Wpis z mikrobloga

@SynuZMagazynu: Pierwszy mój komputer i pierwsza gazetka te 44 gra atari z Komputera. Wtedy jeszcze nie było chyba nawet Bajtka. A może już był? Nie pamiętam. Na pewno nie kupowałem jeszcze wtedy bajtka. Potem zacząłem kupować Bajtka i Top Secret

Mój boże jak bardzo nostalgłem :(

Czytałem wszystkie te opisy. Zresztą wtedy trzeba było czytać opisy bo nie było intra żeby się jakoś dowiedzieć o co w grze chodzi i co to
  • Odpowiedz