@SynuZMagazynu: Pierwszy mój komputer i pierwsza gazetka te 44 gra atari z Komputera. Wtedy jeszcze nie było chyba nawet Bajtka. A może już był? Nie pamiętam. Na pewno nie kupowałem jeszcze wtedy bajtka. Potem zacząłem kupować Bajtka i Top Secret
Mój boże jak bardzo nostalgłem :(
Czytałem wszystkie te opisy. Zresztą wtedy trzeba było czytać opisy bo nie było intra żeby się jakoś dowiedzieć o co w grze chodzi i co to
Mój boże jak bardzo nostalgłem :(
Czytałem wszystkie te opisy. Zresztą wtedy trzeba było czytać opisy bo nie było intra żeby się jakoś dowiedzieć o co w grze chodzi i co to