Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@henpl: Chiny im pomogą, ale Rosja to mocno odczuje. Coraz bardziej będzie to klasyczna dyktatura z psychicznym dyktatorem i elita obok niego i ogromną większością społeczeństwa żyjąca w biedzie. Zresztą praktycznie i teraz już tak jest, będzie tylko gorzej. Bogaci będą cały czas bogaci, biedni i tak będą biedni, na ziemniaki starczy. Najbardziej odczuje to klasa średnia z dużych miast, oni znają inne życie, często pracuje w międzynarodowych firmach. Ale
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iTuTego: osobiście wiem, że już dzisiaj firmy zaczęły ograniczać sprzedaż do Rosji właśnie ze względu na możliwe sankcje i się nie przeliczyły. Info z pierwszej ręki. Więc nawet jeśli sankcje wejdą 26 marca, to firmy same z siebie podobno zaczynają ograniczać sprzedaż Rosji.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kamelot Oczywiście, że tak. Po prostu cudów się nie spodziewam. Nie przez przypadek Rosja przez lata oplatała swoimi wpływami Europę w różnych dziedzinach życia.

Kto jest głównym sponsorem Ligii Mistrzów? Gazprom
Nikt nie wykluczy ich drużyn z rozgrywek klubowych czy krajowych co powinno być oczywiste by odciąć w ten sposób jeden z sektorów od europejskich pieniędzy
  • Odpowiedz