnilu
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak się zastanawiam na ile lat Testo by poszedł do więzienia jeżeli by mówił po angielsku i zamiast słowa "Polaczki" używałby słowa "Czarnuchy" i mówiłby "Patrzcie tutaj na białego pana, czarnuchy".

#testo #testoviron #przemysleniazdupy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach