@dodi-lukebakio +14
@dodi-lukebakio: dobra, jakiś tam Hanfmann, będzie wygrana spokojna, potem Darderi - grali ze sobą w Monte Carlo, będzie zwycięstwo, Paul - rok temu Hubcio przegrał z nim na mączce ale teraz Paul jest w gorszej formie a Hubson jest w lepszej, będzie wygrana, Zverev jest słaby,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale ten Hurkacz to jest miernota gość ma taki serwis a jedyne co gra to przebijanki odkąd ma tego trenera jeszcze nigdy nie był tak zachowawczy xdd on przebija 0 ataku #tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turniej w Rzymie zaczął się ledwie 2 godziny temu, a już odpadła połowa polskich reprezentantów xD

No ale uczciwie mówiąc Fręch nieźle zagrała, Eala była faworytką, a była blisko, żeby ją przejść.

Drugiej Madzi nawet nie skomentuję. Ciszej nad tą trumną.

#tenis
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach