Są jakieś problemy z Signal, szczegółnie z aplikacją desktopową (Windows)?
#signal
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam pytanie, podczas nagrywania wiadomości wideo Signal przełącza kamerą na szerokokątną da się to jakoś zmienić?
W #messenger czy #whatsapp normalnie nagrywa kamerą główną, a signal podgląd ma normalny natomiast jak przytrzymam do nagrywania to z automatu zmienia na szeroki kąt i mnie to irytuje.
Szukałem w google i w ustawieniach ale nic nie znalazłem.
#signal #android
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Da się jakoś wyłączyć dźwięk w #signal? Nawet jak mam telefon wyłączony to dźwięk przy wiadomości wciąż n------a
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#signal
czy kiedyś w tym programie zacznie działać tworzenie grup? Ciągle każe zaktualizować grupę i nic się nie dzieje.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki szukam komunikatora który będzie żebrał o pin przy każdym przełączeniu na apkę. To testowałem po odblokowaniu telefony odblokowuje aplikację komunikatora. Chodzi o to żeby osoba postronna nie grzebała w wiadomościach
#messenger #komunikatory #whatsapp #signal
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, prowadzę firmę, umówiłem się z klientem na kontakt przez Signal, ale potem przeszliśmy na WhatsApp. Signala odinstalowałem, bo niepotrzebowałem. Dziś dostałem od niego SMS, a on twierdzi, że wysłał to do mnie dziś na Signalu - czy tak może być? Jeżeli nie mam Signala to ktoś może nadal do mnie pisać na Signalu, a ja dostaję SMS? Nie kumam.

#signal #bezpieczenstwo #itsecurity
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nie_ZSRRaj_sie: Jeśli Signal jest u kogoś domyślną apką do SMSów, to teoretycznie można niechcący wysłać SMSa jeśli odbiorca zniknął z sieci Signal. Dokładnie w jakich warunkach - trzeba by przetestować, ale jest to możliwe - wysyłałem SMSy z Signala (ale Signal wtedy ostrzega, że idzie to SMSem a nie szyfrowaną wiadomością).

Ale... w sumie co za różnica, SMSy są prawie równie ujowe pod względem bezpieczeństwa co WhatsApp.
  • Odpowiedz
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miałem konto na Signalu z podpiętym komputerem. Niestety z dnia na dzień padła mi płyta główna w telefonie - wyzerowało cache wszystkich apek.. Nie mam jak zrobić kopi zapasowej na telefonie, ale mam do nich cały czas dostęp. Oficjalnie wg strony Signala chyba FUBAR.

Aczkolwiek jestem otwarty na wszystkie inne możliwości od jakichś prób odzyskania pamięci cache, aż po po 30 cyfrowy brute-force. Tylko Panie i Panowie o czym warto pamiętać, jak
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czołem mircy. Pytanie do tych co używają signala.

Czy da się jakoś 'naprawić' aby wysyłało mi mmsy? Tzn, wiem że wysyła tylko że mi pokazuje że nie udało się wysłać wiadomości, ale druga osoba je dostaje. To samo tycy się zwykłych smsów które przychodzą mi z opóźnieniem wszystkie naraz lub też drugiej osobie pokazują się podwójne wiadomości.

Ewentualnie coś innego niż Signal?

#signal #android #komunikatory #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Miałem signal na telefonie jako główną aplikację, czyli wiadomości i SMS wysyłałem przez signal.

Bez myślenie usunąłem signal, a były tam ważne SMS. Czy znając pasy (hasło itd) mogę to jakoś odzyskać? #android #linux

Signal nie był synchronizowany z niczym :(

Czy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach