A jest sens brać w postaci złomu? Ile tańsze powinno być w takiej postaci?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
A jest sens brać w postaci złomu? Ile tańsze powinno być w takiej postaci?
Bo ja wiem, niech sobie kupiec testuje do woli, może nawet rozwiercić jak ma ochotę.
@decentralizacja: jak zostaniesz bez kasy ale z sztabkami, których nikt kupić nie będzie chciał to inaczej powiesz ;)
Komentarz usunięty przez autora
8
Jak sprawdza się oryginalność złota i srebra

Raczej niestosowane w domowych warunkach.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
#gielda #srebro #wykopobrazapapieza
źródło: comment_1612261736nTqpJdcTVWj7Boc9cktIaS.jpg
Pobierz- 0
#inwestujzwykopem #zloto #srebro
źródło: comment_1612257179htopnpTeuM7qC1neOYyfT9.jpg
PobierzAle jak popatrzysz na ceny u dilerów, w szczególności w USA to cena 45$ ¯\_(ツ)_/¯
To co obserwujesz to oderwanie się srebra od papierku :) Tak samo było w Marcu 2020, dopiero później giełda nadgoniła rzeczywistość.
Kupione w piątek po 18,48$
Sprzedane dziś na otwarciu po 22,94$
Profit 22%
#srebro #gielda #dilerbieda
Komentarz usunięty przez autora
17
Karen z doliny Boreal

Biegnie kupić srebro w monetach, zanim ich cena wzrośnie o 100%.
z- 5
- #
- #
- #
322
Światowa gorączka srebra? Polska srebrną potęgą

Światowa gorączka srebra umacnia jedną z największych polskich firm. Cena akcji KGHM wczoraj poszła w górę o ponad 3.5 proc. (...) KGHM jest wart niemal 40 mld złotych. Zdaniem analityków w najbliższym czasie jego wartość może wzrosnąć do 50 mld. To byłoby dwa razy więcej od wartości Orlenu...
z- 101
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 11
- 1

- 0
- 0
- 0
No nic, chyba to co mialem wydac na srebro poleci na kolejne akcje GME ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zloto #srebro #inwestujzwykopem
#srebro
- 0
- 13
- 0
- 0
- 0
3
Srebro najdroższe od 8 lat, powodem (znowu) zakupy ze strony rynkowych "leszczy"

Srebro drożeje w poniedziałek o prawie 12 proc., do okolic 30 dolarów za uncję, czyli najwyższego poziomu od ośmiu lat. Wyjaśniamy, skąd tak nagły skok wartości tego metalu.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
















Siema Mirki
Szukam porad w zaplanowaniu co zrobić z moimi finansami.
Moja sytuacja wygląda tak: 24 lvl, 130k oszczędności, zarabiam 12k netto. Moje koszty stałe to około 2.5k miesięcznie. Oczekuję że moje zarobki będą rosły około 15% rok do roku.
Chciałbym przeznaczyć część oszczędności na #inwestycje tylko nie mam ani wiedzy ani strategii jak to zrobić.
Jestem psychicznie gotowy ponieść ryzyko straty rzędu 10-20% (zakładając że czegoś się przy okazji nauczę).
Komentarz usunięty przez moderatora