Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu postanowiłem że nie będę wracał do gier w które już grałem i jak mam grać to tylko w coś co ominąłem, ciągle wracałem do starych gier i grałem w jedno i to samo ale było spoko, teraz zainstalowałem te gry w które nie grałem i jest tragedia xD

Wszystko nudzi mnie po godzinie grania, chyba ograłem wszystko co dobre i mnie interesowało a reszta została porzucona nie bez powodu :/

Wczoraj "ograłem" i porzuciłem:

Delta Force - Black Hawk Down
Operation Flashpoint: Dragon Rising
Operation Flashpoint: Cold War Crisis (średnia ocen 90%+) Oo
Star Wars Jedi Knight Jedi Academy
DRIVER 3
Gothic

Po prostu w takim tempie to w ten weekend ogram wszystko w co nie grałem :P

A jeszcze muszę spróbować podejść do jednego z Final Fantasy i Heroes of Might & Magic (nie grałem nigdy w żadną część). Polecicie do której najlepiej podejść żeby nie odrzuciła dość szybko?

No i dzisiaj czeka na mnie jeszcze Mass Effect 3, ale w tą grę na pewno pogram dłużej :)

#gry #staregry #gimbynieznajo #zalesie #retrogaming #finalfantasy #heroes3 -> dwa ostatnie ze względu na pytanie
  • 7
@GamesFlemes: Ze "staroci" (każdy oczywiście definiuje inaczej) polecam jeszcze Fallout 2, Jagged Alliance 2 (lub jeśli nie przeraża Cię archaiczna grafika to Jagged Alliance 1 i niezależny dodatek Deadly Games). Klasyczne strategie (Age of Empires, Command and Conquer) to też godziny rozgrywki. Ze strzelanek nieśmiertelny Unreal i Unreal Tournament.