Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

sked
- 7
- 21
Pytanie do #teczowepaski
Dla kórego dojrzałego aktora z Hollywood 50+ mógłbyś zostać FUCKboyem?
- Nicolas Cage 0% (0)
- George Clooney 15.8% (3)
- Brad Pitt 31.6% (6)
- Alec Baldwin 0% (0)
- Jeffrey Dean Morgan 0% (0)
- Jason Statham 15.8% (3)
- Johnny Deep 5.3% (1)
- Robert Downey Jr. 5.3% (1)
- Keanu Reeves 5.3% (1)
- Dwayne Johnson 21.1% (4)

konto usunięte via Android
- 0
@przegrywNL bardziej Halbrand z Pierścieni Władzy... :]
- 12
konto usunięte via Android
- 0
@PanMaglev wielkiego... pająka?
- 7
- 8
- 7
- 2
@DespotaAnalny: nic nie stoi na przeszkodzie żeby dotknąć, gorzej z tym jak on na to zareaguje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 13
źródło: nsdfu83grgh9823
Pobierz@siemankooo: tylko czemu oni mają takie kosmicznie duże głowy...
Czy byłeś/byłaś w łóżku z kimś znanym?
- Tak, to osoba powszechnie znana z mediów 11.6% (8)
- Tak, to influecer(ka) z mediów społecznościowych 4.3% (3)
- Tak, to ktoś kto kiedyś był medialny 4.3% (3)
- Tak,to ktoś kto pchał się do TV ale go nie chcieli 1.4% (1)
- Nie wiem, może. Miałem sporo przelotnego seksu 10.1% (7)
- Próbowałem ale nie byłem w typie takiej osoby 1.4% (1)
- Nie, nie zdarzyło się 66.7% (46)
Komentarz usunięty przez autora
@przegrywNL: uprawiałem miłość z Lechem Wałęsą
@PanMaglev: Para brzydali? Kurde ten po prawej to niezły jest (ʘ‿ʘ) a lewy jakby jescze troszkę przypakował to też blisko.
konto usunięte via Android
- 0
Czy gej w Polsce ma szansę na szczęśliwe życie?
- Tak 48.5% (32)
- Zależy od sytuacji 34.8% (23)
- Nie 16.7% (11)
Jestem typem...
- ścisłowca 40.8% (20)
- humanisty 24.5% (12)
- mieszanki dwóch powyższych 34.7% (17)
@MaiLoss22: nikogo XD
Gdybym miał taką możliwość...
- zmieniłbym orientację na hetero 35.1% (20)
- stałbym się osobą biseksualną 8.8% (5)
- pozostałbym gejem bez względu na trudności 56.1% (32)
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
O kuźwa, kolega z pracy (taki z którym wymieniam tylko "cześć" na wejściu i wyjściu) zalajkował mój profil na #grindr . Co prawda obydwoje nie mamy tam publicznie pokazanej twarzy no ale na 99% jestem pewny, że to on xD. Ciekawe czy mnie poznał czy nie :D
#teczowepaski
─
O kuźwa, kolega z pracy (taki z którym wymieniam tylko "cześć" na wejściu i wyjściu) zalajkował mój profil na #grindr . Co prawda obydwoje nie mamy tam publicznie pokazanej twarzy no ale na 99% jestem pewny, że to on xD. Ciekawe czy mnie poznał czy nie :D
#teczowepaski
─
- 15
źródło: F4F3J7kWEAAhf9O
Pobierz@frugASS najprzystojniejszy użytkownik tagu #teczowepaski
@frugASS: doslownie ja
- 7
- 6
@Rabarbarowe_sny: racjonalne podejście
@Rabarbarowe_sny: Tag w końcu dorasta do mądrości #przemcel
Wam się oczy otworzą jak jemu się zamkną.
Wam się oczy otworzą jak jemu się zamkną.
Pytanie do #teczowepaski
Co jest lepsze dla tęczowego paska?
- Życie w nietolerancyjnej Polsce+praca na poziomi 78.9% (30)
- Życie w tolerancyjnej Holandii+praca wśród patoli 21.1% (8)
@przegrywNL: 0ytanie co to jest "nietolerancyjna polska", bo wg mnie poziom tolerancji w naszym kraju wcale nie wygląda źle. Nikt do ciebie nie strzela, nikt nie pali i nie wiesza publicznie gejów na stosie, a jak się ktoś dziwi że idzie dwóch chłopów za rękę - no nie jest to często spotykany widok, więc się gapią.
- 0
@fizzly: No właśnie ten poziom tolerancji w dużej mierze zależy od otoczenia i środowiska zawodowego. Dlatego pytanie dotyczy tego który kompromis jest lepszy. Praca z Julkami w kraju, gdzie nie ma się żadnych praw czy z Karynami i Sebiksami gdzieś, gdzie tych praw jest więcej.














