#steam
Mireczki działa wam normalnie STEAM? Próbuję pobrać sobie grę, ale podczas pobierania Steam wyłącza się w ogóle i dodatkowo otwiera się dysk np. D na który pobierałem grę i trzeba ponownie go uruchamiać, dodatkowo muli strasznie i nie wiem co z tym fantem zrobić. Przeinstalowywałem steam, ale nic to nie daje. Windows 11 i wcześniej takich fantów nie było :(
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Lookazz: Nie mam pojęcia czemu mi crashuje steam... Epic Game Store pobiera grę na ten sam dysk i działa legancko, a steam zawiesza pobieranie, przerywa i wyłącza się w p---u.. W ogóle pokazuje w Podglądzie Zdarzeń, że steamwebhelper.exe zostaje zamykane i może on być problemem...
  • Odpowiedz
Mireczki, mam pytanie.

Chce kupić grę na keyshopie, dokładnie na CDKeys. Klucz do aktywacji na terenie UK i UE, czyli wszystko ok.
Nie ma tam natomiast wyszczególnionego języka polskiego, a na samym Steamie, na karcie produktu nasz język już jest. Czy po aktywacji klucza będzie dostępny język polski?

@Colek -
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam problem z #gothic 1, wersja na #steam
Wszystko działa dobrze, ale jak próbuję otworzyć skrzynie to nic nie widzę. Bezi normalnie ja otwiera ale nie mogę zobaczyć co jest w środku. Nie mam zainstalowanych żadnych modów, unionow itp. Czy ktoś kojarzy, co powinienem zrobić?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W sensie masz przyciety obraz, pusta siatke ekwipunku/skrzyni, jakis blad leci czy cos jeszcze innego? "nie moge zobaczyc" to tak jakbys oddal auto do mechanika i powiedzial "nie da sie nim jezdzic"
  • Odpowiedz
Jest tu ktoś ogarnięty kto jest w stanie pomóc z odzyskaniem konta? Znam nazwę konta i mam dostęp do maila, jestem w posiadaniu nowego numeru, a na starym był zainstalowany steam guard i nie mam do niego dostępu, tokena też nie mam. Wysyłałem do supportu już tyle dowodów, że jestem właścicielem tego konta i mam wrażenie, że tam pracują debile którzy nie potrafią tego weryfikować i odpisują wklejonymi wiadomościami.
#steam
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#darksouls #gry #steam
Spierniczyłem sprawę i zużyłem drugi raz duszę Sif'a na tą samą tarczę... Jest ktoś w stanie mi ją rzucić? Jestem na pierwszym NG (131 lvl) Brakuje mi jednej broni do ostatniego osiągnięcia "Honor Rycerza".
Steam ID: 76561198142476532
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#darksouls #soulslike #gry #steam
Jest ktoś w stanie rzucić mi 10 Pamiątek Odwetu? (Souvenir of Reprisal), droprate z kruków w Ariamis jest tragiczny a brakuje mi jednego cudu (Ostrze Mrocznego Księżyca) do osiągnięcia ;_;
Platforma PC, Steam ID: 76561198142476532
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

właśnie zdałem sobie sprawę, że nie nadążam za technologią i chyba się zestarzałem.Zobaczyłem, że już kilka lat temu wyszła zremasterowana wersja Call of Duty: Modern Warfare czyli Call of Duty: Modern Warfare Remastered i w sumie pomyślałem czemu by nie zabrać i cofnąć się do lat licbazy i nawet chcę normalnie legalnie kupić bez żadnego piracenia. Ale kurde chyba nie ogarniam. Czy da się to kupić w wersji fizycznej na płytkach? Czy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, tworzę gierkę typu roguelite, nazywa się Roll The Bones i niedawno wleciała na Steam do wishlistowania. Wydanie planuję na mid 2024.

Grę i gameplay teaser można obczaić tutaj.
Zapraszam też do obserwowania tagu #rollthebones, będę wrzucał jakiś content z developmentu ^^

No i będę wdzięczny za wishlisty na Steamie jeśli kogoś interesuje taki typ gierek, mocno to boostuje
Shrimp - Hej, tworzę gierkę typu roguelite, nazywa się Roll The Bones i niedawno wlec...

źródło: GIF_01_D

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po paro tygodniowej przerwie odpaliłem CS2 - co tutaj się odwaliło. Gra działa gorzej niż za otwartej bety.

Stuttering jest straszny. W trybie pełen ekran w oknie - prawie niegrywalna, bo tragiczny frame pacing doprowadza mnie do szału. Niezależnie od ustawień gra się naprawdę fatalnie na ten moment...

#cs2 #counterstrike #gry #steam
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Da radę połączyć na #steam metody płatności, w taki sposób aby wykorzystać środki znajdujące się na portfelu i resztę dopłacić przelewem?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak myślicie po ile będzie #diablo4 na steamie na start? myślicie że dadzą jakąś promke na premiere gry na tej platformie? premiera już za kilka dni i wtedy też rusza nowy sezon w grze

Dodam że miesiąc temu w promocji na battlenecie ta gra była z ceną 245zł

Piszcie swoje typy przypuszczenia a za kilka dni zobaczymy kto miał rację :)

#gry #steam
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mohawk: bo nie ma tam czego siekać i znowu znerfią postacie, więc nie ma czym grać, co do sezonów to jak wyjdzie dodatek to już ich nie pograsz, ale twój pieniądz i baw się dobrze
  • Odpowiedz
Witam!
Powoli przymierzam się do zakupu gogli #vr #oculus quest 2 i mam kilka pytań:
1. Po pierwsze pamięć - 128 czy 256? Używać gogli zamierzam tylko w domu, po wcześniejszym połączeniu ze #steam - wystarczy 128? Nie będzie to rzutować na płynność sprzętu? Wyczytałem, że przy takiej pojemności i tak w razie czego ~20 gier można byłoby zainstalować na samym urządzeniu.
2. Kabel do połączenia
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Preluda: 1: 128 styknie.
2: U majfrienda za 60zl i działa tak samo jak ten za 1k.
3: Kup strapa bobo lub u w/w majfrienda. Znacznie wyższy komfort. Dokup też nakładkę pod gumę z wentylacją: morda się nie poci.
  • Odpowiedz
@Preluda nie patrz na cenę kabla tylko na właściwości. Najlepiej brać taki 100W 5v 10gbps wtedy okulary się nie rozładowują podczas grania (o ile gniazdo w kompie też tyle ogarnia, ja pod thunderbolt 4 mogłem grać bez końca) jak nie zapomnę to za kilka h jak będę w domu wrzucę tobie link do redditowej listy kabli które działają.
  • Odpowiedz