#polak #bekazpodludzi #bekazwykopkow Przeglądam sobie mirko, a tutaj mem o polaku nosaczu sundajskim w skarpetach i klapkach itd, 1000 plusikow ponad. Nosacz kupuje sobie w mięsnym ścinki niby to dla psa, ale de facto to sam je zamierza zjeść bo nie stać go na lepsze jedzenie. Hahaha, boki zrywać. TBH nosacza to sobie powinniście wstawić w pierwszej kolejności w miniaturki, bo nie ma nic bardziej nadwiślańskiego niż nabijanie się z biedniejszych od
#testoviron
Przeglądając ostatnio swoją kolekcję filmów Klejnotu Nilu zacząłem się zastanawiać, dlaczego większość filmów z początku działalności Testa nie ma na YT - czy jeszcze wtedy nikt nie pobierał, a same filmy były szybko kasowane, czy po prostu tylko jedna osoba to miała na jakimś dysku, który padł/zawieruszył się?*