Fajnie jakby był finał Sinner-Djoko, bo na Zvereva nie można patrzeć #tenis
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@SkrajnieZdegustowany: Djoko by dostał do zera. Na AO to był cud, w dodatku Sinner był w słabszej formie wtedy.
To że de minaur jest w top 10 na 8 miejscu a był nawet na 6 jest dla mnie największą zagadką w historii tenisa przecież gość by przegrał z sabalenka #tenis
Masz jakieś typy na dziś kto wg Cb wygra? @lubiesikacdozlewu:
- 0
@SkrajnieZdegustowany: nie mam ochoty nic typować obejrzeniu tego frajera de minaura jedynie Djoko sobie zagram bo fajny kursik
Weźcie tego Spella Minaura wywalcie poza TOP50 #tenis
De minaur największy miernota w historii tenisa po hurkaczu #tenis
- 1
no i brawo Igusia <3
#tenis
#tenis
- 3
#tenis ja bym sie tak nie cieszyl, dostanie baty od pierwszej lepszej ogarnietej z top 10
W kolejnej Cociaretto, więc lekko nie będzie jeśli to już nie będzie koniec @misieg8:
- 7
Kurna, to jest jakaś parodia.
Kolejny trener i kolejny, który siedzi w boksie cicho, a wskazówki dotyczące gry zamiast niego daje fizjoterapeuta z psychologiem.
#tenis
Kolejny trener i kolejny, który siedzi w boksie cicho, a wskazówki dotyczące gry zamiast niego daje fizjoterapeuta z psychologiem.
#tenis
#tenis uszata znowu się odezwała to po secie
Co gadała? @2-aminopirydyna:
- 1
@SkrajnieZdegustowany: coś tam ściana, buduj, ale jednak się udało xD
#tenis teraz tak na poważnie. Iga się nie skończyła, przecież ma dopiero 24 lata. Ma dołek tak jak każdy sportowiec, przecież o Novaku też mówili gdy przegrał z Cecchinato, że już nigdy nie wygra szlema, a podwoił swoją liczbę szlemów po 30. Po prostu Idze trzeba pomóc. Jak? Odpowiedź nasuwa się sama.
@dodi-lukebakio: Iga i Novak to są dwa całkowicie inne typy człowieka, dlatego bym ich karierowych ścieżek nie porównywał
@dodi-lukebakio: tutaj bardziej prawdopodobny jest scenariusz osaki
Lehecka to solidny grajek. Ma potencjał na TOP10. Może nawet TOP7/5
#tenis
#tenis
@SkrajnieZdegustowany: co z tego skoro bardziej szklany niż szkło
#tenis ja p------ę coś takiego popsuć XD
@SkrajnieZdegustowany: osakę to bardziej met gala obchodzi niż jakieś tam paletki
To jak w Rzymie też "choroba i zatrucie", tak jak w Madrycie? Jaka dzisiaj wymówka? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#tenis
#tenis
@SkrajnieZdegustowany: myślę, że nawet ci zagorzali fani widzą, że jednak jest problem
#tenis co ta baba p------i w tym c+ to głowa mała
- 2
chyba chłop dostał o------l poza anteną bo też już wdraża narrację pokrzywdzonej - śmiechu warte
@2-aminopirydyna: tak się cieszę że od przyszłego sezonu wta w eleven. Mam nadzieję że będą normalni komentarzy i się skończy to kółko wzajemnej adoracji i totalnie niemerytorycznego komentarza
Straciła gema xDDD #tenis
W kolejnej rundzie pewnie Cociaretto, która umie ograć Pegulę i Coco, więc papatki 1GA
#tenis
#tenis
źródło: aYQwXvx_460s
Pobierz










#tenis
źródło: r-tennis-daily-discussion-friday-may-08-2026-v0-mx3z6992lxzg1
Pobierz