@SynuZMagazynu: Pierwszy mój komputer i pierwsza gazetka te 44 gra atari z Komputera. Wtedy jeszcze nie było chyba nawet Bajtka. A może już był? Nie pamiętam. Na pewno nie kupowałem jeszcze wtedy bajtka. Potem zacząłem kupować Bajtka i Top Secret

Mój boże jak bardzo nostalgłem :(

Czytałem wszystkie te opisy. Zresztą wtedy trzeba było czytać opisy bo nie było intra żeby się jakoś dowiedzieć o co w grze chodzi i co to
  • Odpowiedz
  • 0
Jaką konsolę z retro gierkami polecacie? Taka z wbudowanymi kilkoma grami(główne mario) bo widzę na allegro pełno tego tylko nie wiem która warto kupić.
#gry #nintendo #retrogaming
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakiś czas temu postanowiłem że nie będę wracał do gier w które już grałem i jak mam grać to tylko w coś co ominąłem, ciągle wracałem do starych gier i grałem w jedno i to samo ale było spoko, teraz zainstalowałem te gry w które nie grałem i jest tragedia xD

Wszystko nudzi mnie po godzinie grania, chyba ograłem wszystko co dobre i mnie interesowało a reszta została porzucona nie bez powodu :/

Wczoraj
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GamesFlemes: Nie zaczynaj Heroesów od "trójki" bo zostaniesz kolejnym psychofanem który nie tyka innych część a na "czwórkę" defekuje choć nie wie dlaczego. Zacznij od początku, nie martw się że pierwsza część Cie orzuci bo przez swój baśniowy klimat godnie się zestarzała.
  • Odpowiedz
@Zwanek: o fuck, przeoczyłem, że już trzeci sezon wyszedł! ale dwa pierwsze bardzo mi się podobały, no może drugi chwilami przegadany
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gwarth: Normalnie obsługuje pada od Xboxa i starawego Samsungowego EI-GP20(tu wyświetla przyciski od Xboxa), więc zakładam że większość padów obsługuje.
Na ekranie niby też się da grać, ale ktoś nie do końca ogarniający robił hitboxy przycisków akcji ;d
  • Odpowiedz
W dzisiejszym filmie ktory jest ostatnim omawiajacym material z pierwszego kompaktu pierwszego cd-action, chcialem pokazac dema ze sceny komputerowej z party "Proba Generalna II". Chcialem, poniewaz na moim komputerze z Windows 95 nie udalo mi sie odpalic prawie zadnego dema z dzwiekiem, a wiadomo ze odpalanie ich bez dzwieku nie ma zadnego sensu, dlatego zamiast tego przejrzalem jedynie graficzki i wrzucilem linki gdzie mozna zobaczyc te dema w calej okazalosci na youtube.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@booogus ja to wiem, Ty to wiesz ale czy anon wie? Czy ma widzę jak wygląda bezpiecznik? Ma lutownice? Potrafi się nią posługiwać? Jedno jest pewne, może liczyć tylko na siebie bo serwis się nie podejmie naprawy 20 letniego sprzętu wartego 50zł i ogólnodostępnego.
P.s. kończmy tą pogadankę
  • Odpowiedz