Wpis z mikrobloga

Jak ktoś szuka okazji na krótki termin i nie tylko to polecam przyjrzeć sie Mennicy Skarbowej [MNS]. 14 lutego raport z wynikami, zostało ponad 5 sesji i przewiduję, że teraz bedzie tylko up. Ostatnia szansa by załapać sie na akcje w okolicach 120zł. Perspektywy dla spólki b. dobre, szczególnie teraz po tym całym zamieszaniu ze srebrem.

#gielda #gpw #newconnect #srebro #zloto
  • 20
  • Odpowiedz
@psi-nos: Z ryzykiem zawsze trzeba się liczyć, no ale moim zdaniem raczej niema powodu do tego by teraz przed wynikami kurs spadał. Zawsze można sprzedać w piątek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@goferoo: @getin: No ja to trzymam już długo, pierwsze akcje kupowałem po 5.50zł a potem po 30zł, niedawno dobierałem w okolicach 100zł i 120zł. Niestety nie sprzedałem przy ostatnim ATH, liczę na to że
Wymazz - @psi-nos: Z ryzykiem zawsze trzeba się liczyć, no ale moim zdaniem raczej ni...

źródło: comment_1612530694xPQ1cccMMELy4lUDYpCFSQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Wymazz: Że trzymałeś to przez lipcowy szczyt to szacun, specjalnie czy jakoś tak wyszło ? Ja wchodziłem właśnie przed, trzymałem przez wyniki za Q2 i niestety trochę mnie sponiewierało. Jak szykowało się do wyników za Q3 to już się odkułem trochę, sporo na kółkach mi się udało ugrać bo dużo bujało. Teraz liczyłem, że przed Q4 uda się coś złapać poniżej 100 ale padło w okolice 106 i czekam.
  • Odpowiedz
@stasiak24: No ten lipcowy szczyt to mnie boli, w pewnym momencie miałem 400% na tym, ale wiesz jak to jest na giełdzie, człowiek chciwy i pazerny, zawsze mało, a że stop losów nie ustawiam to cały czas nie sprzedane.
  • Odpowiedz
niema powodu do tego by teraz przed wynikami kurs spadał


@Wymazz: oczywiście że nie ma. Jak wszyscy myślą że będzie rosło, to zawsze rośnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@psi-nos: To jeszcze nie jest ten etap kiedy wszyscy dookoła myślą i mówią, że bedzie rosło. Spółka ciągle mało popularna, czego dowodem są obroty. Czas pokaże kto miał racje ;p.
  • Odpowiedz