Wpis z mikrobloga

@WykopowyInterlokutor: slay the spire :O . Myślałem, że to dość mało znana/popularna gra, dopiero co ją odkryłem miesiąc temu, a ma już kilka lat

Coral island? To coś ma raptem 9k ocen na steam, one gry z listy mają po 100k, coś mi to tu nie pasuje :P
@Tak_masz_racje mam decka od paru dni i odpaliłem wiedźmina, no średnio bym powiedział

Później kupiłem Hades, idealna gra na ten sprzęt. Duże tyłu niestety nie wypadają najlepiej.
@pine:

@Tak_masz_racje mam decka od paru dni i odpaliłem wiedźmina, no średnio bym powiedział


Ale co średnio? Poszedłem na SD całego z dodatkami (pierwsze podejście, nie grałem wcześniej na innej platformie) i świetnie się przy tym bawiłem, wręcz zakochałem się w tej grze.
@pine: bo to nie jest sprzęt pod AAA tytuły. Trudno raczej by było, żeby przenośna konsola działała jak piecyk za 10k+, a niektórzy właśnie tego oczekują i kupując to, czy innego Asusa myślą, że system i fizykę oszukali.
@GokuMK: Na baterii też na pewno robią kolosalne wrażenie. Chociaż na wersji OLED może granie w nowsze gry ma jakikolwiek sens bo pociągną te 2 godziny na upartego chociaż to i tak śmieszny czas i wolę pograć 4 godziny w coś mniej wymagającego i w 60 klatkach.
Na baterii też na pewno robią kolosalne wrażenie.


@ladykagami: OLED poprawia sytuacje. A wielu i tak nie gra poza dostepem do pradu. Ja taka sytuacje mialem tylko w samolocie.
@GokuMK: No dla mnie trochę to się mija z konceptem przenośnej konsoli, dlatego m.in. nawet nie rozważam kupna tego Asusa bo tam bez kabla nie ma co nawet się ruszać gdzieś (Deck w przeciwieństwie do konkurencji dobrze sobie radzi ze słabszymi gierkami i niskim poborem). Jasne, grać nie będziesz bez przerwy 6 godzin i możesz zawsze podładować między sesjami, ale jest to na dłuższą metę irytujące dla mnie. Deck to mimo