Wpis z mikrobloga

#tinder #sex #niebieskiepaski #rozowepaski #teczowepaski #zwiazki #homoseksualizm #logikaniebieskichpaskow #logikaniebieskichpaskow
Na wstępie napiszę, że jestem homo. I poczyniłem pewną obserwację.
Otóż zauwazyłem, że coraz więcej par hetero to związek fajnego, zadbanego faceta z otyłą, brzydką babą.
Co się dzieje? Niedawno w Wawie szedłem ulicą przez Nowy Świat a tam taki super facet, wysoki, nie mięśniak, ale taka atletyczna sylwetka pływaka czy biegacza, aż nie mogłem oderwać oczu... a obok niego jakaś taka karlica, której wylewało się z boczków i mocny makijaż.

CZEMU FAJNI CHŁPOPCY TO SOBIE ROBIĄ?! Co się z wami chłopy porobiło?
Ci hetero mieliby takie branie w środowisku homo, że dzień w dzień ktoś by wam obrabiał dzidę z połykiem.
Pewnie to dlatego niedawno na datezone wyłapałem heteryka z dziećmi na szybki numerek...
  • 5
  • Odpowiedz
@Lord_Apatii_i_Depresji kiedyś jak homoseksualny kolega pokazał mi w jakieś gazetce co to wg niego przystojny mężczyzna to dla mnie ten „przystojniak” to była obrzydliwa karykatura mężczyzny. Wyrzeźbiony mocno mężczyzna wcale nie musi być taki apetyczny dla kobiety z wyglądu. Tak tylko pisze by pokazać że typ mężczyzny przystojniaka dla kobiety będzie inny niż typ przystojniaka dla homo faceta.
  • Odpowiedz