Kurna, to jest jakaś parodia.

Kolejny trener i kolejny, który siedzi w boksie cicho, a wskazówki dotyczące gry zamiast niego daje fizjoterapeuta z psychologiem.

#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tenis teraz tak na poważnie. Iga się nie skończyła, przecież ma dopiero 24 lata. Ma dołek tak jak każdy sportowiec, przecież o Novaku też mówili gdy przegrał z Cecchinato, że już nigdy nie wygra szlema, a podwoił swoją liczbę szlemów po 30. Po prostu Idze trzeba pomóc. Jak? Odpowiedź nasuwa się sama.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach