Kiedyś myślałem nad tym, żeby do Wawy pojechać do Krakowa. Ostatecznie jechałem na MN.
Byłem na MN 2013, 2014, 2016, 2018, 2022 i mogę potwierdzić, że z roku na rok klimat się psuje. Stare marsze 2010, 2011, co łączyły wszystkie środowiska prawicowe od wolnościowców do narodowych radykałów, to było super.
Wtedy


![Nowy Tomyśl: Nowe murale [zdjęcia]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/278a6429cd6bd4a8e6c95d329f434c54f87a012abf2af8ee46325e2770b94c06,w220h142.jpg)




























#prawojazdy #samochody #polskiedrogi #motoryzacja #kierowcy #prawo #pytanie #pytaniedoeksperta #policja #ruchnarodowy