Trzygodzinne męczarnie Paolini z Jeanjean dobitnie pokazują, że jej współpraca z Errani siędzącą w loży trenerskiej to jedna wielka pomyłka - na myśl przychodzi od razu podobny przykład z rodzimego podwórka tj. toksyczny duet Świątek - Abramowicz (samozwańczy trener i główny decydent w sztabie). Z zawodniczki która w swoim sportowym peaku w 2024 roku (finały Wimbledonu i Rolanda Garrosa), pomimo niesprzyjających warunków fizycznych i dość zaawansowanego - jak na pierwsze wielkie sukcesy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SkrajnieZdegustowany: sa dwa rankingi. W rankingu live,ktory odzwierciedla tylko dokonania z tego sezonu bedzie spadac im szybciej wyleci z turnieju. Ranking glowny bierze tez pod uwage poprzedni sezon,z ktorego musza bronic punkty. Im wyzej zaszla w danym turniweu rok wczesniej,tym wiecej punktow musi bronic. Teoretycznie im gorzej jej idzie w tym roku,tym wiwcej punktow moze zarobic w nastepnym jesli forma bedzie. Slabo u mnie z tlumaczeniem ale sie staralem xD
  • Odpowiedz
Odbiłem się dzisiaj na panu Mpethsim-Perricardzie po wczorajszej mega kompromitacji. Otóż wczoraj patrzę-jest mecz Sary Bejlek. Genialna Sara Bejlek aktualnie minimalnie przegrywa z babcią Laurą Siegemund. Kurs koło 2. Myślę-to jest NIEMOŻLIWE by Sara Bejlek przegrała z kimś takim jak babcia Siegmund. Stawiam stówę... i Sara Bejlek została znokautowana. Już jestem zdołowany bo kolejna stówa przewalona, ale patrzę gdzie jest szansa się odkuć i patrzę na Mphetsi-Pericarda-przegrywa minimalnie z Fearnleyem, stawiam dwa
tonaszepieklomezczyzn - Odbiłem się dzisiaj na panu Mpethsim-Perricardzie po wczorajs...

źródło: bejlek

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tenis Muszę przyznać, że nie doceniałem Hujkacza. Obstawiałem że obskoczy w------l od kelnera w max 3 rundzie. A tymczasem wyjebka już w pierwszej. Tenisista-mem.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tenis ja to nadal nie mogę wyjść z podziwu, że takie wynalazki jak sakkari były tyle czasu w top10 wta, austriacka guwniara bierze seta a ta się teraz pewnie zesra w drugim secie xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach