Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@imjustkidding: ja miewalem podobne sytuacje w plusie. Zglaszalem to do obslugi technicznej, niby naprawiali, a potem znowu sie to powtarzalo. Aktualnie jest spokoj. Mnie to akurat moglo byc spowodowane grzebaniem w sofcie telefonu, ale glowy ani nic innego sobie uciąć za to bym nie dał.
- 0
@cacktooz: ja mam tak tylko z jedną osobą, u niej wszystko się wysyła, a do mnie nie dochodzi
Jak się wysyła z zagranicznego numeru smsa na polski i nie da się numeru kierunkowego to co się z tym smsem dzieje?
#pytanie #sieckomorkowa #sms
#pytanie #sieckomorkowa #sms
- 0
@oskrz: wysłany tez z poza Polski i mam nadzieje że przez ten brak kierunkowego nie dojdzie gdzie miał być wczoraj wysłany
Pewnie poleciał pod numer na jaki wysłałeś, w kraju w jakim jest numer nadawcy. Zapewne nigdzie nie dotrze. Ja mam na sztywno ustawioną ważność sms-a na 24h. Jak nie będzie dostarczony w ciągu doby, ginie bezpowrotnie, bo i tak zazwyczaj po takim czasie jest już nieaktualny.
- 1
@Sieniu: u mnie
taktyk
18
Nie pisz gdy prowadzisz

szybko się pozbierali ;-)
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 4
Zna ktoś jakiś sposób na wydanie pieniędzy z telefonu , trochę się nazbierało, na jakieś fajne rzeczy lub jakaś wymiana na realną gotówkę lub kody psc?
#sms #smspremium
#sms #smspremium
@DarkBolo: bramka.play.pl
- 0
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#wiemzestare Historie osób, które nie potrafiły chwilę poczekać z SMS-em
#wypadek #motoryzacja #telefony #sms
#wypadek #motoryzacja #telefony #sms

- 5
mirki jak ktos ma za duzo piniondzuw na telefonie to kupie polaczenie premium na kwote ~246pln za 125pln przelewem
proponuje allegro
ps. trzeba miec czas bo polaczenie trwa 30,5minuty :D
#sms #smspremium
proponuje allegro
ps. trzeba miec czas bo polaczenie trwa 30,5minuty :D
#sms #smspremium
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
@e3fa: przypomniała mi się taka #coolstory w pracy kiedyś od czasu do czasu zamawialiśmy sobie pizzę. raz przyszedł nasz kierownik w-------y i zrobiła się niezła imba, wszystko przez to, że pizzadriver poszedł do biura do konferencyjnej, gdzie trwało właśnie posiedzenie zarządu wysokiej rady i w--------ł się tam z epickim "przepraszam kto zamawiał pizzę" ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
@cecen: To rada starszych musiała tengo gały wywalić (ʘ‿ʘ)
A nie jeden pewnie chętnie by opierdzielił kawalątek ze smakiem :D
A nie jeden pewnie chętnie by opierdzielił kawalątek ze smakiem :D
@ttinyowski: wysyłanie zbiorowych SMS jest głupie
- 2
@PrawieJakBordo: każdemu życzę dobrze i jak to raz ubralem w słowa to co za różnica czy wyślę każdemu osobno?
konto usunięte via Android
- 6
Komentarz usunięty przez moderatora
- 5
2
Udawał kochanka i żądał pieniędzy za nagie zdjęcia. Grożą mu dwa lata

Tak się kończą głupie pomysły. Zazdrośnik nękał kobietę smsami, strasząc, że ma kompromitujące zdjęcia i ujawni je mężowi, jeśli nie dostanie pieniędzy. Kobieta sprawę zgłosiła na policję. Jakież było jej zdziwienie, gdy autorem wiadomości okazał się jej mąż.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
drogi mirkoblogu, nie zjedz mnie za tagi ale chce trafic do szerokiej rzeszy odbiorcow,
kupie polaczenie premium za 40-45% wartości ceny (cena jak z allegro, tyle ze akurat dzisiaj chlopaki z allegro offline).
Potrzebuje polaczenia o lacznej wartosci 110-120 pln
preferuje allegro :)
kupie polaczenie premium za 40-45% wartości ceny (cena jak z allegro, tyle ze akurat dzisiaj chlopaki z allegro offline).
Potrzebuje polaczenia o lacznej wartosci 110-120 pln
preferuje allegro :)
@mrgallar: pw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Qfarcowy: No dobra.. Racja :D
- 3
Mirki, nie chciałby ktoś wysłać jednego SMS za 10zł, ja w zamian za to wykonałbym przelew ma 10zł?
Potrzebuję kodu SMS, a bateria mi padła, przez co ani SMS wysłać, ani wykonać Przelew24.
Ktoś, coś?
#pytanie #pomocy #niewiemjaktootagowac #sms #aferapodsluchowa
Potrzebuję kodu SMS, a bateria mi padła, przez co ani SMS wysłać, ani wykonać Przelew24.
Ktoś, coś?
#pytanie #pomocy #niewiemjaktootagowac #sms #aferapodsluchowa
- 2
9
Pisanie sms-a może zabić [18+]
![Pisanie sms-a może zabić [18+]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_ZSxEgMmo8EIuKYH5uMV5LSN14gVlDjdU,w220h142.jpg)
oto przykład
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #


















Wiedzieliście, że jak wysyłacie z telefonu jedną wiadomość do kilku osób (sms lub mms), to w niektórych telefonach odbiorca będzie mógł odczytać listę osób, do których wysłaliście tę wiadomość? I to wyświetlają się nie numery, ale nadane przez was w waszej liście kontaktów nazwy!
Skąd wiem? Bo wysłałem na #dzienkobiet kwiatka ( #gozdzik ) do kilku
Niemniej jednak, nawet gdybym o tym pamiętał, to nie wysyłałbym każdej osobnego smsa! A gdybym kupował im kwiatki, to też wszystkim kupiłbym takiego samego goździka - jeszcze w kwiaciarni zapytał, czy dostanę zniżkę za zakup hurtowy.
To był #dzienkobiet do cholery, a nie jakieś imieniny, urodziny, rocznica ślubu, czy pierwszego stosunku!
Czyli