Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Jak reagujesz na opowieści osób hetero z otoczenia o ich „hetero problemach” w związku i dzieciach
- Nie mówią mi o tym bo wiedzą, że jestem „inny” 6.3% (1)
- Robię za „best gay friend” i słucham ich narzekań 37.5% (6)
- Wszystkich, którzy narzekają nazywam toksycznymi 18.8% (3)
- Wszystkim którzy narzekają mowię, że to ich wina 18.8% (3)
- Podjudzam kolegów przeciw ich żonom by ich uwieść 18.8% (3)
- 1
@An-Dagda: Słyszałem opinię, że jeszcze na przełomie wieków na polskich wsiach robiło się z gejów zaburzonych/lekko niedorozwiniętych i celowo niewyedukowanych po to by nie mogli nigdzie znaleźć normalnej pracy i zajmowali się gospodarstwem oraz starymi rodzicami gdy pozostałe dzieci uciekały do miasta i zakładały rodziny. Dopiero wejście Polski do UE i emigracja wyrwały tych 40-letnich Stasiów i Januszków z rodzinnego bagna.
@przegrywNL: Brzmi jak teoria konspiracyjna, ale w sumie pewnie prawdziwa. bo w polskiej kulturze panuje duzy nacisk na slub i robienie dzieci, wiec zapewne sporo gejow zostalo wyslanych na ksiedza, porzuconych, albo wykorzystanych na rodzinnego niewolnika.
konto usunięte via Android
- 2
@przegrywNL papierowy 🌙 z nieba spadł, skończył się video film
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jakiej postaci gejowskiej jeszcze nie było w filmach/serialach i mogłaby przykuć uwagę widza?
- Gej, który bije się z laską w błocie o faceta bi 23.1% (6)
- Gej, który „przegrał życie” i tyra w szklarni 7.7% (2)
- Gej-biznesmen, który terroryzuje wieś jak J.Tracz 3.8% (1)
- 40-letni homoseksualny prawiczek 19.2% (5)
- Gej, który by zabił/oddał życie za klub piłkarski 11.5% (3)
- Gej, który jest drugim Wilkiem z Wall Street 0% (0)
- Gej, który leje innych jak Jean-Claude Van Damme 11.5% (3)
- Gej, który jest jednocześnie karłem 7.7% (2)
- Gej-brudas, który mieszka w lepiance pełnej much 0% (0)
- Gej ważący 200 kg 15.4% (4)
Pytanie do #teczowepaski
Z którym z polskich prezydentów zgodziłbyś się spędzić noc w zamian za milion złotych?
- Andrzej Duda 55.6% (10)
- Bronisław Komorowski 0% (0)
- Aleksander Kwaśniewski 38.9% (7)
- Lech Wałęsa 5.6% (1)
@przegrywNL: Kwaśniewski, po drugiej flaszce to już by mi było wszystko jedno.
Czy przedstawicieli #teczowepaski należących do chadów środowisko hetero traktuje mniej homofobicznie niż tych, którzy nie są atrakcyjnymi chadami?
Czy tęczowych należących do chadów środowisko traktuje mniej homofobicznie?
- Tak, atrakcyjnym bardziej „wybacza się” gejostwo 87.5% (14)
- Nie, uprzedzenia są takie same jak do reszty 12.5% (2)
- Bardziej bo taki chad spławia napalone laski 0% (0)
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#lgbt #teczowepaski
Mam wrażenie, że co jakiś czas znajduję wiadomości rozsiane po całym internecie, gdzie osoby w czasie/po tranzycji piszą że jest im niesamowicie ciężko znaleźć kogoś do związku. Wiem że w naszym kraju osób trans jest naprawdę mało i raczej nie powinno mnie dziwić, że nawet mieszkając w jednym z większych miast nigdy takowej nie spotkałem, ani nie widziałem na żadnej z apek randkowych.
#lgbt #teczowepaski
Mam wrażenie, że co jakiś czas znajduję wiadomości rozsiane po całym internecie, gdzie osoby w czasie/po tranzycji piszą że jest im niesamowicie ciężko znaleźć kogoś do związku. Wiem że w naszym kraju osób trans jest naprawdę mało i raczej nie powinno mnie dziwić, że nawet mieszkając w jednym z większych miast nigdy takowej nie spotkałem, ani nie widziałem na żadnej z apek randkowych.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Anonim (nie OP): Ale weź to człowieku jakoś taguj, bo ja jestem gejem i mnie nie interesują transeksualisci ani transwestyci, a tak by poszło na czarną listę.
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
Dlaczego #teczowepaski mają uprzedzenia do mężczyzn z nadwagą a co druga #rozowepaski wychodzi za mąż za „mężczyznę z sadełkiem” i nie narzeka mimo, że kobiety mogą bardziej przebierać w facetach niż tęczowi.
Dlaczego tak jest?
- Nieprawda, jestem tęczowy i lubię tych z sadełkiem 12.5% (2)
- Nieprawda, jestem różowa i unikam tych z sadełkiem 0% (0)
- Kobiety kierują się wnętrzem a nie wyglądem 6.3% (1)
- Kobiety wybierają tych z sadełkiem jako beciaków 81.3% (13)
- 10
Czy jako #teczowepaski kręci Cię oglądanie atrakcyjnego mężczyzny w trakcie robienia minety?
Czy jako #teczowepaski kręci Cię oglądanie atrakcyjnego mężczyzny w trakcie robienia minety?
- Moje życie seksualne nie polega na oglądaniu seksu 0% (0)
- Nie, wszystko co zawiera waginę mnie odrzuca 85.0% (17)
- Tak, kręci mnie oglądanie minety atrakcyjnego typa 15.0% (3)
- Tak i gdy ma brodę, na której gromadzą się soki 0% (0)
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
- 0
@Dzieci_z_Choroszczy: no i??
@SweetieX
No i zgłaszam na policję, to jest nielegalne! 👮♂️
No i zgłaszam na policję, to jest nielegalne! 👮♂️
Pytanie do #teczowepaski
źródło: IMG_8988
PobierzCzy Ty też masz za sobą podobną przygodę?
- Nie 60.0% (15)
- Tak, współżyłem z kobietą w wieku 15 lat 8.0% (2)
- Tak, współżyłem z koleżanką mamy 4.0% (1)
- Tak, mam syna 4.0% (1)
- Tak, mam syna spłodzonego w wieku 15 lat 4.0% (1)
- Tak, mam syna z koleżanką mamy 8.0% (2)
- Tak, spłodziłem syna koleżance mamy jako 15-latek 12.0% (3)
@przegrywNL: co tam się musiało odpierniczać jak koleżanka wpadała na ploteczki
@przegrywNL: ja mam dwie córki obie trans
- 11
- 7
- 2
- 5
Pytanie do mężczyzn z #teczowepaski Czy będąc w heteromatrixie czujesz się swobodnie by mówić heteroseksualistom z otoczenia, że jakiś mężczyzna jest dla Ciebie HOT?
Czy czujesz się swobodnie by mówić takie rzeczy?
- Nie bo siedzę w szafie 44.4% (12)
- Nie siedzę w szafie ale nie mówię takich rzeczy 14.8% (4)
- Mówię, że jakiś facet mi się podoba 25.9% (7)
- Oceniam z kobietami facetów od 1 do 10 3.7% (1)
- Mówię co bym robił w łóżku z tym czy z tamtym 11.1% (3)
konto usunięte via Wykop
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Lord_Apatii_i_Depresji: ogromny deficyt kobiet , totalnie zepsuty rynek matrymonialny gdzie o jedną średnio atrakcyjna kobietę walczy setki facetow
konto usunięte via Wykop
- 2
@Lord_Apatii_i_Depresji: i tak jest was dużo, skoro co chwilę puszczacie się z kimś nowym














Czy Shazza miałaby szansę zostać idolką gejów gdyby nagrywała teraz a nie w siermiężnych latach 90?