Przebywanie w #rtveuroagd z ich reklamami "euro euro" puszczanymi w kółko doprowadza mnie do szału. Pracownicy pewnie otrzymują dodatek za szkodliwe warunki ( ͡° ͜ʖ ͡°) #przemyslenia
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

JezelyPanPozwoly
via Android- 1
- 0
Szukam laptopa do przeglądania internetu, podstawowej pracy i od czasu do czasu gier, nie jakoś mocno wymagających technicznie, np. Football Manager. Budżet do 3 000. Nie musi mieć dużego dysku, ważne, żeby był szybki.
Co sądzicie o tych poniższych?
https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/hp-laptop-pav-i5-8gb-512ssd-gtx1650ti-w10.bhtml
https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/hp-laptop-pav-i5-1030-8gb-512ssd-gtx1660dos.bhtml
Co sądzicie o tych poniższych?
https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/hp-laptop-pav-i5-8gb-512ssd-gtx1650ti-w10.bhtml
https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/hp-laptop-pav-i5-1030-8gb-512ssd-gtx1660dos.bhtml
Hej,
szukam telewizora 55 cali i zastanawiam mnie, jaka jest faktyczna roznica pomiedzy :
QE55Q80TA
a
QE55Q74TA
Jakis
szukam telewizora 55 cali i zastanawiam mnie, jaka jest faktyczna roznica pomiedzy :
QE55Q80TA
a
QE55Q74TA
Jakis
- 4
- 0
@login_swiadomosci: kup tanszy a wiekszy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@speedvolume: ja zamawialem cos na dostawe w sobote, ale z Media Expert. Zaplacilem 15zl chyba i oczywiscie nie przyjechalo w sobote. W poniedzialek dzwonili z przeprosinami i oddali sianko oczywiscie.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@RENNEM: myśle że za duzo szarpanek się naoglądałeś.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
Euro ty CH****. za reklamę w radio nie nawidzę Cię bardziej niż ME za czasów Eweliny Lisowskiej!!!!!
#rtveuroagd #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy
#rtveuroagd #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mam wykupiony "pakiet pomoc" w sklepie euro, czy to obejmuje stłuczoną szybke telefonu? to dość drogi ekran, jak patrzylem to oryginał 400-500zł. #telefon #naprawa #ubezpieczenie
#rtveuroagd
#rtveuroagd
@ShyLock69: nawet jeśli miałbys ubezpieczenie telefonu to od uszkodzeń mechanicznych jest przez 12 miesięcy, natomiast pakiet pomoc to całkiem co innego. Możesz podesłać zdjęcie co dokładnie tak masz ;)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@ShyLock69: trzeba czytać OWU niestety
Skorzystałem ze zwrotu zakupionych towarów na odległość. Odesłałem przedmiot i mam status „W trakcie rozliczania należności„ i chciałbym się dowiedzieć co ten status oznacza, czy oddadzą mi pieniądze czy nie ? #rtveuroagd
- 1
@speedvolume: Na następny dzień od pojawienia się statusu „W trakcie rozliczania należności„ przyszedł mail od tpay „Zlecono zwrot transakcji” i również mail od euro „faktura korygująca” i na kolejny dzień od pojawienia się maili kasa na koncie już była zwrócona. Tyle w temacie.
@Szukam_Mirabelki: No i super! Jak szybko od momentu dostarczenia paczki do magazynu zmieniło tobie status na "W trakcie rozliczania należności"?
Ktoś się orientuje co mogę zrobić w następującej sytuacji:
Zgłosiłem Euro problem z analogiem w padzie od Xboxa One i wysłałem go pocztą tak, że dotarł do nich 19 kwietnia.
Nie miałem od nich żadnych informacji i w końcu w maju zadzwoniłem z pytaniami co się dzieje.
Bez wchodzenia w szczegóły bez żadnego konkretu dzisiaj się dowiedziałem że dotrze do mnie przesyłka i dostałem nieruszonego pada bez żadnej informacji o tym jak rozpatrzono
Zgłosiłem Euro problem z analogiem w padzie od Xboxa One i wysłałem go pocztą tak, że dotarł do nich 19 kwietnia.
Nie miałem od nich żadnych informacji i w końcu w maju zadzwoniłem z pytaniami co się dzieje.
Bez wchodzenia w szczegóły bez żadnego konkretu dzisiaj się dowiedziałem że dotrze do mnie przesyłka i dostałem nieruszonego pada bez żadnej informacji o tym jak rozpatrzono
- 0
@tomek_27: tylko nie wiem co miałby tu zrobić Microsoft, bo on udziela gwarancji która już raczej nie obowiązuje bo z tego co mam w instrukcji to trwa 90 dni. A kontroler kupiłem ponad rok temu. Rękojmia dotyczy sprzedawcy a nie producenta przecież.
@BloodDeath94 normalnie do Microsoftu, gwarancja jest 2 lata. Rób ticket wyślij im i albo ci naprawią albo wymienią. Mają bardzo fajne podejście do tematu.
poszukuje odkurzacza tradycyjnego do 300zł. Na chwile obecną najbardziej przekonują mnie te modele:
-HOOVER BR71 BR30
-Zelmer Józek ZVC 211
-BOSCH BZGL2A317
Może ktoś pomoże z wyborem? Może ktoś ma coś do zaproponowania innego?
-HOOVER BR71 BR30
-Zelmer Józek ZVC 211
-BOSCH BZGL2A317
Może ktoś pomoże z wyborem? Może ktoś ma coś do zaproponowania innego?
HOOVER BR71 BR30
@calkiemnaserio: Mam i bardzo polecam. Mieszkanie 33m, 7 kitku więc dużo sierści i żwirku dosłownie wszędzie.
@calkiemnaserio: Bardzo dobrze. Raz w miesiącu myję cały pojemnik i filtr, opróżniam 1-2 razy w tygodniu zależnie od ilości kłaków :P Wszystko się robi mega szybko i w końcu nie muszę szukać worków do wymiany.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@tindeRoman: btw, nie możesz przekierować paczki na stronie DHL?
- 0
#rtveuroagd #mediaexpert #raty #finanse #zakupy
Cześć wszystkim. Otóż mam takie pytanko. Chcę kupić aparat fotograficzny na raty aby wyrobić sobie historię kredytową. Byłem w dwóch sklepach #rtveuroagd i #mediaexpert gdzie na każdym kroku reklamowane są raty 0%. Przychodzi co do czego to do rat trzeba dopłacać zabezpieczenie bankowe i w końcowym rozliczeniu okazuje się że muszę dopłacać do
Cześć wszystkim. Otóż mam takie pytanko. Chcę kupić aparat fotograficzny na raty aby wyrobić sobie historię kredytową. Byłem w dwóch sklepach #rtveuroagd i #mediaexpert gdzie na każdym kroku reklamowane są raty 0%. Przychodzi co do czego to do rat trzeba dopłacać zabezpieczenie bankowe i w końcowym rozliczeniu okazuje się że muszę dopłacać do
- 2
@lukaszy: Po pierwsze primo wyrabianie historii kredytowej dzięki ratom to mit. Po drugie primo NIE TRZEBA brać ubezpieczenia. Jeśli konsultant w sklepie mówi, że trzeba wziąć ubezpieczenie to ściemnia i ciśniesz gamonia że chcesz bez ubezpieczenia. Jeśli Ci mówi, że bez ubezpieczenia nie dostaniesz kredytu, to powiedz żeby pokazał Ci ekran. Po trzecie primo ultimo, możesz zawsze wziąć raty online, bez gadania ze z-----i ze sklepu.
konto usunięte via Android
- 1
@lukaszy Może nie możesz wziąć raz zero procent i możesz tylko jakieś inne oprocentowane? Czy chodzi o to że wciskają Ci ubezpieczenie i mówią, że nie da się bez niego? Często ściemniają w tej kwestii.
Spróbuj może raty przez internet, też można.
Spróbuj może raty przez internet, też można.
- 1
Mirki, czy jest jakaś strona, które zbiera informacje o aktualnych promocjach w sklepach typu media markt, rtv euro agd itd.? #mediaexpert #mediamarkt #rtveuroagd #xkom
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@xddKOMUddx: Zrób materiał na YT. Bez "oceny" - suche fakty.
Czyżby taktyka Euro z zamawianiem tylko na telefon przynosiła skutek? Dzisiaj cały dzień są dostępne konsole w zestawach, zarówno digital i zwykła.
A np. dużo gorsze oferty z neonetu i mediamarkt zeszły.
Ogółem ogromny plus dla euro za to zamawianie telefonicznie, pewnie nie odstraszy to wszystkich skalperów, ale chociaż ich dużą część, bo trzeba zrobić coś więcej niż założyć nowe konto w sklepie i kliknąć kup / ustawić bota co to robi.
A np. dużo gorsze oferty z neonetu i mediamarkt zeszły.
Ogółem ogromny plus dla euro za to zamawianie telefonicznie, pewnie nie odstraszy to wszystkich skalperów, ale chociaż ich dużą część, bo trzeba zrobić coś więcej niż założyć nowe konto w sklepie i kliknąć kup / ustawić bota co to robi.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
- 0
@Jack0wy: O to fajnie, no takie elektromarkety często towar wysyłają w nocy, także jest to możliwe :D
Szlag mnie trafi. Korzystając z prawa do ZWROTU towaru odesłałem kupioną klawiaturę. (Chwilę po rozpakowaniu znalazłem o wiele lepszą promocję). Właśnie dostałem powiadomienie, że moja REKLAMACJA nie została uznana, pieniądze nie zostaną zwrócone i mogą zaproponować jedynie naprawę (nowego sprzętu??). Co to ma być? W dodatku wiadomość otrzymałem o 16:59, gdzie infolinia pracuje do 17:00... Spotkał się ktoś kiedyś z podobnym problemem?
#rtveuroagd
#rtveuroagd
Mirki, które zamawiały w RTV przez infolinie, po jakim czasie przychodził wam e-mail z danymi do przelewu? Zamówiłem po 9 a dalej cisza od nich.
#ps5 #rtveuroagd
#ps5 #rtveuroagd
Witajcie, czy kupował ktoś jakiś sprzęt w #rtveuroagd przez opcję #outlet? Bo myślę nad słuchawkami Razer Kraken X (https://www.euro.com.pl/sluchawki-dla-graczy-pc/razer-sluchawki-razer-kraken-x.bhtml) i normalnie kosztują 220, a w opcji outletu 128 złotych.
#pcmasterrace #gry #audio #sluchawki #gaming
#pcmasterrace #gry #audio #sluchawki #gaming
@JohnnyBrawo oczywiście. Działa.
@JohnnyBrawo: Poczytaj opinie wpierw o tych słuchawkach, bo nie są to jakieś wyjątkowe słuchawki
























https://www.x-kom.pl/p/626585-notebook-laptop-156-lenovo-ideapad-gaming-3-15-r5-8gb-512-win10x-gtx1650ti.html?utm_source=keis&utm_medium=link&utm_campaign=youtube