Wszystko
Najnowsze
Archiwum

- 0
@Pandillero: Jeszcze 6 minut i mógłbym nie zdążyć xD Taki wynik z RXem 570 4gb, xeonem zużytym w 30% i 32gb ramu. Parametry grafiki ofc najniższe, fhd i zużycie gpu na 100% nawet przy fps capie na 60fps.
źródło: Bez tytułu
PobierzMireczki, mam pytanie.
Chce kupić grę na keyshopie, dokładnie na CDKeys. Klucz do aktywacji na terenie UK i UE, czyli wszystko ok.
Nie ma tam natomiast wyszczególnionego języka polskiego, a na samym Steamie, na karcie produktu nasz język już jest. Czy po aktywacji klucza będzie dostępny język polski?
@Colek -
Chce kupić grę na keyshopie, dokładnie na CDKeys. Klucz do aktywacji na terenie UK i UE, czyli wszystko ok.
Nie ma tam natomiast wyszczególnionego języka polskiego, a na samym Steamie, na karcie produktu nasz język już jest. Czy po aktywacji klucza będzie dostępny język polski?
@Colek -
- 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
W sensie masz przyciety obraz, pusta siatke ekwipunku/skrzyni, jakis blad leci czy cos jeszcze innego? "nie moge zobaczyc" to tak jakbys oddal auto do mechanika i powiedzial "nie da sie nim jezdzic"
- 0
@RRybak masz racje, zmieniłem mapowanie klawiszy i już działa. Dzięki :)
Jest tu ktoś ogarnięty kto jest w stanie pomóc z odzyskaniem konta? Znam nazwę konta i mam dostęp do maila, jestem w posiadaniu nowego numeru, a na starym był zainstalowany steam guard i nie mam do niego dostępu, tokena też nie mam. Wysyłałem do supportu już tyle dowodów, że jestem właścicielem tego konta i mam wrażenie, że tam pracują debile którzy nie potrafią tego weryfikować i odpisują wklejonymi wiadomościami.
#steam
#steam
@biala_czekolada9 a co ci odpisują?
- 0
@LITWIN: Podeślę na PW, żeby nie spamować
- 1
@3mortis: o ja p------ę z jego duszy robi się 2 różne miecze. Dropnij ktoś bo mnie krew zaleje xD
@Marvolauke save editor… masz tyle rzeczy żeby sobie to „dodać”
0
Pay Day 3 na kompie bez dedykowanej grafiki

W czasie tutorial śmiga, ale podczas rzeczywistej rozgrywki jest już gorzej
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
właśnie zdałem sobie sprawę, że nie nadążam za technologią i chyba się zestarzałem.Zobaczyłem, że już kilka lat temu wyszła zremasterowana wersja Call of Duty: Modern Warfare czyli Call of Duty: Modern Warfare Remastered i w sumie pomyślałem czemu by nie zabrać i cofnąć się do lat licbazy i nawet chcę normalnie legalnie kupić bez żadnego piracenia. Ale kurde chyba nie ogarniam. Czy da się to kupić w wersji fizycznej na płytkach? Czy
@szybkijakpoybany o ile dobrze pamiętam to dodatek do infinite warfare
@szybkijakpoybany: w tym newsie masz że możesz kupić fizyka, ale na ps4 - i nadal masz oferty na np. allegro z nowka
- 14
Hej, tworzę gierkę typu roguelite, nazywa się Roll The Bones i niedawno wleciała na Steam do wishlistowania. Wydanie planuję na mid 2024.
Grę i gameplay teaser można obczaić tutaj.
Zapraszam też do obserwowania tagu #rollthebones, będę wrzucał jakiś content z developmentu ^^
No i będę wdzięczny za wishlisty na Steamie jeśli kogoś interesuje taki typ gierek, mocno to boostuje
Grę i gameplay teaser można obczaić tutaj.
Zapraszam też do obserwowania tagu #rollthebones, będę wrzucał jakiś content z developmentu ^^
No i będę wdzięczny za wishlisty na Steamie jeśli kogoś interesuje taki typ gierek, mocno to boostuje
źródło: GIF_01_D
Pobierz- 1
Po paro tygodniowej przerwie odpaliłem CS2 - co tutaj się odwaliło. Gra działa gorzej niż za otwartej bety.
Stuttering jest straszny. W trybie pełen ekran w oknie - prawie niegrywalna, bo tragiczny frame pacing doprowadza mnie do szału. Niezależnie od ustawień gra się naprawdę fatalnie na ten moment...
#cs2 #counterstrike #gry #steam
Stuttering jest straszny. W trybie pełen ekran w oknie - prawie niegrywalna, bo tragiczny frame pacing doprowadza mnie do szału. Niezależnie od ustawień gra się naprawdę fatalnie na ten moment...
#cs2 #counterstrike #gry #steam
- 0
@GeneralX: Akurat mam kartę od zielonych
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Da radę połączyć na #steam metody płatności, w taki sposób aby wykorzystać środki znajdujące się na portfelu i resztę dopłacić przelewem?
@4MagnuM4: to przecież tak jest cały czas
- 2
Jak myślicie po ile będzie #diablo4 na steamie na start? myślicie że dadzą jakąś promke na premiere gry na tej platformie? premiera już za kilka dni i wtedy też rusza nowy sezon w grze
Dodam że miesiąc temu w promocji na battlenecie ta gra była z ceną 245zł
Piszcie swoje typy przypuszczenia a za kilka dni zobaczymy kto miał rację :)
#gry #steam
Dodam że miesiąc temu w promocji na battlenecie ta gra była z ceną 245zł
Piszcie swoje typy przypuszczenia a za kilka dni zobaczymy kto miał rację :)
#gry #steam
- 0
#cs2 #steam #csgo #januszerynkusteam
jaka inwestycja w tym momencie w itemki cs2 dałaby największe ROI w średniej perspektywie czasowej(rok - 2 lata), zakładając że mam powiedzmy ~100k?
jaka inwestycja w tym momencie w itemki cs2 dałaby największe ROI w średniej perspektywie czasowej(rok - 2 lata), zakładając że mam powiedzmy ~100k?
źródło: roi-w700h350
Pobierz- 0
0
Czy da się pograć w Lords of the Fallen 2023 na ziemniakompie?

Lords of the Fallen 2023 na kompie bez zewnętrznej karty graficznej
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Witam!
Powoli przymierzam się do zakupu gogli #vr #oculus quest 2 i mam kilka pytań:
1. Po pierwsze pamięć - 128 czy 256? Używać gogli zamierzam tylko w domu, po wcześniejszym połączeniu ze #steam - wystarczy 128? Nie będzie to rzutować na płynność sprzętu? Wyczytałem, że przy takiej pojemności i tak w razie czego ~20 gier można byłoby zainstalować na samym urządzeniu.
2. Kabel do połączenia
Powoli przymierzam się do zakupu gogli #vr #oculus quest 2 i mam kilka pytań:
1. Po pierwsze pamięć - 128 czy 256? Używać gogli zamierzam tylko w domu, po wcześniejszym połączeniu ze #steam - wystarczy 128? Nie będzie to rzutować na płynność sprzętu? Wyczytałem, że przy takiej pojemności i tak w razie czego ~20 gier można byłoby zainstalować na samym urządzeniu.
2. Kabel do połączenia
@Preluda: 1: 128 styknie.
2: U majfrienda za 60zl i działa tak samo jak ten za 1k.
3: Kup strapa bobo lub u w/w majfrienda. Znacznie wyższy komfort. Dokup też nakładkę pod gumę z wentylacją: morda się nie poci.
2: U majfrienda za 60zl i działa tak samo jak ten za 1k.
3: Kup strapa bobo lub u w/w majfrienda. Znacznie wyższy komfort. Dokup też nakładkę pod gumę z wentylacją: morda się nie poci.
@Preluda nie patrz na cenę kabla tylko na właściwości. Najlepiej brać taki 100W 5v 10gbps wtedy okulary się nie rozładowują podczas grania (o ile gniazdo w kompie też tyle ogarnia, ja pod thunderbolt 4 mogłem grać bez końca) jak nie zapomnę to za kilka h jak będę w domu wrzucę tobie link do redditowej listy kabli które działają.
5
Paskudne kable w PC? TAK należy to rozwiązać! - YouTube

Nie podoba Ci się okablowanie wewnątrz obudowy Twojego komputera? Zastanawiałeś się nad wymianą na takie z Cable-Mod, lecz te jest zbyt drogie, lub zwyczajnie nie posiadasz odpowiedniego zasilacza? Nie bój żaby! Ten materiał przychodzi Ci z pomocą!
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #





















Mireczki działa wam normalnie STEAM? Próbuję pobrać sobie grę, ale podczas pobierania Steam wyłącza się w ogóle i dodatkowo otwiera się dysk np. D na który pobierałem grę i trzeba ponownie go uruchamiać, dodatkowo muli strasznie i nie wiem co z tym fantem zrobić. Przeinstalowywałem steam, ale nic to nie daje. Windows 11 i wcześniej takich fantów nie było :(