Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@The13Cesar: 90% z nas zna ten film na pamiec
- 34
#nosaczsundajski #nosacz #humorobrazkowy #heheszki #testoviron #polak
"A w Polsce? Ja p------e..." ( ͡° ͜ʖ ͡°)
"A w Polsce? Ja p------e..." ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_ewUqSN93rDJjHapQzPQsfqLupBphO1zj.jpg
Pobierz- 11
♫♫ kiedy miaałeem dziewiętnaaaście laaat ♫♫
#testoviron
#testoviron
konto usunięte via Android
- 25
Mem z małpą która niby przedstawiać ma Polaka to najgorsze co mogło spotkać portal wykop.pl. Takie szkalowanie własnego narodu i samego siebie jest co najmniej nie na miejscu, a na pewno niespotykane wśród innych nacji. Tego nie można nazwać dystansem do samego siebie, to jest po prostu przykre. Poczucie własnej wartości jest u was tak niskie, że jesteście jak ten Polak który w opowieści Testo łapał ślinę Billiego w zęby...
#polak
#polak
konto usunięte via Android
- 44
- 46
@Isnen Aaaaaaaaa nie dla psa. Prima Aprilis
źródło: comment_kEIuU7ZWJsLD120keQ6lJTrZaBZkHxmi.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
Na święta przyjechała do nas rodzina z Francji. Kuzyn, lvl 16, ma lekkie problemy z polskim, ale ogólnie dobrze sobie radzi (można się dogadać). Wiem, że czasem przegląda polskie filmy na yt. Siedzimy przy stole, wjeżdżają pierogi. Pomyślałem, że na pewno polubi. Chciałem mu dać, żeby zjadł. Mówię: "Weź, poczęstuj się". On mówi, że non, non, merci. Ja do niego: "No weź, spróbuj jak smakuje". Wtedy krzyczy do mnie: "Nie nabierzesz mnie,
@listonoszjarek daj mu pomarańcze xDD
- 9
No i jak tam polskie śmiecie? jajeczka poświęcone, a jak były pienionszki to i może kiełbaska z tesco za kuhwaa 6 zł za kilogram? J----e biedaki. J---e was wszystkich szmaciarze.
#testoviron
#testoviron
*wbija na bit z dwoma rholexami w rytmie Sandry Cretu - Secret Land*
- 2
@VrubeL: Co, jednak nie było pienionszków?
konto usunięte via Android
- 44
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
@daedalusxd: Widziałem, ale nie porównujmy gówna z czekoladą :D
@baalder363: chyba gówna z Klejnotem.
- 3
Co sądzicie o fanach kruszwila piszących takie teksty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Znalezione w jego komentarzach
#kruszwil #testoviron
Znalezione w jego komentarzach
#kruszwil #testoviron
źródło: comment_aI8f0klmvAEUNMjVeyRWVd1hrLxn59WD.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
@luki2511: XDDD Jedyne z czym się zgodzę, to to, że nie można stawiać Testovirona obok tego dzieciaka ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym, Testo po wystalkowaniu nadal nagrywał, a reszta się nie trzyma kupy IMO
Patrzcie skuhwysyny, to jest pasta z NOVAMIN. Możecie o tym zapomnieć.
Tak grzmiał Testo. Miał rację, w Polsce jak w chlewie obsranym gownem. Prawie 10 lat minęło od pamiętnego dyptyku poświęconemu bogactwu, i się w Polsce doczekaliśmy pasty z NOVAMIN.
Tylko co z tego jak już pasty z hydroksyapatytem są znacznie lepsze.
https://www.sensodyne.pl/produkty/pasty/odbudowa-i-ochrona/
Tak grzmiał Testo. Miał rację, w Polsce jak w chlewie obsranym gownem. Prawie 10 lat minęło od pamiętnego dyptyku poświęconemu bogactwu, i się w Polsce doczekaliśmy pasty z NOVAMIN.
Tylko co z tego jak już pasty z hydroksyapatytem są znacznie lepsze.
https://www.sensodyne.pl/produkty/pasty/odbudowa-i-ochrona/
"Ja już jestem gotowy, ty %%%%%% niebieska!"
#testoviron
#testoviron

@nordberg: To też

Mirki i Mirabelki, wie ktoś jak się nazywał filmik Testovirona, gdzie mówił że jak dostanie wpłaty, to nagra 3 specjalne filmiki. Albo że już jakieś nagrał, i je wyśle. Jeden w szpitalu z Patrycją, a inny w kościele coś tam z flagą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oglądałem jakiś czas temu ale nie mogę znaleźć.
#testoviron #testo #klejnotnilu
#testoviron #testo #klejnotnilu
"Głada gugu!"
#testoviron
#testoviron
- 6
Tak się zastanawiam na ile lat Testo by poszedł do więzienia jeżeli by mówił po angielsku i zamiast słowa "Polaczki" używałby słowa "Czarnuchy" i mówiłby "Patrzcie tutaj na białego pana, czarnuchy".
#testo #testoviron #przemysleniazdupy
#testo #testoviron #przemysleniazdupy
konto usunięte via iOS
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Komentarz usunięty przez moderatora
- 2
mirko help
https://www.youtube.com/watch?v=hyRIRB0XQhk
co to za nutka jak król przez wawe jedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#testoviron #youtube
https://www.youtube.com/watch?v=hyRIRB0XQhk
co to za nutka jak król przez wawe jedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#testoviron #youtube
@Byku: Sandra - Secret Land Violet Remix

@hairsprayking: zlooto!
- 0
@nordberg wiem XDDD
























#testoviron
Komentarz usunięty przez autora