91677 - 6 - 2 = 91669

#poznanpokemongo #pokemongopoznan #nocnyspacer #pokemongo
Ogólnie to wyszedłem na chwilę, chwilę później doszedłem do wniosku, że muszę być nienormalny aby o 3ciej w nocy latać po osiedlu i zbierać pokemony. Następnym razem zabiorę prowiant dla telefonu i dla siebie. Ale co nałapałem Pokemonów to moje, nikt mnie tego nie zabierze! Nikt! I mam Gastlego!

Statystyki:
insystem - 91677 - 6 - 2 = 91669

#poznanpokemongo #pokemongopoznan #nocnyspacer #p...

źródło: comment_HJqbrbM2xiwXRQvtzyMjWQb7lhSQIEX4.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

498194 - 3 - 3 - 3 - 20 - 3 - 3 = 498159

Dzisiejszy wpis jest bardzo specjalny, bo może i z jeżdżeniem wyszło słabo, to pierwszy raz użyję teraz skryptu #ruszdupe :3

#rowerowetrojmiasto - dodaję na wypadek, gdyby skrypt go nie dawał

W
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

103554,07 - 15,01 = 103539,06

Bardzo męczące 15 kilometrów, wolniejsze o minutę od rekordu, co trochu smuci, bo wtedy pobiegłem 22km :D Chciałbym biegać z rana, żeby mieć więcej siły, a nie zaczynać o 23, ale niestety póki co dalej pyli i nie odpuszcza. Zobaczymy jak będzie dalej, byle do przodu :>
#ruszdupe #ruszwroclaw #biegajzmirko #biegajzwykopem

Statystyki:
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

104134,86 - 10,02 - 10,19 = 104114,65

Dodaję za poniedziałek i środę. Dwa razy 10km tak o dla rozruszania się po sezonie grillowo-juwenaliowym. Chce wrócić do regularnych treningów 3 razy w tygodniu. Tempo takie nawet nawet, rekordów nie chciałem bić, chce po prostu wrócić do regularności. Myślę, że będzie git. Jutro zaplanowane 15, mam nadzieję, że nie zajadę kolan za szybko xD
#biegajzwykopem #biegajzmirko #ruszdupe #ruszwroclaw

Statystyki:
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

108 812,40 - 18,40 = 108 794,00

Dziś bieganko na Wyżynie Lubelskiej. Raz dół, raz górka, raz dół, raz górka.

Podsumowanie kwietniowego #biegajzwykopem
Dystans: 210.4 km
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

111270,43 - 11,51 = 111258,92

Za środowy wieczór. Biega się przyjemnie, tempo nadal nie jest rewelacyjne, ale spokojnie, trochę nie biegałem regularnie, plus alergia i oddawanie krwi. Co do alergii - dziwne jest to, że dusze się na pierwszych kilometrach, a później mnie puszcza, nie zależy to od trasy, bo wracam, przez to miejsce, w którym mnie łapie cięższe oddychanie i nic mi wtedy nie jest. Mój organizm jest dziwny :/
#bieganie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach