Czołem.

TL, DR: jest rozdajo, można wygrać 200 zł na karcie podarunkowej (albo wpłacę 500 zł na wybraną OPP), chcę wypromować zrzutkę na biznes dobrego gościa, który ma chorobę Devica, ale chce stanąć na nogi i remontować fajne rowery.

Mój szwagier (dla niewtajemniczonych Mirków – to brat żony) Łukasz ma chorobę Devica (NMO), poprzeczne zapalenie nerwów wzrokowych i rdzenia kręgowego – więcej tu: https://pl.wikipedia.org/wiki/Zesp%C3%B3%C5%82_Devica. Gość od zawsze bardzo aktywny, żeglarz-amator, fan piłki nożnej
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uwaga #rozdajo dżalapinio po raz drugi.

Jako że na moich krzakach wciąż wiele papryczek Jalapeno których sam nie jestem już w stanie przerobić, to do rozdania 1 kg dżalapinio z wysyłką paczkomatem na mój koszt. Losowanie z osób pulsujących w niedzielę wieczorem.

Jeżeli ktoś ma chęć wesprzeć uprawę, to również sprzedaję po 16 zł za kilogram. Przy zamówieniu powyżej 2 kg dorzucam 0.5 kg w gratisie. Płatność: zwykły przelew, #paypal
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bank Millennium płaci 250 zł za otwarcie konta. Fakt, że w promocjach bankowych bywają wyższe premie, ale tym razem bank w końcu zdecydowanie skrócił okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w promocji w Millennium (dla niektórych będzie to szansa na opłacalny powrót; pdk).

Samo konto w sobie bardzo spoko: za 0 zł gdy jest wpływ 1000 zł (z dowolnego źródła) i 1 płatność kartą lub Blikiem (na dowolną kwotę) miesięcznie. A
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jutro będę robić pierwszy w tym sezonie większy zbiór papryczek ze swojej amatorskiej uprawy #chilizgobim
W związku z tym robię #rozdajo jednego zestawu degustacyjnego #chilizgobim czyli paczki zawierającej ok. 30-40 papryczek, każda innej odmiany, z których większość jest zupełnie niedostępna do kupienia w Polsce.

Losowanie w niedzielę wieczorem przez #mirkorandom

Papryczki w paczce będą prezentować pełen przekrój ostrości od tych łagodnie ostrych, aż po
gobi12 - Jutro będę robić pierwszy w tym sezonie większy zbiór papryczek ze swojej am...

źródło: comment_16312728485uZxlLJihuDO7WG5g2spxe.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@LuckyStrike: ciekawy jestem czego Chińczycy mogliby od nas oczekiwać? Na co by był potencjalny popyt? Jakich produktów by pragnęli ze znaczkiem "Made in Poland".
  • Odpowiedz
#rozdajo Torba NICOLA TESLA prosto ze słonecznej Chorwacji

Czołem Mirki, od pewnego czasu pracuje nad apką dla zwiedzających/podróżujących, mam pewne założenia, które chciałbym sprawdzić z osobami, które podrózują, czy taka apka ma w ogóle racje bytu.
Dlatego stworzyłem ankietę (powinna zająć nie więcej niż 6 minut), która ma pomóc określić czy i w jakim kierunku należy pójść przy jej tworzeniu.
Dużo mirków podróżuje, więc mam nadzieje, że uda się stworzyć coś co wam
pietia94 - #rozdajo Torba NICOLA TESLA prosto ze słonecznej Chorwacji

Czołem Mirki...

źródło: comment_1631257830fIiWqGoCOsdqUIui3oxofu.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pietia94: no to mam współtworzyć apkę dodając miejsca i zdjęcia (dla innych) i jeszcze za nią płacić?
To nie ten model biznesowy. No chyba, że chcesz mi sprzedać apkę z już gotowymi zajebistymi miejscami, opisami, zdjęciami, recenzjami itp itd - to tak, wtedy zapłacę za to, ale już są takie apki nawet analogowe, nazywają się przewodnik.
  • Odpowiedz
Jeżeli Robert Kubica zdobędzie punkty w niedzielnym wyścigu (mogą to być punkty do klasyfikacji albo punkty karne), to z osób plusujących ten wpis wylosuję jedną, której opłacę zamówienie na pyszne.pl w kwocie do 100 złotych. Udziału nie biorą:
- zielonki,
- autorzy postów lub komentarzy, w których szkaluje się Roberta Kubicę lub jego renkę,
- osoby postujące Koterskiego.
Losowanie po wyścigu.
#f1 #kubica #rozdajo
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 494
Siemanko. Wspólnie z rodziną prowadzimy miniaturową pasiekę na mazurach (ok. 810 centylionów uli). Z racji tego, że miodobranie idzie pełną parą i kręcone jest codziennie organizuję rozdajo. Zwycięzca otrzyma 4 duże słoiki świeżo wykręconego miodu gryczanego. Zasady są proste. Plusujemy dziś do 23:59, a potem losujemy mirkorandomem v2 (chyba działa). Wysyłka na mój koszt. Możliwy odbiór osobisty w #gdynia #gdansk #trojmiasto lub w okolicach #olsztyn
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach