Szukam laptopa do przeglądania internetu, podstawowej pracy i od czasu do czasu gier, nie jakoś mocno wymagających technicznie, np. Football Manager. Budżet do 3 000. Nie musi mieć dużego dysku, ważne, żeby był szybki.

Co sądzicie o tych poniższych?

https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/hp-laptop-pav-i5-8gb-512ssd-gtx1650ti-w10.bhtml
https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/hp-laptop-pav-i5-1030-8gb-512ssd-gtx1660dos.bhtml
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ShyLock69: nawet jeśli miałbys ubezpieczenie telefonu to od uszkodzeń mechanicznych jest przez 12 miesięcy, natomiast pakiet pomoc to całkiem co innego. Możesz podesłać zdjęcie co dokładnie tak masz ;)
  • Odpowiedz
Skorzystałem ze zwrotu zakupionych towarów na odległość. Odesłałem przedmiot i mam status „W trakcie rozliczania należności„ i chciałbym się dowiedzieć co ten status oznacza, czy oddadzą mi pieniądze czy nie ? #rtveuroagd
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@speedvolume: Na następny dzień od pojawienia się statusu „W trakcie rozliczania należności„ przyszedł mail od tpay „Zlecono zwrot transakcji” i również mail od euro „faktura korygująca” i na kolejny dzień od pojawienia się maili kasa na koncie już była zwrócona. Tyle w temacie.
  • Odpowiedz
Ktoś się orientuje co mogę zrobić w następującej sytuacji:
Zgłosiłem Euro problem z analogiem w padzie od Xboxa One i wysłałem go pocztą tak, że dotarł do nich 19 kwietnia.
Nie miałem od nich żadnych informacji i w końcu w maju zadzwoniłem z pytaniami co się dzieje.
Bez wchodzenia w szczegóły bez żadnego konkretu dzisiaj się dowiedziałem że dotrze do mnie przesyłka i dostałem nieruszonego pada bez żadnej informacji o tym jak rozpatrzono
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomek_27: tylko nie wiem co miałby tu zrobić Microsoft, bo on udziela gwarancji która już raczej nie obowiązuje bo z tego co mam w instrukcji to trwa 90 dni. A kontroler kupiłem ponad rok temu. Rękojmia dotyczy sprzedawcy a nie producenta przecież.
  • Odpowiedz
poszukuje odkurzacza tradycyjnego do 300zł. Na chwile obecną najbardziej przekonują mnie te modele:
-HOOVER BR71 BR30
-Zelmer Józek ZVC 211
-BOSCH BZGL2A317

Może ktoś pomoże z wyborem? Może ktoś ma coś do zaproponowania innego?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@calkiemnaserio: Bardzo dobrze. Raz w miesiącu myję cały pojemnik i filtr, opróżniam 1-2 razy w tygodniu zależnie od ilości kłaków :P Wszystko się robi mega szybko i w końcu nie muszę szukać worków do wymiany.
  • Odpowiedz
#rtveuroagd #mediaexpert #raty #finanse #zakupy

Cześć wszystkim. Otóż mam takie pytanko. Chcę kupić aparat fotograficzny na raty aby wyrobić sobie historię kredytową. Byłem w dwóch sklepach #rtveuroagd i #mediaexpert gdzie na każdym kroku reklamowane są raty 0%. Przychodzi co do czego to do rat trzeba dopłacać zabezpieczenie bankowe i w końcowym rozliczeniu okazuje się że muszę dopłacać do
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lukaszy: Po pierwsze primo wyrabianie historii kredytowej dzięki ratom to mit. Po drugie primo NIE TRZEBA brać ubezpieczenia. Jeśli konsultant w sklepie mówi, że trzeba wziąć ubezpieczenie to ściemnia i ciśniesz gamonia że chcesz bez ubezpieczenia. Jeśli Ci mówi, że bez ubezpieczenia nie dostaniesz kredytu, to powiedz żeby pokazał Ci ekran. Po trzecie primo ultimo, możesz zawsze wziąć raty online, bez gadania ze z-----i ze sklepu.
  • Odpowiedz
@lukaszy Może nie możesz wziąć raz zero procent i możesz tylko jakieś inne oprocentowane? Czy chodzi o to że wciskają Ci ubezpieczenie i mówią, że nie da się bez niego? Często ściemniają w tej kwestii.
Spróbuj może raty przez internet, też można.
  • Odpowiedz
Czyżby taktyka Euro z zamawianiem tylko na telefon przynosiła skutek? Dzisiaj cały dzień są dostępne konsole w zestawach, zarówno digital i zwykła.

A np. dużo gorsze oferty z neonetu i mediamarkt zeszły.

Ogółem ogromny plus dla euro za to zamawianie telefonicznie, pewnie nie odstraszy to wszystkich skalperów, ale chociaż ich dużą część, bo trzeba zrobić coś więcej niż założyć nowe konto w sklepie i kliknąć kup / ustawić bota co to robi.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szlag mnie trafi. Korzystając z prawa do ZWROTU towaru odesłałem kupioną klawiaturę. (Chwilę po rozpakowaniu znalazłem o wiele lepszą promocję). Właśnie dostałem powiadomienie, że moja REKLAMACJA nie została uznana, pieniądze nie zostaną zwrócone i mogą zaproponować jedynie naprawę (nowego sprzętu??). Co to ma być? W dodatku wiadomość otrzymałem o 16:59, gdzie infolinia pracuje do 17:00... Spotkał się ktoś kiedyś z podobnym problemem?

#rtveuroagd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach