Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
4goldchains4
4goldchains4

4goldchains4

Dołączył 3 lata i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 37
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 37
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
4goldchains4
4goldchains4
4goldchains4 9 godz. i 36 min temu
  • 0
Byłem zobaczyć honde hornet 750 2023 z ogłoszenia od handlarza sprowadzoną z Francji. Przebieg 2500km, lekko podejrzanie niska cena, (23400) z motocyklem wszystko w porządku, jedzie prosto, lekkie zarysowania, odcisk od skrzywionej dzwingi zmiany biegow (wygląda na lekki szlif). Natomiast w rejestrze pojazdów w francji (certyfikat z ANTS) jest informacja o blokadzie rejestracji, z powodu uszkodzenia pojazdu. Czy to oznacza że nie będę go mógł zarejestrować w Polsce? Czy ten wpis nie
4goldchains4 - Byłem zobaczyć honde hornet 750 2023 z ogłoszenia od handlarza sprowad...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-16 193213

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

4goldchains4
4goldchains4
4goldchains4
Autor
9 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 0
@sosiwoczostkowe: no nie wiem, pierwszy raz kupuje pojazd w życiu xD to legalne w ogóle sprzedawać pojazd z taką blokadą w polsce?
  • Odpowiedz
4goldchains4
4goldchains4
4goldchains4
Autor
9 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 0
@sosiwoczostkowe: no dobra to będę unikał sprowadzonych z niewiadomą historią. Ale jazda próbna zaliczona, jeździ się dobrze to już wiem co kupić
  • Odpowiedz
4goldchains4
4goldchains4
4goldchains4
Autor
8 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 0
@sosiwoczostkowe: no bo w miarę wygodnie i dobrze się jechało, podoba mi się z wyglądu, a nie ma zbyt dużo motocykli w tej klasie i cenie z quick shifterem, trybami jazdy itd.
  • Odpowiedz
4goldchains4
4goldchains4
4goldchains4 przedwczoraj, 16:32:21
  • 0
Łatwo w Polsce przerejestrować motocykl na A2 (i zablokować)? Czy to zbyt dużo kosztuje/zajmuje czasu i szukać czegoś co ma już w dowodzie 35kW? #motocykle #motoryzacja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brh77604
brh77604
brh77604
przedwczoraj, 16:43:12 via Wykop
  • 3
@4goldchains4: zazwyczaj gra nie warta świeczki, lepiej szukać A2
  • Odpowiedz
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
przedwczoraj, 17:10:08 via Wykop
  • 1
@4goldchains4: o ile dobrze pamiętam to jakiś warsztat musi ci wyfakturować zmiany konstrukcyjne z wydrukiem z hamowni, a diagnosta na podstawie tego musi dokonać zmian w cepiku. czasami się udaje łatwo, czasami wszyscy robią pod górę. loteria
  • Odpowiedz
4goldchains4
4goldchains4
4goldchains4 03.05.2026, 20:59:02
  • 0
Cą sądzicie o motocyklu Aprilla Tuono 457? Zachęca mnie ta elektronika i tryby jazda oraz cena bo nowa z salonu jest kilka tysięcy tańsza niż używana honda cbr 500r albo aprilla rs 457 nad którymi też się zastanawiam. Słyszałem że są mniej niezawodne od takiej hondy, ale z 2 letnią gwarancją i regularnym serwisowaniem chyba będzie dobrze? O cbr 500r słyszałem sporo opinii typu "nudna". #motocykle #honda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiaderkoo
wiaderkoo
03.05.2026, 22:52:22 via Wykop
  • 1
@4goldchains4: wybierz motorek, który Ci się najbardziej podoba.
Czy jakbyś kupował zabawkę dziecku to też Twoim głównym kryterium byłoby, która się mniej będzie psuła? :)
  • Odpowiedz
Reno__Raines
Reno__Raines
04.05.2026, 10:49:23 via Wykop
  • 0
@4goldchains4: unikaj włoskich (w sumie europejskich) motocykli jeśli chcesz się w spokoju cieszyć stosunkowo krótkim sezonem w Polsce.
Życie jest zbyt krótkie aby marnować czas.
  • Odpowiedz
4goldchains4
4goldchains4
4goldchains4 07.04.2026, 18:56:36
  • 0
Myślicie że buty Alpinestars SMX-6 V2 GORE-TEX będą dobrym wyborem jeśli raczej nie zamierzam jeździć w deszczu? Jest spora różnica pomiędzy tymi a zwykłymi pod względem oddychalności? Dobrze się w nich jeździ w polskie lato? #motocykle
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

motospamer
motospamer
07.04.2026, 19:15:48 via Wykop
  • 0
@4goldchains4: jeśli Cię nie interesuje jazda w deszczu to po co ładować gore. Ja się zapacam nawet w trampkach i cały sezon, także teraz śmigam w trampkach. Nie wyobrażam sobie jazdy w kozakach. Ale ja jeżdżę jak ostatnia p1zda i mi styka taka ochrona. Jeśli ktoś jeździ ofensywnie to niech się wyubiera, ale ja bym brał stricte wentylowany, zabezpieczony obuw. Deszczu każdy unika, a jak zaskoczy pompa to od tego
  • Odpowiedz
BardzoWyimaginowanyNick
BardzoWyimaginowanyNick
BardzoWyimaginowanyNick
08.04.2026, 04:09:01 via Wykop
  • 0
@4goldchains4: ja bym bral bez gore. Jak mocno pada to i tak przesiąkną nawet te z gore, a oddychać będa dużo mniej z gore
  • Odpowiedz
4goldchains4
4goldchains4
4goldchains4 26.01.2026, 09:28:42
  • 2
Nie polecam zakupów w sklepie internetowym #rtveuroagd . Po 16 dniach od odstąpienia od umowy dalej brak zwrotu pieniędzy ani jakiejkolwiek informacji. Musiałem wysłać maila żeby po 3 dniach dostać informacje o tym, że towar posiada braki w wyposażeniu (osłona gimbala, osłony na śmigła dla dji neo, których producent nie dołącza do zestawu dodatkowych, są one założone na dron), oczywiście brak zdjęcia w załączniku o którym napisali. Po sprostowaniu kolejne
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

4goldchains4
4goldchains4
4goldchains4
Autor
26.01.2026, 15:18:25 via Wykop
  • 0
@Futhark: W sumie to nie ja płaciłem więc nie wiem, ale może było płacone kartą w sklepie przy odbiorze. A jaki sposób to działa? Nie jest on bardziej czasochłonny i dłuższy? Chyba mi w końcu odpiszą, a jak nie to pomyślę.
  • Odpowiedz
4goldchains4
4goldchains4
4goldchains4
Autor
28.01.2026, 14:57:14 via Wykop
  • 1
@Futhark: postraszyłem i na drugi dzień rano już mi wysyłają potwierdzenie przelewu, ciekawe
  • Odpowiedz

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.10.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia