Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wpisy
Najnowsze
Archiwum

PIAN--A_A--KTYWNA
- 9

Cointreau
via Android- 0
@PIAN--A_A--KTYWNA 4% czego?

Tr8025
- 1
@Cointreau: No "procent", czego tu nie rozumieć?
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

@rolnik_wykopowy: dobry wixapol
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 25
@TetraHydroCanabinol: Pozdrawiam z piwnicy
@TetraHydroCanabinol do wieczora!
#anonimowemirkowyznania
Mega sie stresuję, bo ide zaraz na sylwka i z 7 osób znam tylko jedna a trochę przegryw tu. Nigdy też nie piłem alko (17 lat) i nie wiem ile wypić abym był w stanie sam doczołgać się do domu (78 kg btw).
#sylwester
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Mega sie stresuję, bo ide zaraz na sylwka i z 7 osób znam tylko jedna a trochę przegryw tu. Nigdy też nie piłem alko (17 lat) i nie wiem ile wypić abym był w stanie sam doczołgać się do domu (78 kg btw).
#sylwester
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
- 2
@AnonimoweMirkoWyznania: Karmi ani Piccolo nie klepie także luz, pij ile wlezie.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#anonimowemirkowyznania
PILNE BO CZAS UCIEKA!
Info do moderatora: wrzucam drugi raz bo zapomniałem otagować, proszę o olanie pierwszego wpisu.
Znajomi mnie zaprosili do siebie na sylwestra, ale wydaje mi się, że w głębi duszy nie chcą żebym przyszedł, zrobili to z grzeczności bo inni znajomi, którzy też są zaproszeni pewnie by pytali o mnie, czemu mnie nie ma.
PILNE BO CZAS UCIEKA!
Info do moderatora: wrzucam drugi raz bo zapomniałem otagować, proszę o olanie pierwszego wpisu.
Znajomi mnie zaprosili do siebie na sylwestra, ale wydaje mi się, że w głębi duszy nie chcą żebym przyszedł, zrobili to z grzeczności bo inni znajomi, którzy też są zaproszeni pewnie by pytali o mnie, czemu mnie nie ma.
źródło: comment_rXsWytsKPV0VPYJ9wNT6nTb9BmgwhJC4.jpg
Pobierz@AnonimoweMirkoWyznania: napewno ciekawsza opcja jest pójść niż nie iść
- 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Wielu nieznajomych ? Tym bardziej bym poszedł. Zawsze możesz wcześniej zwinąć żagle.
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 0
Komentarz usunięty przez moderatora
A u was jakie plany na dziś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #humorobrazkowy #memy #sylwester #sylwesterzwykopem
#heheszki #humorobrazkowy #memy #sylwester #sylwesterzwykopem
źródło: comment_7OTdFRT5cYv9dTZTZYzhJVMHWUvE90Mu.jpg
Pobierz- 1
Kiedy grasz sobie w CSa i nie wiesz czy to strzały na ulicy czy w grze xd
#sylwesterzwykopem
#sylwester
#sylwesterzwykopem
#sylwester
- 114
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kerson1: ach ten rodzicielski wielokropek ( ͡° ͜ʖ ͡°). ciężko mi coś Tobie doradzić, ale rada by być mądrym i nie dać się k----m brzmi jak najbardziej szczerze
Sam zostawił mnie, mamę i siostrę młodsza pare dobrych lat temu
@kerson1: Coś krewniacy się rodzinni robią po latach. Tatuś roku.
Jakby ktoś był zainteresowany to właśnie stacja NBC transmituje powitanie nowego roku w #koreapolnocna
https://www.youtube.com/watch?v=lfrTW8QHq_8
#sylwester
https://www.youtube.com/watch?v=lfrTW8QHq_8
#sylwester
@striker21: dwa lata temu byłem tam na placu :)
Wszystkiego najlepszego na #nowyrok i oby był lepszy niż ostatni. Udanego #sylwester i #sylwesterzwykopem
Wszystkiego najlepszego!
Wszystkiego najlepszego!
#sylwester #sylwesterzwykopem #glupiewykopowezabawy
Zapraszam do nitki z najlepszymi noworocznymi grafikami w sieci. Zaczynam.
Zapraszam do nitki z najlepszymi noworocznymi grafikami w sieci. Zaczynam.
źródło: comment_UucQw5CeCwognDyZj0BDmTf7s43E1rHr.gif
PobierzKomentarz usunięty przez autora
@01010101013: ja robię pizze i zaraz jagerek wjeżdża
Przeżyjcie tego sylwestra bez urwanych ronk #sylwester

























