Wpis z mikrobloga

Mirki, ma ktoś z was MOTO ONE VISION ? Mam kilka pytań a mianowicie:
1. W ilu MPX są zapisywane zdjęcia? Aparat na papierku niby 48mpx ale w rzeczywistości 12mpx, ciekaw jestem jak wychodzi ten pixel binning.
2. Czy telefon umożliwia zapis fotografii w RAW-ach?
3. Czy byłby ktoś skłonny podrzucić jakieś przykładowe zdjęcia w pełnej rozdziałce na priv(najlepiej raw jeżeli się da)

#telefony #android #smartfony #smartfon #technologia #gsm #bojowkaandroid #motorola #lenovo #pytanie
Pobierz s.....y - Mirki, ma ktoś z was MOTO ONE VISION ? Mam kilka pytań a mianowicie:
1. W ...
źródło: comment_1591366236c1JyAseaYcXjtJkALjK9vU.jpg
  • 4
@s-k-fantasyfactory:
1. nie można chyba strzelać w 48mp. Następuje binning. Trochę przykładowych fotek mam. Odezwij się na priv. Porównywaliśmy kiedyś ze znajomymi iPhone XS, iPhone 7, One Vision i SGS10. One vision w restauracji gdzie było sporo źródeł światła i raczej ciemnawo radziła sobie delikatnie lepiej niż iP7 i podobnie do SGS10. Najlepiej wypadał XS.
@MikelThief: Czy przy słabym oświetleniu i na niektórych kolorach (czarny i ciemnozielony) masz taką purpurowo - brązową plamę? Co ciekawe jest to na 100% "zasługa" softu, bo przy ręcznej regulacji WB jest ok ( ͡° ʖ̯ ͡°)