Panowie da się ominąć jakoś blokadę FRP w telefonie z androidem? Konkretnie chodzi o Galaxy A51. Mam w pracy telefon do zresetowania po jednym z pracowników, a odszedł już dobre kilka miesięcy temu i zmienił defaultowe firmowe hasła xD nie wspomnę o tym, że poprzedni "IT guy" nawet nie prowadził żadnej ewidencji wydawanego sprzętu z danymi osobowymi pracowników czy czegoś w tym stylu (ʘ‿ʘ)
Bez potwierdzenia Mireczków wolałbym
Bez potwierdzenia Mireczków wolałbym





















#telefony
A aktualnie panuje trend, ze ladowanie Qi to tylko we flagowcach i to high high end.
Nawet Samsung pchał to do swojej średniej linii przez jakiś czas