Byłem zobaczyć honde hornet 750 2023 z ogłoszenia od handlarza sprowadzoną z Francji. Przebieg 2500km, lekko podejrzanie niska cena, (23400) z motocyklem wszystko w porządku, jedzie prosto, lekkie zarysowania, odcisk od skrzywionej dzwingi zmiany biegow (wygląda na lekki szlif). Natomiast w rejestrze pojazdów w francji (certyfikat z ANTS) jest informacja o blokadzie rejestracji, z powodu uszkodzenia pojazdu. Czy to oznacza że nie będę go mógł zarejestrować w Polsce? Czy ten wpis nie
@sosiwoczostkowe: no bo w miarę wygodnie i dobrze się jechało, podoba mi się z wyglądu, a nie ma zbyt dużo motocykli w tej klasie i cenie z quick shifterem, trybami jazdy itd.
Łatwo w Polsce przerejestrować motocykl na A2 (i zablokować)? Czy to zbyt dużo kosztuje/zajmuje czasu i szukać czegoś co ma już w dowodzie 35kW? #motocykle #motoryzacja
@4goldchains4: o ile dobrze pamiętam to jakiś warsztat musi ci wyfakturować zmiany konstrukcyjne z wydrukiem z hamowni, a diagnosta na podstawie tego musi dokonać zmian w cepiku. czasami się udaje łatwo, czasami wszyscy robią pod górę. loteria
Cą sądzicie o motocyklu Aprilla Tuono 457? Zachęca mnie ta elektronika i tryby jazda oraz cena bo nowa z salonu jest kilka tysięcy tańsza niż używana honda cbr 500r albo aprilla rs 457 nad którymi też się zastanawiam. Słyszałem że są mniej niezawodne od takiej hondy, ale z 2 letnią gwarancją i regularnym serwisowaniem chyba będzie dobrze? O cbr 500r słyszałem sporo opinii typu "nudna". #motocykle #honda
@4goldchains4: wybierz motorek, który Ci się najbardziej podoba. Czy jakbyś kupował zabawkę dziecku to też Twoim głównym kryterium byłoby, która się mniej będzie psuła? :)
@4goldchains4: unikaj włoskich (w sumie europejskich) motocykli jeśli chcesz się w spokoju cieszyć stosunkowo krótkim sezonem w Polsce. Życie jest zbyt krótkie aby marnować czas.
Myślicie że buty Alpinestars SMX-6 V2 GORE-TEX będą dobrym wyborem jeśli raczej nie zamierzam jeździć w deszczu? Jest spora różnica pomiędzy tymi a zwykłymi pod względem oddychalności? Dobrze się w nich jeździ w polskie lato? #motocykle
@4goldchains4: jeśli Cię nie interesuje jazda w deszczu to po co ładować gore. Ja się zapacam nawet w trampkach i cały sezon, także teraz śmigam w trampkach. Nie wyobrażam sobie jazdy w kozakach. Ale ja jeżdżę jak ostatnia p1zda i mi styka taka ochrona. Jeśli ktoś jeździ ofensywnie to niech się wyubiera, ale ja bym brał stricte wentylowany, zabezpieczony obuw. Deszczu każdy unika, a jak zaskoczy pompa to od tego
Nie polecam zakupów w sklepie internetowym #rtveuroagd . Po 16 dniach od odstąpienia od umowy dalej brak zwrotu pieniędzy ani jakiejkolwiek informacji. Musiałem wysłać maila żeby po 3 dniach dostać informacje o tym, że towar posiada braki w wyposażeniu (osłona gimbala, osłony na śmigła dla dji neo, których producent nie dołącza do zestawu dodatkowych, są one założone na dron), oczywiście brak zdjęcia w załączniku o którym napisali. Po sprostowaniu kolejne
@Futhark: W sumie to nie ja płaciłem więc nie wiem, ale może było płacone kartą w sklepie przy odbiorze. A jaki sposób to działa? Nie jest on bardziej czasochłonny i dłuższy? Chyba mi w końcu odpiszą, a jak nie to pomyślę.
źródło: Zrzut ekranu 2026-06-16 193213
Pobierz