Mam pytanie, do kogo pisać, aby zastrzec tag? Pytam, bo @a__s oraz @m__b rzadko kiedy się udzielają, a chciałbym to zrobić w miarę szybko.
Ogólnie chciałem mój tag zostawić otwarty, bo wcześniej zdarzały się mirki, które wrzucały jakieś śmieszne obrazki, to jednak teraz ktoś wrzucił coś mega słabego, więc już wolę tylko samemu działać, wrzucając od czasu do czasu #suchar, który ktoś mi przesłał na pw.
A
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@shalisek: To mówisz, że spoiler ci się nie wyświetla?
Znaczy, żart wygląda tak:

Wchodzi gość do cukierni i prosi o pączka. Ekspedientka daje mu pączka, a on wyjada sam środek, resztę pączka wyrzuca. Na to ona:
-Motocyklista?
On
  • Odpowiedz
#suchar
Dzwoni Kowalski do lekarza się umówić. Lekarz:
-Nazwisko?
-Kowalski, ale bez "ą"
-Ale w nazwisku "Kowalski" nie ma "ą"
-No przecież mówię
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siedzą w gównie dwa robaczki, ojciec i syn.
Syn pyta:
- Tato, czy to prawda, że są robaczki, które mieszkają w jabłuszku?
- Tak synku, są.
- Tato, tato, a są robaczki, które mieszkają w gruszeczce?
- Tak synku, w gruszeczce też.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skoro godzina nie ma znaczenia, a liczy się zawartość #suchar, to pierdzielę to wszystko i będę wrzucał, o której chcę, a do tego wracam do oglądania "Clarkson's Farm"( ͡ ͜ʖ ͡)

Nauczycielka na lekcji:
- Kowalski, dlaczego nie masz w zeszycie wczorajszego tematu lekcji?
- Bo to
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#suchar
- Doktorze, boli mnie tyłek...
- W którym miejscu?
- Przy samym wejściu.
- Dopóki nazywasz pan to miejsce wejściem, będzie bolało
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A może lepiej będzie, gdy wrzucę #suchar wieczorem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pewien facet, trochę już starszy, zaczynał mieć zaniki pamięci. Kiedyś na spotkaniu z przyjaciółmi u niego w domu zaczął opowiadać, że teraz leczy się u takiego dobrego lekarza, na to goście, że też by chcieli i jak się ten lekarz nazywa:
- No właśnie miałem na końcu języka... Pamiętacie może, był taki grecki poeta, w starożytności, taki ślepy...
-
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#suchar
Rozprawa w sądzie:
- A więc oskarżony przyznaje się, że w czasie polowania postrzelił gajowego?
- Tak, przyznaję się.
- A czy oskarżony może wskazać jakieś okoliczności łagodzące?
- Tak, gajowy ma na nazwisko Zając
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#suchar Dzisiaj byliśmy w cyrku. Występował jogin. Przeszedł po gorących kamieniach. Krzyczał tak głośno że widzowie mało się nie posrali. Najwidoczniej - stażysta.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj wrzucam #suchar wcześniej, bo chcę sprawdzić, czy godzina ma wpływ na plusy.

Mietek, dzielnicowy z Dąbrowy Górniczej postanowił coś zmienić w mieszkaniu i wytapetować sobie duży pokój w swoim M-3. Jak postanowił tak zrobił. Po remoncie przyszedł do Niego Staszek, sąsiad z góry:
- Miecio, aleś fajnie sobie urządził pokoik, naprawdę mi się podoba, też sobie tak zrobię! Powiedz mi tylko ile kupiłeś rolek tapety?
- Dwanaście Staszku.
- To też wezmę
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 225
@mk321: @ShineLow Uważajcie, bo jeszcze was wrzuci na czarną, bo jego miasto wystąpiło w żarcie, a do tego jeszcze może się okazać, że ma na imię Staszek lub ma taką tapetę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Może ten żart zarobi więcej plusów, bo tak dziwnie się czuję mając ich 25 z poprzednim żartem (,)

4 sebiksy jadą BMW. Nagle jakiś dziadek zajeżdża im drogę.
Sebiksy wysiadają, już mają spuścić dziadkowi w------l
-Czekajcie! - Mówi dziadek - To nieuczciwe, was jest czterech, a ja jestem tylko jeden i do tego stary.
-Masz rację, wy dwaj będziecie się
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hacerking: to ja do susze pranie. idzie dwoch gosci przez pustynie, jeden niesie budke telefoniczną drugi szyne kolejową. Po co CI tak budka pyta ten z szyną? Jak nas napadnie lew to wskakuje do budki i dzownie po pomoc, a Tobie po co ta szyna? Jak nas napadnie lew to wyrzucam i bedzie mi łatwiej s--------ć.
  • Odpowiedz