#anonimowemirkowyznania
Święta spędziłem u rodziców, którym oczywiście nakłamałem, że mam znajomych i super życie socjalne i ogólnie wszystko ok. Parę dni temu wróciłem do pustego mieszkania, dziś kolejny samotny sylwester. Jutro pewnie zadzwoni do mnie mama i spyta jak się bawiłem, a ja powiem, że byłem na imprezie. Chociaż w pracy i na studiach nikt nie będzie mnie pytał, co robiłem w sylwestra, bo i tak nikt ze mną nie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: popatrz, napisałeś posta przez anonimowemirkowyznania a cóż oni reklamują:
"Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok" - no klikam i patrze a tam była oferta na Sylwestra - czemu nie skorzystałeś? Wyszedł byś do ludzi, rodzice by się chwalili w rodzinie i mówili: "Halynka, a mój anonek pojechał do Gruzji na sylwestra ze znajomymi" - ty byś nie musiał kłamać. Znalazł byś nowych znajomych.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mała sylwestrowa ankieta mirabelki i mireczki
#ankieta #sylwester

Jak spędzisz sylwestra?

  • zostaję w domu bo nie chce mi się nigdzie iść 37.6% (32)
  • zostaję w domu bo nie mam żadnych znajomych 24.7% (21)
  • poza domem (syl. u znajomych,knajpa itp.) 37.6% (32)

Oddanych głosów: 85

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@imsure: Książka, może jakiś drink i chipsy a potem do spania po północy. Nie rozumiem fenomenu świętowania, że się robi coraz starszym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz