Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
kurła 7zł za takie #rogale ze śladową ilością maku.. Biauek oddaj nadzienie!
źródło: comment_1636551236gbngn7SS2XDgsp2vQH619L.jpg
Pobierz- 0
Siemka, chciałabym wyskoczyć na dniach do restauracji/kawiarni na dobre jakościowo rogale swietomarcińskie (nieodmrażane, na maśle itd.) i kawę.
Orientujecie się gdzie najlepiej? (w Kawie nie przyjmują rezerwacji na 11 listopada)
#poznan #rogale #rogaleswietomarcinskie
Orientujecie się gdzie najlepiej? (w Kawie nie przyjmują rezerwacji na 11 listopada)
#poznan #rogale #rogaleswietomarcinskie
@HelterSkelter88: no może nie prawdziwe a te z certyfikatem.
W starych przepisach to i margaryna i masło bylo.
W starych przepisach to i margaryna i masło bylo.
@kociamberek: albo chcesz iść na rogale swietomarcińskie albo na rogale na maśle. Zdecyduj sie, bo razem to się nie da
- 12
Chciałem się pochwalić naszymi rogalami. Straszna z tym była j------a, ale wyszły super!
#pieczzwykopem #rogale
#pieczzwykopem #rogale
źródło: comment_1636294445Ejlja0CDWpYRZDBe6uqDr4.jpg
PobierzGdzie w Gdańsku kupię oryginale dobre rogale Świętomarcinskie z białym makiem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gdansk #trojmiasto #rogale #rogal #swietomarcinskie #jedzenie #cukiernictwo #kiciochpyta
#gdansk #trojmiasto #rogale #rogal #swietomarcinskie #jedzenie #cukiernictwo #kiciochpyta
@Marcinowy: @Fevx: nie warto szukać originalnych poznańskich rogali świętomarcińskich, te z "licencją" sa np robione na margarynie (działo lobbistów był ustalany gdy oficjalny skład rogala świętomarcińskiego). Ja rogale z białym makiem w poprzednich latach kupowałem w Gdynii, na Świętojańskiej, przy Skewrze Kościuszki. W Gdańsku tak z pamięci nie przychodzi mi żadne miejsce do głowy, łatwiej było znaleźć z czarnym.
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Siemanko. Wspólnie z rodziną prowadzimy miniaturową piekarnię w Wielkopolsce (ok 20 milionów pracowników z Ukrainy). Z racji tego, że praca idzie pełną parą i w nadgodzinach pieczone jest codziennie organizuję rozdajo. Zwycięzca otrzyma 476 dużych świeżo wypieczonych rogali świętomichalskich. Zasady są proste. Plusujemy dziś do 21:37, a potem losujemy mirkorandomem v2 (chyba działa). Wysyłka na mój koszt. Możliwy odbiór osobisty w #katowice #gdansk #wroclaw lub w
źródło: comment_1627592511ETP847UVDVg71hQJnnlTPl.jpg
Pobierz@Niebadzsmokiem biały, 64 GB może być
@uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu: Chyba o to ze op napisał ze ma małą pasiekę na 200 Uli, mirki stwierdziły ze to śmieszne bo 200 Uli to nie jest mała pasieka, i jeszcze miejsce odbioru to okolice trojmiasta i Olsztyn.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 554
@Wojtas_The_Smieciarz: tak
- 402
@Wojtas_The_Smieciarz: Gorzej ;) Jestes oszustem nie zlodziejem wedlug KK.
Dzisiejsze efekty (。◕‿‿◕。)
Serniczek waniliowy z biała czekoladą i malinami na kruchym spodzie - nie robiony dla mnie, ale podobno pychotka ;)
Drugie podejście do rogalików w tym tygodniu. Nie umiałam jakoś ładnie ich zwijać i nadal brakuje mi dużo do perfekcji -
Serniczek waniliowy z biała czekoladą i malinami na kruchym spodzie - nie robiony dla mnie, ale podobno pychotka ;)
Drugie podejście do rogalików w tym tygodniu. Nie umiałam jakoś ładnie ich zwijać i nadal brakuje mi dużo do perfekcji -
źródło: comment_1625940449tgzcFVQAJYsJONqbZhbDuO.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@rouli: To mi przypomina pewną historię rodzinną.
Mam ci ja w rodzinie kolejarza, takiego prawdziwego, z powołania. Wujek mój, mieszka sobie w Szczecinie, obecnie już dość długo na emeryturce kolejarskiej. Pracował jako zawiadowca stacji gdzieś na Wypiździewe Dolnym, do pracy dojeżdżał pociągami - za darmoszkę. Jak to wśród braci kolejarskiej i za komuny bywało. Ale trafiło się raz że trzeba było odwieźć jego córkę a moją siostrę cioteczną, w wieku
Mam ci ja w rodzinie kolejarza, takiego prawdziwego, z powołania. Wujek mój, mieszka sobie w Szczecinie, obecnie już dość długo na emeryturce kolejarskiej. Pracował jako zawiadowca stacji gdzieś na Wypiździewe Dolnym, do pracy dojeżdżał pociągami - za darmoszkę. Jak to wśród braci kolejarskiej i za komuny bywało. Ale trafiło się raz że trzeba było odwieźć jego córkę a moją siostrę cioteczną, w wieku
3
Przekąskowa sieć wchodzi do brytyjskiego Tesco. Reagując na lockdown

Pret A Manger ma sprzedawać pieczone smakołyki w sklepach Tesco. Sieć z jedzeniem na wynos zawarła w marcu umowę, zgodnie z którą mrożone rogaliki Pret A Manger do wypieku w domu będą sprzedawane w 700 sklepach detalisty
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@zapalki: kup sobie takiego z paczek w masle na dabrowskiego. bez certyfikatu, lepszy, drozszy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
30 stycznia - Dzień Rogalika!
Trochę mi wstyd, bo jako poznański słoik powinienem wrzucić zdjęcie rogala świętomarcińskiego, ale w okolicznych cukierniach już nie ma! Poznaniacy chyba naprawdę świętują ten dzień!
#dzienswietyswiecic #rogale
PS. Akcja polega na celebrowaniu różnych nietypowych świąt, które pojawiają się w naszym kalendarzu. Docelowo chcę wrzucać codziennie post ze zdjęciem, na którym "obchodzę" dane święto :-)
Trochę mi wstyd, bo jako poznański słoik powinienem wrzucić zdjęcie rogala świętomarcińskiego, ale w okolicznych cukierniach już nie ma! Poznaniacy chyba naprawdę świętują ten dzień!
#dzienswietyswiecic #rogale
PS. Akcja polega na celebrowaniu różnych nietypowych świąt, które pojawiają się w naszym kalendarzu. Docelowo chcę wrzucać codziennie post ze zdjęciem, na którym "obchodzę" dane święto :-)
źródło: comment_1612005629kUfXger4KvxaYTAaQwfx2H.jpg
PobierzWitam poszukuje wypróbowanego przepisu na ulubione rogale naszego pana i władcy michaela białkova.
#rogale #gotujzwykopem #bojowkapiekarska #michau
#rogale #gotujzwykopem #bojowkapiekarska #michau



























#swietoniepodleglosci #poznan #rogale #kiciochpyta
Rogale świętomarcińskie lepsze w
@Beik:
źródło: comment_16365546907P2JYhn2Dm8UL9YfW6Dytc.gif
Pobierz