Wpis z mikrobloga

W moim przypadku jest inaczej - nie mogę go kupić, wyskakuje komunikat:

Niestety, ten produkt jest zamknięty. Może to być spowodowane wymogami regulacyjnymi, używanym Profilem lub decyzją wewnętrzną.


Mam go tylko w ulubionych, bo jakiś czas temu dodałem, a teraz gdy spróbuje wyszukać - zero wyników.
Gdzie mogę kupić ZKB Silver ETF lub Sprott Physical Silver ETF, niestety na Degiro nie można go już kupić.


@sony94: A dlaczego chcesz kupować srebro?
@Blitzkrung OK, dzięki za info, nie mogę znaleźć na ich stronie żadnej informacji o tym. Skąd mogę się dowiedzieć o takich zmianach (oprócz niezawodnego wykopu ( ͡ ͜ʖ ͡)) ?

@rzep Również uważam, że jest niedowartościowane, przede wszystkim stosunek do złota, tak jak odp @Smoothie.

@Chosen0ne Dzięki za info. Tak również się nad tym zastanawiam, ale jakoś bardziej przemawia do mnie fizyczne złoto.
Yup, fizyczne zloto + etf zabezpieczony fizycznym srebrem. Za duzo srebro zajmuje zeby targac tony i pozniej bujac sie ze sprzedaza. Nie wspominajac o vacie. ;)
@Smoothie: @sony94: Wg mnie fizyczne najlepsze, czy to złoto czy srebro. Złoto owszem mało zajmuje, ale jest przy tym bardzo drogie, jak kogoś stać to super, szczególnie, że nie ma vat i podatku belki - wydaje się optymalną inwestycją w PL. Srebro znowu wydaje się bardziej niedowartościowane niż złoto, teoretycznie ma szanse na większe wzrosty, szczególnie biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia #silversqueeze.Każdego też stać żeby od czasu do czasu
@Chosen0ne: Dilerzy zawsze mowia, ze nie ma srebra, ze trzeba kupowac z pnia teraz, bo wtedy moga sobie marze uzasadniac ;)
Anyway, ja tam 100kg srebra nie bede wywozil w razie czego, a kilo zlota jak najbardziej moge nawet w podreczny w samolot wrzucic. Dlatego srebro -> PSLV