@LubieSzaszylkiZLublina: nie mam pojecia czemu producenci nie pchaja tego gdzie sie tylko da, koszty pewnie znikome, ja to juz w starym nexus 4 od googla mialem, ktory nie byl ani flagowcem ani uber drogim telefonem.
A aktualnie panuje trend, ze ladowanie Qi to tylko we flagowcach i to high high end.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze pchają to jako feature żeby ludzie brali droższe telefony, coraz mniej różnic między średnia a wysoka półka dla przeciętnego Kowalskiego to trzeba wyraźnie zaznaczyć w przypadku którego modelu "dostaje się więcej"
Nawet Samsung pchał to do swojej średniej linii przez jakiś czas
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Panowie da się ominąć jakoś blokadę FRP w telefonie z androidem? Konkretnie chodzi o Galaxy A51. Mam w pracy telefon do zresetowania po jednym z pracowników, a odszedł już dobre kilka miesięcy temu i zmienił defaultowe firmowe hasła xD nie wspomnę o tym, że poprzedni "IT guy" nawet nie prowadził żadnej ewidencji wydawanego sprzętu z danymi osobowymi pracowników czy czegoś w tym stylu (ʘʘ)
Bez potwierdzenia Mireczków wolałbym
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupiłem samsunga a52 5g, szukam do niego case i szybki - w ostatnim telefonie miałem coś bardziej w rodzaju naklejki/folii i było super, nie pękło pomimo wielu upadków, myślicie, że lepiej coś takiego kupić zamiast standardowego szkła hartowanego, które właściwie łatwo pęka? Jeśli ktoś ogarnia to super jakby dał jakiś polecany model, szukam ochrony szybki + case
#smartfon #samsung
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zamaloczasunalogin: kiedyś poszedłem do taniego polecanego "nieoficjalnego" serwisu - mieli dobre opinie i mieli to być specy. Tak mi to wymienili, że uszkodzili szczelność telefonu lub wyświetlacz i po tygodniu miałem fioletową plamę na wyświetlaczu. Napisałem do nich reklamację i wszystko opisałem. Jakby tego było mało reklamacji nie uznali i w efekcie zostałem bez kilku stów i bez telefonu. Dlatego polecam ofijcalny serwis Samsunga - tam przy naprawie zwracają uwagę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Zamierzając kupić do użytku przez klientów hotelu telewizor ze smart TV, szczególnie z Androidem, poszukałbym informacji, jak wygląda kwestia powrotu do ustawień fabrycznych bez znajomości danych zalogowanego użytkownika - czy to w ogóle możliwe. Bo może się zdarzyć, że poprzedni użytkownik telewizora (klient hotelu) zapomni się wylogować np. z konta Google, a pojawi się konieczność "wyczyszczenia" urządzenia. Sam nie korzystam z Android TV, więc niestety nie wiem, jak to wygląda w przypadku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bylembordo: Niekoniecznie. Wiele dostępnych aktualnie na rynku telewizorów już obsługuje ten standard. Ale te, które tego nie obsługują faktycznie będą wymagały podłączenia przez HDMI przystawki.

Zmiana dotyczy oczywiście tylko telewizji naziemnej. W przypadku telewizji kablowej i satelitarnej nie ma potrzeby niczego zmieniać.
  • Odpowiedz
#telefony #komputery #samsung
Muszę kupić telefon - i o dziwo hehe - ma on służyć głównie do telefonowania plus internetowania (nie mylić z internowaniem w Arłamowie) i kamerowania (na poziomie Pana Pawła Jumpera). Nie szukam urządzenia z certyfikatem NASA ani kombajnu z wbudowanymi opcjami, grami, srami czy robieniem loda.
Ma po prostu nie zamulać i nie wchodzić w depresyjne stany typu zawieszanie. Ma zwyczajnie działać i co najważniejsze
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bobiczek: A gdzie go kupić "od ręki" piękny kawalerze? A jeśli tylko przez net to najlepiej gdzie? Pytam bo tego typu sprzęty kupowałem zazwyczaj w sklepach.
ps. Wygląda dobrze, można powiedzieć, że mnie przekonałeś do niego w 2 minuty. Pomóż teraz postawić kopkę nad "i" :)
  • Odpowiedz
Mirki chciałbym kupić #huawei p40 lite bo w moim starym huweju zaczyna już pamięci brakować, jest problem z usługami googla, czy można je dograć bez problemów w serwisie i będą działały bez przeszkód czy lepiej kupić #samsung galaxy a32, jestem do huaweja przyzwyczajony i nie chciałbym zmieniać marki #telefony
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki #telefony #samsung pomocy! :)

Mam dylemat: wziąć Samsunga S10e czy Samsunga Note 9? Podstawowe różnice znam (przede wszystkim wielkość), ale chodzi mi raczej o drobiazgi, które mogą przesądzić o wyborze.
A może coś innego?

#pytanie #kiciochpyta

Który telefon?

  • Samsung Galaxy S10e 57.1% (4)
  • Samsung Galaxy Note 9 14.3% (1)
  • Coś innego (w komentarzu) 28.6% (2)

Oddanych głosów: 7

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CzerwonaPoprzeczka: mam i używam. Jest włączone cały czas. Masz dwa telewizory oferujące właściwie to samo. Te drobne szczegóły jakie je różnią to rzeczy typu ambilight czy inny smart jak napisał @rozzen. Ja na przykład nie używam w ogóle smarta, wiec dla mnoe to było nieistotne.
  • Odpowiedz
Mirki drogie.

Mam #smartfon Samsun A8 i bylam z niego bardzo zadowolona. Przyszla pora by zmienic #telefony i szukam porady. Chce cos w tej samej klasie i tez #samsung
Budzet ok 2000zl. W Serii A jest tego duzo wiec Nie wiem co wybrac i ktore sa fsktycznie dobre. Wazne zeby byl wodoszczelny, miarę szybki oraz z duza iloscia pamięć wew. Raczej mniejszy niz wiekszy. 5G.

Doradzcie cos plix (
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arhoax: W plusie, ale chwila moment, jest jakiś konkretny deficyt ich na rynku i proponują mi coś na co będę musiał czekać na jakiejś liście rezerwowej?
  • Odpowiedz
Panowie i panie, o------a się bardzo dziwna rzecz,otóż mój tv nagle stracił połączenie z internetem, sieć przez niego jest nadal widoczna ale gdy wpisuje hasło które jest PRAWIDŁOWE to po chwili wyskakuje informacja że jest NIEPRAWIDŁOWE i nie łączy go z siecią.Ktoś się spotkał z takim czymś? #pytanie #pytaniedoeksperta #samsung
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@skywalkergw: no dlatego problemuszukaj w tv, moze sieciowa sie zawiesila, wiec trzeba jej zrobic restart pradowy, a wylaczenie pilotem to co najwyzej uspienie, dlatego radze wylaczyc calkiem z pradu, potrzymac wlacznik moze nawet i po minucie wlaczyc
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@neski Wyskakują tylko karty. Było tak, że przytrzymując środkowy można było je sobie przewijać i puszczając ustawiać sobie wybraną.
  • Odpowiedz