Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@thirtyseconds: Ja pamiętam, ale to nie miało nawet wsparcia 3d.
@materazzi: 3dfx miał.
Jaką konsolę z retro gierkami polecacie? Taka z wbudowanymi kilkoma grami(główne mario) bo widzę na allegro pełno tego tylko nie wiem która warto kupić.
#gry #nintendo #retrogaming
#gry #nintendo #retrogaming
Jakiś czas temu postanowiłem że nie będę wracał do gier w które już grałem i jak mam grać to tylko w coś co ominąłem, ciągle wracałem do starych gier i grałem w jedno i to samo ale było spoko, teraz zainstalowałem te gry w które nie grałem i jest tragedia xD
Wszystko nudzi mnie po godzinie grania, chyba ograłem wszystko co dobre i mnie interesowało a reszta została porzucona nie bez powodu :/
Wczoraj
Wszystko nudzi mnie po godzinie grania, chyba ograłem wszystko co dobre i mnie interesowało a reszta została porzucona nie bez powodu :/
Wczoraj
@GamesFlemes: Heroes 3 najlepszy jak dla mnie przez to że się nie zestarzał.
@GamesFlemes: Nie zaczynaj Heroesów od "trójki" bo zostaniesz kolejnym psychofanem który nie tyka innych część a na "czwórkę" defekuje choć nie wie dlaczego. Zacznij od początku, nie martw się że pierwsza część Cie orzuci bo przez swój baśniowy klimat godnie się zestarzała.
Kolejne 3 dema z drugiej plytki cd-action juz na kanale :
https://youtu.be/gUT9nerx1cQ
#retrocomputing #retrogaming #cdaction #komputery
https://youtu.be/gUT9nerx1cQ
#retrocomputing #retrogaming #cdaction #komputery
Po zawodzie jakim uraczył mnie #netflix, czas spróbować umilić sobie ten dzień kupując po raz n-ty tę samą grę :E
https://play.google.com/store/apps/details?id=jp.konami.epjCastlevania2
#castlevania #gryandroid #staregry #retrogaming
https://play.google.com/store/apps/details?id=jp.konami.epjCastlevania2
#castlevania #gryandroid #staregry #retrogaming
źródło: comment_1583441063p9ImJqeEqM2jmpd46dlhG8.jpg
Pobierz- 1
@Zwanek: o fuck, przeoczyłem, że już trzeci sezon wyszedł! ale dwa pierwsze bardzo mi się podobały, no może drugi chwilami przegadany
- 0
@gwarth: Normalnie obsługuje pada od Xboxa i starawego Samsungowego EI-GP20(tu wyświetla przyciski od Xboxa), więc zakładam że większość padów obsługuje.
Na ekranie niby też się da grać, ale ktoś nie do końca ogarniający robił hitboxy przycisków akcji ;d
Na ekranie niby też się da grać, ale ktoś nie do końca ogarniający robił hitboxy przycisków akcji ;d
Jak zwykle #axeliocontent chwali sie ..kolekcja" #retrogaming na sprzedaz. Oczywiscie teraz reklamuje inne konto na allegro ale nie o tym mowa.
Chodzi mi o to czy cena 1500 gier na PS2 nie jest czasem przesadzona jak na takie #gry #playstation
Chodzi mi o to czy cena 1500 gier na PS2 nie jest czasem przesadzona jak na takie #gry #playstation
@Bananowy_Kochanek: 300-400 gry sportowe fify pewnie,tylko swir by za to tyle dal
- 0
@Bananowy_Kochanek: Te konto ma na spółę z innym jegomościem, który niedawno chyba pisał na grupie, ze ma do sprzedania taki zestaw.
#retrogaming ma ktoś pocketgo? opłaca się kupić? jak wygląda wgrywanie gier na kartę? piraty z neta działają normalnie?
- 0
@BlazeMaxiglaze: a obrazy kopii są dostępne normalnie do ściągnięcia? #bittboy
@ultrasonic: http://romsmania.cc/ , albo po prostu googlujesz ;)
Kolejny odcinek z drugiego coverdisca, staram się przegladać po 3 dema na odcinek, w ten sposób filmy powinny być trochę krótsze.
Link : https://youtu.be/El2mPIzBlZw
#retrocomputing #retrogaming #cdaction #komputery
Link : https://youtu.be/El2mPIzBlZw
#retrocomputing #retrogaming #cdaction #komputery
Kolejny odcinek, dotarliśmy do drugiego coverdisca :-) Przyjemnego oglądania!
https://youtu.be/7wG8u1mUg7M
#retrocomputing #retrogaming #cdaction #komputery
https://youtu.be/7wG8u1mUg7M
#retrocomputing #retrogaming #cdaction #komputery

@Old_gamer1988: W tryb multiplayer grywałem mnóstwo czasu ale kampanii nigdy nie przeszedłem, może też wrócę i to zrobię :P
- 1
@SiemkaKtoPeeL: Ja kilka razy kampania i multi:)
Sto lat temu były gry na telewizorze, to były jakieś konkretne gry?
chciałbym sobie to przypomnieć, da radę?
nawet nie pamiętam w co grałem na tym telewizorze ale pamiętam że pilotem się grało :P
#telewizory #gry #staregry #retrogaming (to był gry sprzed stu lat) #pytanie #pytaniedoeksperta
chciałbym sobie to przypomnieć, da radę?
nawet nie pamiętam w co grałem na tym telewizorze ale pamiętam że pilotem się grało :P
#telewizory #gry #staregry #retrogaming (to był gry sprzed stu lat) #pytanie #pytaniedoeksperta
@SiemkaKtoPeeL może takim pilotem?
źródło: comment_1583298522i2eBG19MK4mUbfIo2LhElW.jpg
Pobierz@SiemkaKtoPeeL: @defender Pamiętam, że na cyfra+ były gierki dostępne na ich tunerze.
@SiemkaKtoPeeL: Drugie starcie i split screen we 4 osoby na monitorze CRT 17", aż się łezka w oku kręci.
@SiemkaKtoPeeL: W drugie starcie (sequel) nawet w czterech ;)
@wormwood89: Normalne. NA RPI3 snes i GBA też mi nie działał w 100% płynnie. Nie wiem czy wina sprzętu czy emulatorów, grać się dało w pokemony i ff to nie szukałem przyczyny.
- 0
@chciwykrasnolud: chciałem w super metroid pograć ale jednak wrócę na telefon
#retrogaming made in France.
https://www.arte.tv/pl/videos/086752-001-A/captain-blood-1988/?fbclid=IwAR33Hs11BvB-Tbnb7dAOYjOCfISYIL38nR8QqhhrsH9mcWbzUVIVds2FnsA
10 odcinków z grami zrobionymi w Francji.
#gry
https://www.arte.tv/pl/videos/086752-001-A/captain-blood-1988/?fbclid=IwAR33Hs11BvB-Tbnb7dAOYjOCfISYIL38nR8QqhhrsH9mcWbzUVIVds2FnsA
10 odcinków z grami zrobionymi w Francji.
#gry
#pokemon #nintendo #pda #palm #retrogaming
A wy co, pokemony na switchu? Nawet mi was nie żal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A wy co, pokemony na switchu? Nawet mi was nie żal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_1583240136WRpWNkI7S8Xsk3p7K9rMoz.jpg
Pobierz- 13
Coś mi nie gra, dlaczego Ekans ma sprite z red\blue, a Charmeleon z silver\gold\crystal?
@szczesliwa_patelnia gralo sie w poki na nokii n8
Mialem wersje 8gb,ta czarna
Alez to byl wypas telefon
@P-Kek a w poksy mozna spokojnie grac na kazdym telefonie z androidem. Pelno emulatorow
Mialem wersje 8gb,ta czarna
Alez to byl wypas telefon
@P-Kek a w poksy mozna spokojnie grac na kazdym telefonie z androidem. Pelno emulatorow
W dzisiejszym filmie ktory jest ostatnim omawiajacym material z pierwszego kompaktu pierwszego cd-action, chcialem pokazac dema ze sceny komputerowej z party "Proba Generalna II". Chcialem, poniewaz na moim komputerze z Windows 95 nie udalo mi sie odpalic prawie zadnego dema z dzwiekiem, a wiadomo ze odpalanie ich bez dzwieku nie ma zadnego sensu, dlatego zamiast tego przejrzalem jedynie graficzki i wrzucilem linki gdzie mozna zobaczyc te dema w calej okazalosci na youtube.
- 1
Siema Mireczki i Mirabelki. Chciałem Was zaprosić do nostalgicznego wideo poświęconego #playstation 2 które już jutro 4 marca, będzie obchodziło swoje 20 urodziny
https://youtu.be/sNfwudjX3zQ
#konsole #retrogaming
https://youtu.be/sNfwudjX3zQ
#konsole #retrogaming
źródło: comment_1583197026O3TYb15HJjXt1oivHazo75.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 2
@pszajnowski muszę kiedyś dać do naprawy swoje, bo leży zepsute od 10 lat xd
@booogus ja to wiem, Ty to wiesz ale czy anon wie? Czy ma widzę jak wygląda bezpiecznik? Ma lutownice? Potrafi się nią posługiwać? Jedno jest pewne, może liczyć tylko na siebie bo serwis się nie podejmie naprawy 20 letniego sprzętu wartego 50zł i ogólnodostępnego.
P.s. kończmy tą pogadankę
P.s. kończmy tą pogadankę
- 7
Age of Wonders w 1996 roku na 3 lata przed premierą. Wygląda trochę jak skrzyżowanie Warlords i Master of Magic.
#retrogaming #staregry #retrocomputing
#retrogaming #staregry #retrocomputing
źródło: comment_1583178594dKReeNsWt56THxGj5NxyT5.jpg
Pobierz- 0

























Mój boże jak bardzo nostalgłem :(
Czytałem wszystkie te opisy. Zresztą wtedy trzeba było czytać opisy bo nie było intra żeby się jakoś dowiedzieć o co w grze chodzi i co to