Niewielki smartfon (mniej niż 5") z w miarę współczesną specyfikacją to? #smartfon #smartfony
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

sowiryj
- 1

Gozdziu
- 1
@sowiryj: owca

poznaniak
via Wykop Mobilny (Android)- 1
@sowiryj: Zakładam, że chodzi ci o niewielkie gabaryty i solidną specyfikację. Sprawdź sobie Samsung Galaxy S10e. Pozdro!
>> Kabel Baseus USB-C szybkie ładowanie << 50 cm ~3,35 zł.
By uzyskać tą cenę pobierz kupon 1$/1,01$ i wybierz darmową wysyłkę ;)
#aliexpress #prostozchin #usbc #smartfony #promocja #quickcharge #cebuladeals
By uzyskać tą cenę pobierz kupon 1$/1,01$ i wybierz darmową wysyłkę ;)
#aliexpress #prostozchin #usbc #smartfony #promocja #quickcharge #cebuladeals
źródło: comment_1589752746blGCRCZCCdWvUF9twsQpBv.jpg
Pobierz- 0
Dodaj tag---> #prostozchin do obserwowania
- 0
Hej potrzebny nowy telefon dla taty, starego samsunga j5 2017 utopił. Telefon wykorzystywany jedynie do dzwonienia ,zdjęcia ,internet (aplikacja bankowa, yanosik,) budżet 600-800zł. Warto szukać jakiegoś samsunga czy może xiaomi? Sam miałem kiedyś redmi note 5 i 32gb i po 2 latach potrafił się zaciąć albo coś w ten deseń
#telefony #smartfony #elektronika #android #xiaomi
#telefony #smartfony #elektronika #android #xiaomi
- 1
@Bobekkk13: A10, A20e, A21s, A30s, A40, A50, M21.
@Bobekkk13: Nie pakuj sie w Xiaomi, jak chcesz cos wiekszego z duza bateria to Motka G7 Power albo doloz do M21. (949 w MM)
Poza tym wez tez pod uwage ze ta A40 to nie jest demon predkosci, ma dosc maly wyswietlacz i na dodatek OLED to wszystko sie pozytywnie przelozy na baterie. Nie potrzebuje tyle papu co 6" IPS'y na duzo szybszych SoC.
Przy intensywniejszym korzystaniu mozesz spokojnie liczyc
Poza tym wez tez pod uwage ze ta A40 to nie jest demon predkosci, ma dosc maly wyswietlacz i na dodatek OLED to wszystko sie pozytywnie przelozy na baterie. Nie potrzebuje tyle papu co 6" IPS'y na duzo szybszych SoC.
Przy intensywniejszym korzystaniu mozesz spokojnie liczyc
- 0
Szukam nowego telefonu, obecnie posiadacz huawei honor 6x.
Budżet na nowy do 1300zł, używka do 1000zł.
Wymagania: dobry wyświetlacz(czerń, kontrast), mini jack, rozsądna bateria, dobry układ dźwiękowy.
#smartfon #telefony #smartfony #elektronika #pytanie
Budżet na nowy do 1300zł, używka do 1000zł.
Wymagania: dobry wyświetlacz(czerń, kontrast), mini jack, rozsądna bateria, dobry układ dźwiękowy.
#smartfon #telefony #smartfony #elektronika #pytanie
Błagam, niech obecny rok przyniesie nam jakieś fajne telefony z dobrymi bebechami aparatami tak MAX DO 6 cali i 68mm szerokości obudowy nie za miliony monet jak pixele czy iphone-y (╯︵╰,) Jak widzę telefon z dopiskiem SE albo Lite czy inny mający być bardziej kompaktowy na tle innych a ma powyżej 75mm szerokości to dopada mnie załamka ponieważ to jest tragiczne w użytkowaniu...
#telefony #android
#telefony #android
źródło: comment_1589577266Ygv013iMi9zoAN8glqblBY.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
#smartfony
dajcie normalny link do rapidshare by to sciagnac anie sciagac 10h
https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-s10e/firmware/SM-G970F/XEO/download/G970FXXS5CTD1/335994/
dajcie normalny link do rapidshare by to sciagnac anie sciagac 10h
https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-s10e/firmware/SM-G970F/XEO/download/G970FXXS5CTD1/335994/
@stefan_1971: Nie znam się, więc pytam:
czy to coś takiego:
https://sfirmware.com/pl/downloads-file/122246/SM-G970F_1_20191217111815_cuva9voa5w_fac
?
czy to coś takiego:
https://sfirmware.com/pl/downloads-file/122246/SM-G970F_1_20191217111815_cuva9voa5w_fac
?
- 1
@ConanLibrarian: nie wiem jak to znalazłeś, DZIĘKI KOLEŚ
dobra prędkość 10min i będę miał
dobra prędkość 10min i będę miał
>> Żarówka LED RGB 15W sterowana smartfonem << ~31 zł
Standardowy gwint to E27.
Diody: 2835
Moc 15 W w LEDach świeci podobnie jak 100 Watowa tradycyjna żarówka żarnikowa.
#
Standardowy gwint to E27.
Diody: 2835
Moc 15 W w LEDach świeci podobnie jak 100 Watowa tradycyjna żarówka żarnikowa.
#
źródło: comment_1589442669aUoL4I2GaQfZ7tkDEahGlS.jpg
Pobierz- 0
Dodaj tag---> #prostozchin do obserwowania
- 0
W związku z moimi dziurawymi rękoma, postawiłem na porządne etui do mojego nowego smartfona. Wcześniej Galaxy S8+ przypadkiem wyskoczył mi z kieszeni przy wysiadaniu z samochodu, upadł frontem i ładnym telefonem cieszyłem się dosłownie tydzień czasu. Kupiłem Speck Presidio Stay Clear, ale to etui jest tak ogromne, że w połączeniu z wymiarami iPhona 11 Pro Max czuję się jakbym trzymał w ręce cegłę. Wobec powyższego, szukam jakiegoś etui, które zapewniłoby jakąś (chociaż
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@palobo: poczekaj na 12 bo zapowiada się cudownie i w tych samych pieniądzach co 11 lub xs a będzie nówka
@palobo Ja bym też poczekał tak jak sugeruje @CordellWalker. Jeśli planujesz kupić 11 to z oficjalnego źródła kosztuje 3500zł, prawdopodobnie tyle samo lub nieznacznie więcej będzie kosztowała 12 a zapewne będzie znacznie lepsza. Do września ledwo 4 miesiące a telefon bierzesz pewnie na +3lata.
Może P30?
@por_tomasz_borewicz: jak się nie boi chińczyków (a podejrzewam po tagach, że nie) to realme x2 pro
>> Kabel Ugreen USB-C szybkie ładowanie << np 1 metr ~13 zł.
Porządnie wykonany kabel firmy Ugreen w nylonowym oplocie.
USB-C z dwóch stron, do wyboru wersja z jedną lub dwoma końcówkami kątowymi.
Kabel wspiera szybkie ładowanie do 60 Watów, można więc zasilać nim wszelkiego rodzaju nowoczesne #laptopy i #monitory wyposażony w tą funkcję.
#
Porządnie wykonany kabel firmy Ugreen w nylonowym oplocie.
USB-C z dwóch stron, do wyboru wersja z jedną lub dwoma końcówkami kątowymi.
Kabel wspiera szybkie ładowanie do 60 Watów, można więc zasilać nim wszelkiego rodzaju nowoczesne #laptopy i #monitory wyposażony w tą funkcję.
#
źródło: comment_15888405029YuTckSPaG6uuVUlYHw4JR.jpg
Pobierz- 1
- 0
konto usunięte via Android
- 0
Niesamowite.
#xiaomi mi a3 z programu #androidone 5 miesięcy po aktualizacji mi a2 dostał aktualizacje! Xiaomi potrafi w aktualizacje.
#xiaomilepsze #android #smartfony
#xiaomi mi a3 z programu #androidone 5 miesięcy po aktualizacji mi a2 dostał aktualizacje! Xiaomi potrafi w aktualizacje.
#xiaomilepsze #android #smartfony
źródło: comment_1588790932nKNPl6AamTBJnefD2qzSAr.jpg
Pobierz@MissN0b0dy: kurła chłopie, ktoś mnie robi w bambuko?!
źródło: comment_1588949871NJARYlLDPSMhfJc2g9qH9i.jpg
Pobierz@rEwx: nie jestem chłopem ale mniejsza o to ;D ten który mam to 2 wersja, pierwszą wycofali bo uceglała telefony
źródło: comment_1588950718wNaAYwyLuRj1a2IHUVDrgC.jpg
Pobierz- 3
Cumple, jaki byście polecili smartfon tak do 1600-1700zł jeśli priorytetem jest płynność działania, czas pracy na baterii i zdjęcia? Aktualnie mam Huaweia P20 i ogólnie bardzo go lubię, chodzi płynnie i z baterii jestem naprawdę bardzo zadowolony, ale zdjęcia czasem doprowadzają mnie do szału nawet w naprawdę niewymagających warunkach. A, no i NFC bym chciał, bo praktycznie cały czas płacę telefonem (więc usługi Googla też by się przydały ;)).
Jest coś, co
Jest coś, co
@DziubDziub74: p30?
@DziubDziub74: W tych pieniadzach dostaniesz P20 Pro / P30, tu masz P20 Pro za ok 1600.
https://www.amazon.it/Huawei-P20-Single-128GB-Blue/dp/B07CMJSYRR/ref=sr_1_3?__mk_it_IT=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&dchild=1&keywords=huawei+p20+pro&qid=1588515421&sr=8-3
Edit: z Polski za 1625 https://allegro.pl/oferta/huawei-p20-pro-128gb-lte-dual-black-9122978064
Ale to pewnie ze zwrotu, bo pisze ze byl "sprawdzony", wiec pewnie pudelko otwierane.
https://www.amazon.it/Huawei-P20-Single-128GB-Blue/dp/B07CMJSYRR/ref=sr_1_3?__mk_it_IT=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&dchild=1&keywords=huawei+p20+pro&qid=1588515421&sr=8-3
Edit: z Polski za 1625 https://allegro.pl/oferta/huawei-p20-pro-128gb-lte-dual-black-9122978064
Ale to pewnie ze zwrotu, bo pisze ze byl "sprawdzony", wiec pewnie pudelko otwierane.
- 275
#policja #humorobrazkowy #smartfony Tak widzę niektóre filmiki z policją w roli głównej. Nie zawsze to, co widzisz jest tym co było.
źródło: comment_1588443363tb1WrNX83EMRlWaRYsSltE.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
@Fix a wystarczy kamera u każdego policjanta na służbie i nie ma problemu ze stronniczością i urwanymi filmami innych ludzi
- 0
Mirki szukam jakiegoś porządnego uchwytu na telefon do auta. Mocowanego najlepiej przez przyssawkę do szyby. Miałem kilka marketowych i wszystkie to chłam albo nic nie trzymają stabilnie, albo się rozpadają po miesiącu. Ktoś coś poleci?
#auta #auto #samochod #samochody #motoryzacja #telefon #telefony #smartfon #smartfony #cokupic
#auta #auto #samochod #samochody #motoryzacja #telefon #telefony #smartfon #smartfony #cokupic
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Menorzinho: S10e ma bardzo dobry barometr.
4 sery
@removeme: wybór jak między kiłą a rzeżączką, v30 to stary flagowiec, który nie jest już pewnie nawet wspierany, a mi9t daleko do flagowca (do tego miui o którym można pisać różne rzeczy)

























