wpisy
Najnowsze
Archiwum

- 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Seee obrzydliwe to jest, nie radzę pić
- 114
Piękny to był rok, nie zapomnę go nigdy ( ͡º ͜ʖ͡º)
Serio Mirki, to był bardzo dobry rok i dużo fajnych rzeczy się zadziało.
Życzę Wam i sobię żeby 2020 był jeszcze fajniejszy :)
#czujedobrzeczlowiek #2020 #nowyrok #wygryw #sylwester
Serio Mirki, to był bardzo dobry rok i dużo fajnych rzeczy się zadziało.
Życzę Wam i sobię żeby 2020 był jeszcze fajniejszy :)
#czujedobrzeczlowiek #2020 #nowyrok #wygryw #sylwester
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mireczki, trzymajta kciuki, bo szykuję fondue czekoladowe dla #niebieskipasek na sylwestra ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przy okazji wszystkiego najlepszego w nowym roku i szampańskiej zabawy!!! (。◕‿‿◕。)
#gotujzwykopem #sylwester #nowyrok #niebieskiepaski #rozowepaski
Przy okazji wszystkiego najlepszego w nowym roku i szampańskiej zabawy!!! (。◕‿‿◕。)
#gotujzwykopem #sylwester #nowyrok #niebieskiepaski #rozowepaski
źródło: comment_9ASBFdM6CQwyvmO6XE2LsbyiGklcfUhk.gif
Pobierz- 312
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jakieś sylwestrowe spotkanko xD??? My z znajomymi lecimy potem na elektryków to też można się zgadać. Dużo osób mnie wystawiło w ostatnim momencie ...
#sylwesterzwykopem
#trojmiejskiewykopiwo
#sylwester
#gdansk
#sopot
#sylwesterzwykopem
#trojmiejskiewykopiwo
#sylwester
#gdansk
#sopot
- 1
- 25
konto usunięte via Android
- 0
Bo co, siedzisz w norze?
Idę spać. #sylwester
- 119
Wszystkie mireczki które z powodu choroby muszą spędzać sylwestra w domu proszone są o zostawienie plusa bądź komentarza. Sprawdźmy ilu z nas pokarała zdrowotna niedyspozycyjność
#sylwester #sylwesterzwykopem
#sylwester #sylwesterzwykopem
źródło: comment_MOGLktLOTlF5IVt7lKu1VEWAw4eFBESI.jpg
Pobierz- 135
A wy co frajerzy? Pędzle nażelowane? Koszule wyprasowane? Wódeczka i kabanosiki schłodzone? Julki wytapirowane i zaszpachlowane?
Nawet mi Was nie żal
#sylwester #sylwesterzwykopem #wygryw #tylewygrac #tombraider
Nawet mi Was nie żal
#sylwester #sylwesterzwykopem #wygryw #tylewygrac #tombraider
źródło: comment_0jgBj0jtkA4izgyObIALL9XDUKMF1tZr.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 29
@senseiharanaoko: ciekawe co na to studio Tomb Raidera że zwiększa im im się sprzedaż tuż przed każdym nowym rokiem w jakimś kraju ze środkowej Europy xD
- 7
konto usunięte via Android
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...




















Święta spędziłem u rodziców, którym oczywiście nakłamałem, że mam znajomych i super życie socjalne i ogólnie wszystko ok. Parę dni temu wróciłem do pustego mieszkania, dziś kolejny samotny sylwester. Jutro pewnie zadzwoni do mnie mama i spyta jak się bawiłem, a ja powiem, że byłem na imprezie. Chociaż w pracy i na studiach nikt nie będzie mnie pytał, co robiłem w sylwestra, bo i tak nikt ze mną nie
Komentarz usunięty przez autora
"Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok" - no klikam i patrze a tam była oferta na Sylwestra - czemu nie skorzystałeś? Wyszedł byś do ludzi, rodzice by się chwalili w rodzinie i mówili: "Halynka, a mój anonek pojechał do Gruzji na sylwestra ze znajomymi" - ty byś nie musiał kłamać. Znalazł byś nowych znajomych.