Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy moglbym prosic zdjecie testowirona(te z obraz namalowanego przez mirasa) bo chce sobie wydrukowac.
#testoviron
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wszedłem dziś do biedronki i to było straszne doświadczenie. #testo miał rację. #biedronka jest idealnym odzwierciedleniem polskiego społeczeństwa. Ci wszyscy ludzie..hmmm... oni mieli mordy, a nie twarze. J----e biedaki.

#testoviron
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#heheszki #testoviron
Ale mi się poszczęściło! Przyjechałem za pracą do Ameryki. Nie było lekko, wiza turystyczna skończyła sie rok temu a zarobki słabe bo polacy są tańsi od meksykanów. :( Jednak dzisiaj mój nędzny polski los się odmienił. Jak codzień wynosiłem właśnie ręczniki z siłowni. Oczami wyobraźni widziałem rodzinę radośnie jedzącą ryż za pieniądze z ręczników. Jednak nie mogłem teraz o tym rozmyślać. Została ostatnia prosta. Otworzyć drzwi
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A gdy oni jedli, Testo wziął cottage cheese i odmówiwszy błogosławieństwo, połamał i dał uczniom, mówiąc: «Bierzcie i jedzcie, to jest Ciało moje». Następnie wziął kielich i odmówiwszy dziękczynienie, dał im, mówiąc: «Pijcie z niego wszyscy, bo to jest mój Żółty Szalik, który za wielu będzie wylany na odpuszczenie grzechów. Lecz powiadam wam: Odtąd nie będę już pił z tego owocu winnego krzewu aż do owego dnia, kiedy pić go będę z
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach