nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie do #teczowepaski

Dla kórego dojrzałego aktora z Hollywood 50+ mógłbyś zostać FUCKboyem?

  • Nicolas Cage 0% (0)
  • George Clooney 15.8% (3)
  • Brad Pitt 31.6% (6)
  • Alec Baldwin 0% (0)
  • Jeffrey Dean Morgan 0% (0)
  • Jason Statham 15.8% (3)
  • Johnny Deep 5.3% (1)
  • Robert Downey Jr. 5.3% (1)
  • Keanu Reeves 5.3% (1)
  • Dwayne Johnson 21.1% (4)

Oddanych głosów: 19

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy byłeś/byłaś w łóżku z kimś znanym?

  • Tak, to osoba powszechnie znana z mediów 11.6% (8)
  • Tak, to influecer(ka) z mediów społecznościowych 4.3% (3)
  • Tak, to ktoś kto kiedyś był medialny 4.3% (3)
  • Tak,to ktoś kto pchał się do TV ale go nie chcieli 1.4% (1)
  • Nie wiem, może. Miałem sporo przelotnego seksu 10.1% (7)
  • Próbowałem ale nie byłem w typie takiej osoby 1.4% (1)
  • Nie, nie zdarzyło się 66.7% (46)

Oddanych głosów: 69

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdybym miał taką możliwość...

  • zmieniłbym orientację na hetero 35.1% (20)
  • stałbym się osobą biseksualną 8.8% (5)
  • pozostałbym gejem bez względu na trudności 56.1% (32)

Oddanych głosów: 57

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
O kuźwa, kolega z pracy (taki z którym wymieniam tylko "cześć" na wejściu i wyjściu) zalajkował mój profil na #grindr . Co prawda obydwoje nie mamy tam publicznie pokazanej twarzy no ale na 99% jestem pewny, że to on xD. Ciekawe czy mnie poznał czy nie :D

#teczowepaski

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie do #teczowepaski

Co jest lepsze dla tęczowego paska?

  • Życie w nietolerancyjnej Polsce+praca na poziomi 78.9% (30)
  • Życie w tolerancyjnej Holandii+praca wśród patoli 21.1% (8)

Oddanych głosów: 38

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przegrywNL: 0ytanie co to jest "nietolerancyjna polska", bo wg mnie poziom tolerancji w naszym kraju wcale nie wygląda źle. Nikt do ciebie nie strzela, nikt nie pali i nie wiesza publicznie gejów na stosie, a jak się ktoś dziwi że idzie dwóch chłopów za rękę - no nie jest to często spotykany widok, więc się gapią.
  • Odpowiedz
  • 0
@fizzly: No właśnie ten poziom tolerancji w dużej mierze zależy od otoczenia i środowiska zawodowego. Dlatego pytanie dotyczy tego który kompromis jest lepszy. Praca z Julkami w kraju, gdzie nie ma się żadnych praw czy z Karynami i Sebiksami gdzieś, gdzie tych praw jest więcej.
  • Odpowiedz